Jak jsou „nástroje nového světa“ v souladu s agendou Velkého resetu a s internetem těl (videa)

Jak jsou „nástroje nového světa“ v souladu s agendou Velkého resetu a s internetem těl (videa)

Chystaná digitální diktatura počítá s ukončením hotovosti při současném zavádění CBDC (programovatelná digitální měna) navázaných na již v mnoha zemích zaváděné ID (digitální identita).

Velký reset, což je de facto jen jiný název pro NWO, představuje zničení individuální autonomie a národní suverenity pomocí těchto „nástrojů nového světového řádu.“

Chytré telefony, bankovní účty a digitální ID karty – takzvané „nástroje nového světového řádu“ – jsou v souladu s agendou Velkého resetu a splývají s Internetem těl (dále jen IT).

Velký reset oficiálně oznámený v červnu 2020 Světovým ekonomickým fórem (WEF) a králem Karlem III. Předtím, než se stal králem, byla ustanovena agenda shora dolů pro transformaci všech aspektů společnosti a ekonomiky.

Podporou agendy Velkého resetu nevolených globalistů jsou technologie vycházející z toho, co zakladatel WEF Klaus Schwab nazývá „ čtvrtou průmyslovou revolucí “, která nakonec povede ke „sloučení naší fyzické, digitální a biologické identity.“

Minulý měsíc indický architekt digitální identity Nandan Nilekani řekl Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF), že každý by měl mít digitální ID, bankovní účet a chytrý telefon, protože to jsou „nástroje nového světa“ pro digitální veřejnou infrastrukturu.

Nakonec se tyto tři nástroje mohou sloučit do jednoho ekosystému – internetu těl (IT) – který je příkladem sloučení našich fyzických, biologických a digitálních identit zastávaných Schwabem a WEF.

Chytré telefony ve své současné podobě budou jednoho dne zastaralé a již nyní se rýsuje budoucnost, která bude vyžadovat nová zařízení pro interakci se vším od bezkontaktních plateb až po nadcházející Metaverse.

Tato zařízení zahrnují nositelná zařízení, jako jsou náhlavní soupravy pro rozšířenou realitu a sluchátka do uší, která dokážou dekódovat mozkovou aktivitu , ale také zařízení, která lze implantovat do lidského těla, a senzory, které čtou vaše biometrická data.

Příklady internetu těl podle RAND Corporation, think-thanku podléhajícího Pentagonu

Mark Zuckerberg, generální ředitel společnosti Meta, řekl o Metaverse ve své klíčové zprávě Connect 2021 : „Budou nové způsoby interakce se zařízeními, která jsou mnohem „přirozenější“.

„Místo psaní nebo klepání budete moci gestikulovat rukama, říct pár slov nebo dokonce dělat věci tak, že na ně budete myslet.“

Bankovní účty se také postupně spojují s IT, jak je vidět v obchodech s potravinami v některých zemích, kde již můžete platit mávnutím ruky nebo skenem obličeje.

A digitální identita je tmel, který tyto technologie spojuje s konkrétními osobami a umožňuje veřejným a soukromým subjektům kontrolovat rozsah, v jakém mají přístup k určitému zboží a službám.

Podle zprávy Světového ekonomického fóra (WEF) o digitální identitě z roku 2018 „Tato digitální identita určuje, k jakým produktům, službám a informacím máme přístup – nebo naopak, co nám zůstává nedostupné“ (viz obrázek níže).

Digitální identita je všezahrnující nástroj nového světa, propojený s mnohem více než jen s bankovním účtem na vašem smartphonu.

Co se týče metaverze, zpráva WEF uvádí: „Digitální identita je spojením interoperabilní metaverze“.

Pokud jde o online finanční transakce, další blogový příspěvek WEF uvádí, že „digitální identita musí být základním prvkem naší digitální ekonomiky.

Pokud jde o obsluhu biomedicínského bezpečnostního aparátu, „očkovací pasy neodmyslitelně slouží jako forma digitální identity,“ podle jiné zprávy WEF.

v bankovním sektoru je proto identifikace na určité úrovni ústředním prvkem návrhu CBDC. To vyžaduje CBDC, která je založena na účtu a nakonec je propojena s digitální identitou,“ uvádí Banka pro mezinárodní platby (BIS).

Také uvádí: „Nejslibnějším způsobem, jak poskytovat peníze centrální banky v digitálním věku, je účet CBDC založený na digitální identitě s účastí veřejného sektoru.“

Dnes je smartphone primárním nástrojem NWO pro veřejné a soukromé subjekty pro interakci s našimi digitálními identitami, ale po čtvrté průmyslové revoluci smartphony ustoupí internetu těl.

Odtud může být každý aspekt našeho života řízen sloučením digitální identity a internetu těl. Protože tato zařízení budou propojena s našimi těly, znamená to, že nás budou následovat všude a budou shromažďovat naše nejintimnější a osobní data v reálném čase.

Všechny cesty vedou k systému sociálního kreditu, kdy lze chování občanů monitorovat a manipulovat pomocí digitálních prostředků.

Nemáte aktuální informace o svém posledním očkování? Pak nemůžete jít do školy nebo vstoupit do obchodu s potravinami.

Chcete jezdit na místo mimo vaše 15minutové město častěji, než je povoleno za rok ? To vás bude něco stát.

Kritizujete politiku nevolených globalistů? Šíříte dezinformace a to je nebezpečné pro naši „demokracii.“

Nakoupili jste příliš mnoho masa nebo spotřebovali příliš mnoho benzínu? Je nám líto, dosáhli jste svého uhlíkového limitu a budete se muset po zbytek měsíce obejít bez něj, jinak vám bude z vašeho programovatelného CBDC ve vaší digitální peněžence automaticky stržena tučná pokuta.

Takovou budoucnost pro většinu lidí představují nevolení globalisté ze Světového ekonomického fóra a jejich partneři.

To je to, co znamená Velký reset – úplné zničení individuální autonomie a národní suverenity, aby se zavedla nová zbytečná třída takzvaných „globálních občanů“, kteří se podřizují – násilím nebo nátlakem – jakémukoli nařízení, které jim jejich neo-feudální, technokratičtí vládci vnutí.

Vše začíná „nástroji nového světa“ – digitálním ID, chytrými telefony a CBDC.

„Takže ,“ jak také řekl Nilekani minulý měsíc na MMF, „vše se dá udělat…..“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Jak jsou „nástroje nového světa“ v souladu s agendou Velkého resetu a s internetem těl (videa)

  1. Tato jejich sledovaci agenda se cpe opravdu vsude kam se clovek podiva! Jsou uz ruzne reklamy, ktere propaguji internet veci a tu skutecnost, ze je to velice jednoduche a prospesne!!! Je me z tech hruz na grcani!!! A co je uplne v pici ze se lide prizpusobi, je to prece avizovano pro jejich dobro!!! No te buh dekuji nemam zajem!!! Lidickove jeste je cas tuto zrudnost odvratit!!! Nedejte se jimi manipulovat a pouzivejte konecne rozum!!!! Tento DIGITALNI KONCENTRAK BEZ MRIZI tem zrudam nesmi projit!!! Nesmi a nesmi tecka!!!! Brante se kazdodenne vsude!!! My jsme svobodne lidske bytosti ne jejich pravni fikce a uz vubec ne jejich otroky!!! Myslim tim nas kteri jsme si zachovali zdravy rozum!!! Jinak my probuzeni. Uz jsem nekolikrat podotkla, ze az se uskutecni ten jejich satansky sjezd WEF, je nacase je vsechny pozatykat a jednosmerkou na GITMO nebo VORKUTA!!! Teto pakaze a odporne kreatury se pozbyt jednou provzdy!!! Tyto hyeny je treba zlikvidovat natrvalo!!! A samozrejme i jeich potomky a rodiny jakozto pokrevni linie!!! Zbavit planetu techto zrud ktere se pokladaji za bohy a za nadlidi!!! Bez milosti bez slitovani bez litosti!! Tecka!

  2. technokratická vláda se všemi revolucionaři padnou budou svrženi svým vlastnim lidem tak to je naplanovano do budoucnosti všechno to jde tak jak chtějí Illuminati nakonec to skonči tak že všechno bude zničeno ekonomika kultura historie a dokonce i náboženství tak aby jednoho dne bylo ustanoveno jedno světové náboženství to se tak stane až Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout