Nová studie z Norska vyvrací mýtus o klimatické změně způsobené člověkem

Nová studie z Norska vyvrací mýtus o klimatické změně způsobené člověkem

Klimatická agenda má za cíl snížit životní úroveň populace zejména v západních zemích (jak hlásá Agenda 2030, tak životní úroveň lidí na planetě se má srovnat) a to cestou deindustrializace, likvidace zemědělství, energetické krize a razantní změny jídelníčku.

Vše uvedené samozřejmě povede k depopulaci.

Politika tzv. „zeleného údělu,“ kterou aktuálně praktikuje EU, má za cíl nás dovést právě do podobné situace. I proto je nutné zveřejňovat všechny dostupné důkazy, které potvrzují, že je klimatická agenda založena na lžích a zmanipulovaných klimatických modelech.

Z rozsáhlé škály důkazů, že celá klimatická politika je jeden velký podvod, zde máme další.

Norská vládní agentura zveřejnila studii, která vyvrátila mýtus o „klimatické změně“ způsobené člověkem.

„Výsledky naznačují, že účinek umělých emisí CO2 se nezdá být dostatečný k tomu, aby způsobil systematické změny ve vzoru teplotních výkyvů,“ zjistil výzkum norského statistického úřadu.

Studie zveřejněná norským statistickým úřadem vyvrátila mýtus, že „změnu klimatu“ způsobují emise způsobené člověkem.

Norský statistický úřad a hlavní producent jeho oficiálních statistik, v září zveřejnil studii nazvanou: „Do jaké míry se mění úrovně teplot v důsledku emisí skleníkových plynů?“

„Standardní klimatické modely jsou odmítány údaji o globálních teplotách v časové řadě,“ odvážně uvádí abstrakt výzkumu.

Úvod poukazuje na to, že „klíčovou otázkou je, zda je tento trend součástí cyklu nebo zda se teplotní vzorec během tohoto období systematicky odchyluje od předchozích variací.“

I kdyby bylo možné detekovat teploty ve velkém měřítku, zůstává obtížným úkolem určit, jak velká část této změny je způsobena zvyšujícími se lidmi způsobenými emisemi oxidu uhličitého (CO2) a dalších skleníkových plynů.

„V současné době se zdá, že mezi mnoha klimatickými vědci panuje vysoký stupeň shody v tom, že nárůst teploty za posledních několik desetiletí je systematický (a částečně způsobený lidmi),“ poznamenává Norský statistický úřad a dodává:

„To je jistě názor, který zastávají mainstreamová média.“

Výzkum poukazuje na to, že na rozdíl od příběhu, že k většině globálního oteplování došlo po roce 1950, „teplotní rekonstrukce naznačují, že existuje trend ‚oteplování‘, který trvá asi 400 let.“ 

Posledních 250 lety mohl být takový trend způsoben pouze přirozenými příčinami.

Na rozdíl od varování politiků a mainstreamových médií o rostoucích teplotách nový výzkum ukazuje, že „vyšší teploty byly normou v dřívějších obdobích posledních 4 000 let, včetně staletí s teplotami téměř o 1 °C vyššími než v desetiletí 2001–2010.“

„Výsledky naznačují, že účinek emisí CO2 způsobených člověkem se nezdá být dostatečný k tomu, aby způsobil systematické změny ve vzoru teplotních výkyvů,“ uzavírá studie.

Při současném stavu znalostí se proto zdá nemožné určit, jak velká část nárůstu teploty je způsobena emisemi CO2.

Norský výzkum, i když možná překvapivý pro ty, kdo sledují mainstreamová média, by neměl být překvapením pro ty, kteří pozorně sledovali nezkorumpované vědce, kteří nevypráví pohádky o „změně klimatu způsobené člověkem.“ 

Gregory Wrightstone, výkonný ředitel CO2 Coalition, organizace, která se věnuje vzdělávání veřejnosti o úloze oxidu uhličitého v klimatu, nedávno hovořil s LifeSiteNews, aby zpochybnil tvrzení, že vědci mají shodu na změně klimatu.

Odhalil, že předpokládaný „konsenzus“ vědců je vykonstruován a mainstreamová média nepřijímají do svých sítí vědce s názory, které jsou v rozporu s „konsensem,“ protože tvrdí, že „věda je o změně klimatu.“ 

Navzdory drtivým důkazům o opaku politici a média nadále udržují narativ, že existuje klimatická krize a uhlíkové emise musí být sníženy, abychom „zachránili“ planetu.

V důsledku toho země po celém světě přijímají extrémní legislativu sponzorovanou Světovým ekonomickým fórem, aby omezily používání uhlíku, což má negativní dopad na životní úroveň většiny občanů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nová studie z Norska vyvrací mýtus o klimatické změně způsobené člověkem

  1. Nedavno som videl podcast s Randalom Carlsnom kde hovoril ze nas primarny problem je ze sme si vzali obdobie mladeho driasu z pred dvanastich tisicov rokov ako vychodziu uroven co sa tyka merania teploty a ze to je ako povedat si ze januar je nasa vychodzia uroven a potom samozrejme ze ked meriame jun tak teplota narastla. Anyway, vsekto ohladom oteplovania ma len sluzit na vytvorenie energetickej krizy aby vlady mohli znarodnit cely energeticky priemysel. Ono uz sa to deje v nemecku napriklad.

  2. Hovorí sa, že najlepšia štúdia je tá, ktorú si sfalšujem sám. Obidve strany klamú až sa im z uší práši. Klimatická zmena je skutočná a bude pokračovať intenzívnejším tempom. Tie tisíce požiarov sú toho dôkazom. Ale majú nás za debilov, pretože hovoria, že každý požiar zapríčinil akože inak, znova človek.

  3. Za poslednich 200 let se zvysil obsah CO2 (pravdepodobne v dusledku lidske cinnosti) v atmosfere o 0.01% z 0.03% na 0.04%, t.j. rocne o 0.01% / 200 = 0.0005%. Linearnimu rocnimu pribytku CO2 o 0.0005% odpovida rocni zvyseni teploty o 100 – 15 * 0.0005 / 21 = 0.002°C. (Vse za predpokladu, ze prumerena teplota zemske atmosfery klesla ze 100°C (pri vzniku rostlin pred milliony lety) na 15°C (dnes) a tez za predpokladu, ze CO2 skutecne je hlavni duvod zvysovani teploty).
    Atmosfera ma dnes ca. 21% O2, ktery vznikl premenou CO2 na O2 fotosyntesou rostlin; stejne, jak se deje dodnes). Pro logicky myslici mozek je jasne, ze rocni zvyseni CO2 o 0.0005% a tomu odpovidajici zvyseni teploty o 0.002°C za rok zadne podstatne kratkodobe zvysovani teploty povrchu Zeme nemuze zavinit.
    (Na vypocet staci vy „norsti experti“ znalost trojclenky z 6-te zakladni skoly a trochu mysleni ten vypocet sestavit)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout