Summit WHO: Všechny členské státy souhlasí s pandemickou smlouvou i změnami MZP

Summit WHO: Všechny členské státy souhlasí s pandemickou smlouvou i změnami MZP

Jaký další důkaz toho, že globalistická politika zachvátila celý svět, ještě potřebujete?

Dlouhodobě zde upozorňuji na to, že multipolarita nijak nebrání prosazování cílů politiky Nového světového řádu v globálním měřítku. Již v roce 2016 – tedy dřív než se začal onen multipolární svět naplno rýsovat – WEF upozornil na to, že Velký reset proběhne za multipolárního světa.

Tedy s podobným scénářem se dávno počítalo a zřejmě je vše nejen plánováno, ale se souhlasem všech aktérů také řízeno.

CBDC (digitální měna) se plánuje či dokonce aktivně zavádí v 95% zemí světa. Většina těchto zemí zároveň zavádí ID pro každého občana, přičemž právě ID se má v budoucnu propojit s CBDC. Počítá se i s postupným rušením hotovosti.

Na loňském summitu G20 všechny země bez rozdílu souhlasily se zavedením mezinárodního očkovacího pasu, který by byl zároveň cestovním dokladem.

Za covidismu se našlo jen velmi málo zemí, které nezavedly lockdowny, roušky a netlačily občany do aplikace experimentálních injekcí.

A další důkaz oné světové jednoty přichází aktuálně ze Ženevy, kde tento týden probíhá světový summit, na němž již padly dohody stran připravované pandemické smlouvy a změn Mezinárodních zdravotních předpisů.

A podle aktuálních informací se nenašla ANI JEDNA země, která by tyto dokumenty odmítla. Pandemická smlouva má projít změnami (na žádost EU a USA se má ještě zpřísnit) a konečná podoba se dohodne začátkem příštího roku.

Dále již přináším aktuální informace od jedné z účastnic, bývalé americké kongresmanky Michele Bachmann, která se celého summitu účastní a denně podává informace přímo z Ženevy americkým alternativním médiím.

Je součástí malého týmu odpůrců diktatury WHO, kterým bylo povoleno se srazu účastnit.

Stojíme na pokraji velké historické události, kdy se moc přesouvá z národních států na mezinárodní orgány přidružené k OSN. O tomto procesu a o tom, jak ho dosáhnout, se v současnosti diskutuje na 76. výročním Světovém zdravotnickém shromáždění v Ženevě ve Švýcarsku.

Bachmannová sleduje zejména jednání o hlavních změnách Mezinárodních zdravotnických předpisů (naposledy pozměněné v roce 2005) a také o zcela nové pandemické dohodě, jejímž cílem je přenést masivní pravomoci z národních vlád na Světovou zdravotnickou organizaci a jejího generálního ředitele.

Bachmannová přestavila harmonogram, podle něhož se dále bude v zavádění obou dokumentů postupovat. Tento harmonogram obdrželi zástupci všech členských zemí.

V textové zprávě vysvětlila, že za rok, na 77. světovém zdravotnickém shromáždění v květnu 2024, bude 194 členských států WHO konečně hlasovat o tom, zda se vzdát své suverenity ve prospěch WHO.

„Světové zdravotnické shromáždění bude v květnu 2024 hlasovat o vzdání se suverenity WHO skrz nové MZP. Delegáti budou také hlasovat o globální pandemické zdravotní smlouvě.

Tyto dva dokumenty budou spojeny a koordinovány a předloženy k hlasování na stejné akci v Ženevě v květnu 2024,“ vysvětlila Bachmannová.

„K dnešnímu dni ani jedna země nevznesla námitky proti navrhovaným 300 dodatkům nebo proti Smlouvě o globální pandemii na Světovém zdravotnickém shromáždění v roce 2023,“ řekla. 

„Je to jednotný hlas podpory pro schválení dodatků a navrhované pandemické smlouvy.“

Dále vysvětlila, že 23. května, americký delegát na shromáždění  podpořil schválení balíčku navrhovaných mezinárodních zdravotních změn a globální pandemické dohody.

Pokud se nestane něco zásadního, časový plán a agenda jsou stanoveny k přijetí v květnu 2024.

„Národy budou jednat a diskutovat o navrhovaných 300 dodatcích a pandemické dohodě v New Yorku na Valném shromáždění OSN už v září 2023,“ řekla Bachmannová.

„Konečný balíček pozměňovacích návrhů bude předložen OSN v lednu 2024, což znamená, že pozměňovací návrhy ani smlouva se po tomto datu již nijak nezmění.“

Dále uvedla: „Delegáti plánují vrátit se do Ženevy v únoru 2024, aby projednali a dokončili své plány před konečným hlasováním za rok, tedy  na 77. Světovém zdravotnickém shromáždění OSN v Ženevě v květnu 2024.“

V nových MZP i pandemické smlouvě by měl být podle všeho zahrnut také nový mezinárodní očkovací pas. Pandemická smlouva by měla začít platit ještě během roku 2024, nové MZP v prvním pololetí roku 2025.

Pokud tak v roce 2025 vyhlásí WHO jakoukoli pandemii (připomínám, že může jít také o klimatickou krizi!!), pak svět zažije tak nezměrnou diktaturu, jakou si dnes většina z nás umí jen stěží představit.

A nakonec opět připomínám, že jedinou cestou ven je odchod z WHO, což je však cesta, která je pro členské státy EU zapovězena…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Summit WHO: Všechny členské státy souhlasí s pandemickou smlouvou i změnami MZP

  1. Rusko ještě asi před rokem tvrdilo že by z WHO vystoupily trvá to nebo si to rozmysleli a tuhle diktatorskou smlouvu podpoří ? jestli zustanou ve WHO v Rusku se mužou těšit na vakcíny rovnou od Bill Killa 💉☠

  2. musíme znovu navazat na spolupraci V4 + další státy jako Rakousko kde muže vyhrat volby FPO s vychodnim Německem tam muže vyhrat AFD + další země střední a vychodni evropy a zmizet společně s EU to by bylo nejlepší ted je ale řada na Slovensko na konci záři mají volby totež na konci záři jsou i volby v Rakousku v řijnu maji volby Polaci a pak bychom mohli nasledovat i my zaleži na tom co je skutečne pravdy co se tyče toho Trojmoři nebo Mezimoři když se v ČR dostanou do vlády SPD a PRO muže dojit ke změně ale k tomu je zapotřebi aby zmizela ODS nebo aspon aby ANO s ODS nemělo v parlamentu většinu kdyby SPD s PRO měli kolem 25-30% ve volbách tak je už nepujde obejit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout