Americká armáda vyhodila celkem 8 339 neočkovaných vojáků, nyní je prosí, aby se vrátili zpět

Americká armáda vyhodila celkem 8 339 neočkovaných vojáků, nyní je prosí, aby se vrátili zpět

US army se rozhodla vyhodit všechny vojáky, kteří odmítli povinné genové injekce, v důsledku čehož došlo k většímu snížení stavu, než za celou dobu okupace Afghánistánu.

Později rozjela armáda „woke“ nábory, protože zájem o vstup do amerických ozbrojených sil klesl na rekordní minimum. Armáda, která se zbavila neočkovaných, samostatně myslících vojáků, se tak rozhodla „lovit“ v řadách LGBTQ s pomocí různých klipů ve stylu Drag queen.

To zajistilo jistou „rozmanitost“ armády, která se nyní může „chlubit“ tím, že se v jejích řadách vyskytuje množství různých genderových identit, ale bojeschopnost to pravděpodobně příliš neposílilo.

Jedině, že by chtěli zastrašovat nepřítele postavením zmalovaných Drag queen vojáků do prvních linií. Ti by pak nepřítele odzbrojili tím, že by nebyl smíchy schopen ovládat žádnou zbraň.

Woke armáda, zřejmě upotřebitelná spíš v cirkuse než na bojišti, se nyní rozhodla, že umožní návrat vyhozeným neočkovaným vojákům, kteří byli po vyloučení upozorněni na to, že se již do armády nesmí navrátit.

Armáda Spojených států proto nyní prosí neočkované vojáky, kteří podstoupili nedobrovolné propuštění za odmítnutí Covid vakcíny, aby se vrátili do služby, a také jim umožňuje opravit jejich vojenské záznamy!

Před pouhými dvěma lety Pentagon v ostudné kampani škodolibě propouštěl vojáky, kteří se odmítli nechat očkovat proti Covidu.

Tvrdili, že to „neovlivní vojenskou připravenost.“

„Mohu vám říci, že neexistují žádné operační dopady na připravenost ozbrojených sil,“ řekl generálporučík námořní pěchoty David Ottignon zákonodárcům.

„Neexistuje žádná komunita, která by signalizovala případ, kdy by kvůli tomu nebyl přítomen vůdce nebo jiný poddůstojník námořní pěchoty.“

Námořní pěchota vyhodila zdaleka nejvíce příslušníků armády: celkem 1 968, z nichž 20 % bylo propuštěno s vyznamenáním. To představuje necelé 1 % z celkové síly, která činí asi 215 000.

Připravenost však utrpěla: tisíce příslušníků armády byly propuštěny a potenciální rekruti odmítli narukovat do ozbrojených složek, protože, mladí zdraví muži nenávidí vakcíny proti COVIDu, po kterých mají značnou šanci na poškození srdce.

Myokarditida se po aplikaci genových injekcí nejčastěji vyskytuje u mladých mužů mezi 17 – 30 lety, tedy přesně u té skupiny, kterou armáda poptává.

Povinné očkování proti covidu odstranilo třikrát více vojáků  – celkem 8 339 – ve srovnání s 2 402 vojáky, kteří  tragicky zahynuli  v Afghánistánu.

Nedobrovolně propuštění vojáci byli samozřejmě ti nejlepší, nejchytřejší, nejzdravější a nejsvědomitější, kteří se nejvíce starali o své zdraví.

Tisíce lidí dostaly důtku, která jim zničila kariéru:

Podplukovník Terry Kelley, mluvčí armády, uvedl, že 2 767 vojáků obdrželo také „písemné důtky generálních důstojníků,“ což jim znemožnilo povýšení nebo přeložení v rámci armády, a že dva velitelé praporů a čtyři další důstojníci byli zproštěni svých povinností, ale zůstávají zařazeni do armády.

Vedení bohužel mlčelo.

Očkování proti covidu a další důvody způsobily, že konečná síla americké armády klesla z původní úrovně 485 000 na konci roku 2021 na dnešních přibližně 452 000 vojáků v aktivní službě.

Podle některých informací již nemá drtivá většina těchto odmítnutých vojáků o službu v armádě, které již nedůvěřují, zájem. Vždyť kdykoli by se jim mohlo opět stát, že po nich budou požadovat aplikaci další experimentální látky…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Americká armáda vyhodila celkem 8 339 neočkovaných vojáků, nyní je prosí, aby se vrátili zpět

  1. Kolik z tech 450 tis je mozne nasadit do bojove oblasti ?
    Kolik z nich muze jit do prvosledovych jednotek ?
    Muj odhad je par stovek.
    To je cela slavna US army.
    Ve valce s cinou budou mit vydrz tak do obeda, pak dojdou lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout