Toto je místo, kde o víkendu proběhne sraz Bilderbergu (video)

Toto je místo, kde o víkendu proběhne sraz Bilderbergu (video)

Jako každoročně se i letos sejdou globalistické špičky na tzv. „srazu Bilderbergu.“ Zatímco davoské srazy WEF, jichž se účastní tisíce politiků z celého světa, jsou do značné míry alespoň ve formě videa dostupné veřejnosti, tak srazy Bilderbergu jsou zcela utajované,

Dokonce nejsou veřejnosti k dispozici ani žádné výstupy z těchto srazů, které nejsou nijak propagovány v mainstreamu. Nicméně zdá se, že právě zde jsou zákulisně voleny špičky různých organizací nebo vlády zemí, které patří ke světovým hegemonům.

Všichni dosavadní šéfové EK či různých organizací jako OSN  si většinou několik let předem procházeli jakýmsi „výcvikem“ na srazech Bilderbergu.

A zatímco na WEF se schází politici z celého světa, na Bilderbergu se objevují jen politici, se kterými se počítá do budoucích vysokých funkcí nebo zástupci zemí, které mají v globalistické politice větší význam.

Někteří účastníci jsou již dlouhé roky stálou součástí těchto srazů. Mezi pravidelné účastníky z posledních let  – mimo tradičních hostitelů, členů holandské královské rodiny –  patří například José Manuel Barroso, Jens Stoltenberg, Dimitri Papalexopoulos, Mark Rutte, Radoslaw Sikorski nebo Henry Kissinger.

Výroční konference Bilderberg má začít v sobotu v Lisabonu. Dan Dicks z Press For Truth je na místě, aby udělal to, co mainstreamová média nedělají: informoval o schůzce.

Ve videu vás Dan vezme do hotelu Pestana Palace, kde se tento víkend tajně setkávají světoví vůdci a obchodní magnáti, aby diskutovali o osudu světa. Od té doby byl již hermeticky uzavřen, aby přivítal některé z nejmocnějších a nejvlivnějších lidí na světě.

 

Seznam letošních účastníků je zatím utajován, ale jakmile bude zveřejněn, ihned vás budu o tom, kdo bude součástí tajných schůzek, informovat v aktualizaci tohoto článku.

Pokud by ke zveřejnění seznamu došlo třeba až v sobotu nebo neděli, budu již tématu věnovat zvláštní článek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Toto je místo, kde o víkendu proběhne sraz Bilderbergu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout