Největší podvod v dějinách lidstva má za cíl ovládnout každý aspekt vašeho života (videa)

Největší podvod v dějinách lidstva má za cíl ovládnout každý aspekt vašeho života (videa)

Za největší podvod v dějinách lidstva lze považovat klimatickou agendu, podle níž lidská činnost způsobuje vyšší emise CO2 a tím údajné globální oteplování.

Ještě v 70. letech to ovšem bylo ochlazování, v 80. letech se přešlo na freony a ozonovou díru, abychom se v 90. letech přeorientovali na globální oteplování.

V poslední době se však již hovoří spíš o „klimatické změně,“ což jen ukazuje, že v plánu je „další díl“ této komedie, která trvá již dlouhých 50 let.

I přesto, že se mezitím objevila spousta apokalyptických předpovědí, které se ani zdaleka nesplnily, většina lidí je natolik zmanipulovaných, že stále této opakované – a průběžně účelově upravované –  lži věří.

Nicméně právě tato slepá víra většiny spících mas nás vede rovnou do záhuby, v Evropě nazvané „zelený úděl.“ Cílem má být údajně snížení produkce pro rostliny životně nezbytného CO2 – a to až na nulu.

Toto téma je velmi důležité, zasahující do života každého člověka, přesto se mu málokdo věnuje.

Průběžně zde přináším různé studie, které dokazují, že celá pohádka o škodlivém CO2 je jen umně vykonstruovaná lež, která má za cíl ovládnutí mas.

Vědci, kteří odmítají šířit tento vylhaný narativ, zůstávají bez dotací a grantů, alespoň jim však zůstává páteř, což se o propagandistech této agendy právě říct nedá.

Níže najdete tři taková vyjádření, která jsou ovšem na manistreamu přísně zakázána. Jde o totožnou situaci jako za covidu, kdy byla část vědců, kteří hovořili proti vylhanému narativu, zatracována a cenzurována.

 

„Konec hry. Máme co do činění s podvodem.“ Geolog, profesor Ian Plimer, odhaluje monumentální podvod, kterým je „člověkem vyvolané globální oteplování,“ v pouhých dvou minutách:

„Nikdo nikdy neprokázal, že lidské emise oxidu uhličitého způsobují globální oteplování… A pokud by se to dalo ukázat, pak byste museli také ukázat, že 97 % emisí, které jsou přirozené, nevede ke globálnímu oteplování.“

Cenami ověnčený novinář Alex Newman: „Narativ o člověkem vyvolané změně klimatu je pouhou záminkou pro totalitní globalisty, aby pod rouškou záchrany planety kontrolovali každý aspekt vašeho života.

Představa, že CO2 je znečištění, je naprosto absurdní… Představa, že zničí planetu nebo změní teplotu Země, je naprosto směšná.

Ale z totalitní perspektivy, pokud dokážete přesvědčit lidi, že CO2 je znečištění, neexistuje žádná lidská činnost, která by nevedla k emisím CO2, včetně života, včetně umírání, rozsvícení vypínače…

Pokud se tedy podřídíme myšlence, že CO2 je znečištění, pak se každý jednotlivý aspekt vašeho života dostane pod regulační kontrolu lidí, kteří tvrdí, že nás před znečištěním zachraňují.“

Spoluzakladatel Greenpeace (který prohlásil, že mu byla Greenpeace ukradena), Dr. Patrick Moore:

„Neexistuje žádný definitivní vědecký důkaz, že CO2 je zodpovědný za mírné oteplení globálního klimatu, ke kterému došlo během posledních 300 let.

Existuje však nade vší pochybnost jistota, že CO2 je stavebním kamenem veškerého života na Zemi a že bez jeho přítomnosti v globální atmosféře by tady byla mrtvá planeta.“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Největší podvod v dějinách lidstva má za cíl ovládnout každý aspekt vašeho života (videa)

  1. Poznám pár vedeckých pracovníkov a problém je ten že sú príliš veľký zbabelci aby sa postavili za pravdu. Radšej budú čušať v kúte a ignorovať to že po svete sa šíri toľko klamstva. Je to teda viac menej aj ich chyba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout