USA: Šílená žena své dítě vychovává jako nebinární (video)

USA: Šílená žena své dítě vychovává jako nebinární (video)

V současné době se nestal terčem bojkotu v USA pouze pivovar, který propagoval pivo Bud Light pomocí transky. Bojkot se okamžitě dostavil i směrem k dalším firmám, které se ohání LGBTQI a trans propagandou.

Další hromadně bojkotovanou firmou po celých USA se stal obchod s oděvy Target poté, co svojí kolekcí podpořil LGBTQI, ale také satanismus.

Partnerství obchodu s trans-satanistou bylo pro mnoho zákazníků ještě nepřijatelnější než reklama pivovaru s transkou. Záhy po zjištění, že zboží s touto tematikou se prodává i dětem, se bojkot ještě o něco zvýšil.

Ze strachu z masivní reakce a bojkotu společnost Target údajně po mimořádné schůzce masivně omezila vystavování tohoto zboží v obchodech a umístila jej do míst, kde není příliš na očích.

Jeden ze zaměstnanců obchodu Target řekl reportérům:

„Dostali jsme 36 hodin, bylo nám řečeno, abychom vzali všechny naše věci Pride, celou sekci a přesunuli ji do sekce, která je třetinové velikosti. Z přední části obchodu jsme to přesunuli do zadní části obchodu, nesmíme mít nic z toho na figurínách a žádné velké nápisy.“

Nicméně tato reakce již nijak nepomohla přízni ztracených zákazníků, ale nakonec naopak vedla k tomu, že se proti obchodu zvedla vlna nevole i z oné aktivistické LGBTQI komunity.

A nyní se v souvislosti s upozaděním těchto výrobků objevilo následující video, které se již stalo virálním. Šílená žena na obchodní řetězec nadává za to, že LGBTQI dětské oblečení skryl.

To by ještě nebylo tak hrozné, ale šílené je, že se ve vzteku odvolávala na sedmiletou dceru, která je údajně nebinární!!

Prý by se její dceři nelíbilo, že jsou LGBTQI oblečky upozaděny a nejsou vystavovány všem na odiv jako tomu bylo dřív. Žena je rozčilená a nadává i na ty, kdo obchod začali za propagandu bojkotovat, hovoří také o terorismu.

Každopádně chudák je především její dcera. V 7 letech totiž asi nikdo nemůže tvrdit, že je nebinární, aniž by mu to někdo nevtloukl do hlavy. Zde tedy zcela jistě zapracovala matka, která to svému dítěti namluvila (otázka je, zda zmíněnou nebinární dcerou není ve skutečnosti syn).

Rodiče jako tato šílená ženská patří k těm, kteří pak ještě nezletilé zmanipulované dítě odvedou na kliniku, nechají mu podávat blokátory puberty a posléze zajistí i operaci změny pohlaví.

Hlavní je, že je dítě LGBTQI. Vždyť to je tak moderní!!! V normálním světě by bylo dítě takové matce dávno odebráno…

 

A jak nakonec řeší samotný obchod náhlý bojkot normálních zákazníků i LGBTQI, který přinesl týdenní propad tržeb ve výši 9 miliard dolarů? Začal s propagací kriminálníka George Floyda, zřejmě ve snaze získat si alespoň černé zákazníky…

Obraz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Šílená žena své dítě vychovává jako nebinární (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout