Klaus Schwab: „Všichni budou mít v těle implantovány technologie“ (video)

Klaus Schwab: „Všichni budou mít v těle implantovány technologie“ (video)

Pokud již delší dobu sledujete konání globálních zločinců, pak jistě víte, že se nikdy se svými záměry netají. Proto je dobré se občas vracet i k jejich starším prohlášením, která naznačují, jaké plány se na lidstvo chystají.

Klaus Schwab s jeho WEF ovládá politiky ve vládách po celém světě. Ti si k němu pravidelně jezdí pro instrukce, které pak oddaně plní. I proto je dobré tohoto globalistu pravidelně sledovat, včetně jeho starších prohlášení.

Na internetu kolují videa z rozhovoru, který měl zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab v roce 2016 pro švýcarskou veřejnoprávní televizi RTS.

Oznámil nový svět, ve kterém musíme přijmout naprostou transparentnost. „Všechno bude transparentní a na to si musíte zvyknout. Podle toho se budete muset chovat. Integruje se to do vaší osobnosti,“ řekl Schwab.

 

V rozhovoru Schwab také řekl, že v příštích 10 letech budeme mít nositelnou technologii v našem oblečení. Navrhl, že technologie pak bude implantována také do našeho mozku nebo pod kůži.

Schwab řekl, že nám to umožní komunikovat prostřednictvím našich mozků s digitálním světem. Nakonec dojde k jakémusi „splynutí fyzického, digitálního a biologického světa.“

To je samozřejmě již dlouhodobě prosazovaný transhumanismus…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

14 thoughts on “Klaus Schwab: „Všichni budou mít v těle implantovány technologie“ (video)

   1. Stačí sleva ,hlupáci na to skočí a všichni mají aplikaci řetězce v mobilu .Když se bude dávat podobná aplikace na slevy do kebule mezi oči věřím že si jí dá časem většina aplikovat a bude se u pokladny klanět . Nechají se namotat a sledovat. Nic tu není zdarma a za všechno se platí i za hloupost.

   1. Problém bude pre mnohých len vtedy, ak potom všetky platby a príjmy podmienia len týmto implantátom a zrušením možnosti platenia najprv v hotovosti, potom kartou a nakoniec aj mobilom… Preto sa treba pripraviť aj na toto „odstrihnutie“ !

   2. Presne tak, cim vice si lidi nechaji srat na hlavu, tim vice hoven tam budou mit. Nelituji zadneho, ktery skoci na kazdou volovinu, protoze ma v palici hnuj. Prijde cas, kdy zacnou uvazovat a to, az nebude co hrnce. Hladovy premysli jinak.

 1. Priroda udelala mozky zvirat na bazi bilkovin a ne nejakych bitu (s hodnotami jen „1“ a “0”), takze nejaky cip si v tele zivocicha s jeho mozkem nebude rozumet – vse jsou jen bachorky notorickych blbu. Protoze ale je naplanovano pouzivat chamrat jako svaby, zizaly cervy a jine (treba mrtvoly) na vyrobu rizku a jineho eko-masa, mel by si Svab dat pozor aby neskoncil tez v nejakem eko-karbanatku. Mozna, ze napr. muj pes by byl schopen takto upraveneho Svaba i sezrat, ale nejsem si jisty, pes je daleko inteligentnejsi nez nejaky Svab.

 2. 16 Nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, otroky i svobodné, aby si na pravé ruce nebo na čele dali udělat její znak, 17 takže nikdo nedostane povolení k nákupu a prodeji zboží, kdo nemá znak té šelmy nebo číslo, které ukazuje na její jméno.
  (Bible Zjevení sv. Jana 13:16-1)

  Je vidět, že ta doba přichází, a dokonce známe její podobu, o této informuje článek výše. Je proto dobré se podívat, jak dopadnou ti, kteří poslechnou. Doba covidového podvodu byla jen cvičením, poslušní, kteří si nechali píchnout toxickou vakcínu, si „jen“ zničili zdraví a některé tato jejich poslušnost dokonce zabila. Jsou i takoví, kteří to z toho vyvázli bez následků. Tentokrát však nevyvázne nikdo, kdo poslechne. Ihned po přijetí čipu ztratí všechno, včetně svého lidství (už nebude člověkem, ale křížencem mezi člověkem a strojem), ztratí i svou vůli, své myšlení, paměť, vzpomínky (to vše bude patřit těm, kdo skrze technologie ovládají očipované), stane z něho bio robot, který bude prožívat peklo na Zemi v podobě nejbrutálnějšího otroctví, ze kterého není cesta zpět. A po pekle na Zemi je čeká Peklo věčné. Bible o tom hovoří jasně.

  9 Za nimi letěl třetí anděl s důležitou zprávou: „Kdo uctívá šelmu a její sochu, kdo nese na čele nebo na ruce její znak, 10 ten okusí víno Božího rozhořčení; už se nalévá nezředěné do poháru Božího hněvu. Ctitelé šelmy, její sochy a nositelé jejího znaku propadnou před svatými anděly a před Beránkem soudu. 11 V jejich utrpení nebude pro ně úleva ve dne ani v noci. 12 Vyplatí se vytrvalost těch, kdo zachovali Boží přikázání a věrnost Kristu!“
  (Bible Zjevení sv. Jana 14, 9-12)

 3. Já velmi fandím snižování stavu populace za účelem snížení emisí zákeřného jedu kadmia, který se děje lidskou spotřebou. Jinak se nedá zabránit otrávení celého světa kadmiem, než snížením počtu obyvatelstva.

  Vlády zkoušejí, co se dá. Věřím, že velký pokrok nastane, až se zapojí dobrovolné euthanázie podpořené propagandhou – získáváním souhlasu. Za pár let budou lidi hromadně žádat o spáchání euthanázie, aby uvolnili místo mládeži v čistém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout