Šílenější covidisty jste ještě neviděli 🤣 (videa)

Šílenější covidisty jste ještě neviděli 🤣 (videa)

Možná si říkáte, že tato doba je už pryč a snad se nenajde nikdo, kdo by nadále šílel s rouškami, dezinfekcí a izolací. Ale zdá se, že někteří jedinci byli natolik indoktrinováni, že zůstávají nadále odtrženi od reality a nakonec se stávají ukázkovým produktem současné doby.

Videa jsou z USA, ale je možné, že něco podobného bychom našli i v evropských zemích, kde byla covidová politika velmi podobná.

Na prvním videu můžete vidět covidistku, která s obavami o život a zdraví vyráží na koncert (v roce 2023!!) a lze se jen divit, že není vybavena přímo plynovou maskou.

Mimo jiné i podporovatelka LGBTQIA si na koncert přinesla osobní HEPA filtr a batoh plný dalších covidových zásob. Vskutku velmi odvážné a riskantní jít na koncert uprostřed smrtící pandemie. 🤣🤣😷😷

Další Američanka – covidfanatička.  Poprvé po 3 letech se odváží opustit svůj dům, aby mohla navštívit film Barbie, přímo uprostřed smrtící pandemie! Tak statečná!!! 🤣😷

Mimochodem, obě by byly ideální partnerky pro Flegra, nemyslíte??

A ještě jednou USA – náš vzor. Uvítání dětí na letním táboře. Svěřili byste podobným jedincům (jsou to ženy, muži, nebinární nebo jiné pohlaví?) své děti či vnoučata???:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Šílenější covidisty jste ještě neviděli 🤣 (videa)

  1. Znam mnoho jedincu z okoli kteri se chystaji na 5. slovy patou zachranujici vakcinu! A mimo jine potkavam i ted lidi s hadrou na hube a v rukavicich. Co kdyby nahodou na me skocil vir! A take jsem si vsimla ze spousta lidi si kupuje o traviny se zabou. A zkuste neco povedet proti. Vesmes kazdy odpovi ze jsou ekologicke produkty ktere pomahaji planete. Ano v tom maji bezesporu pravdu, pomahaji planete ale se vylidnit! A o te skutecnosti ti odpojeni nechteji ani slyset. A kdyz se zeptam na slozeni vyrobku konkretne zmrzliny tak me odpovi ze slozeni nemaji. Ani na krabici udajne! Takze za me stop! Nekonzumovat tyto jedy. Ale muzu rici, ze mysleni techto lidi je az neuveritelne. Cemu vsemu jsou schopni verit. To ze vakcina biologickou zbrani zachranuje zivoty lidi, na kterych JIM!!! vubec nezalezi, to ze zaba na obalu oznacuje ekologickou vyrobu toho vyrobku,ale nezminuje se ze smerem k depopulaci. Ze se blizime k armagedonu z duvodu globalniho oteplovani, ktere je dalsim podvodem na lidstvo z duvodu pro ne tak potrebne depopulaci lidi na planete atd atd atd!! Velebnosti je to hnus, DUWENBLEJT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout