Europoslanec veřejně prohlásil WHO za teroristickou organizaci (video)

Europoslanec veřejně prohlásil WHO za teroristickou organizaci (video)

V ohromujícím prohlášení Mislav Kolakušić, poslanec Evropského parlamentu za Chorvatsko, veřejně prohlásil Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) za teroristickou organizaci.

Na tiskové konferenci společně s Dr. Robertem Malonem a dalšími politiky Kolakusic vyjádřil svůj nesouhlas s návrhem WHO, aby všechny země podepsaly pandemickou smlouvu, která dává agentuře výhradní pravomoc vyhlásit pandemie a distribuovat a nařizovat aplikaci příslušných vakcín a léků.

„Chtěl bych stručně informovat lidi o nadcházejícím nebezpečí pro lidstvo,“ řekl Kolakusic. „Světová zdravotnická organizace chce, aby všechny země podepsaly dohodu o předání pravomoci vyhlásit pandemii, obstarat vakcíny a léky. Pro lidstvo bude zdravější a bezpečnější podepsat dohodu s kolumbijským drogovým kartelem. O drogách jistě vědí všechno.“

Chorvatský poslanec dále obvinil WHO z šíření lží během pandemie COVID-19. Řekl, že organizace uvedla veřejnost v omyl tím, že zpočátku prohlásila virus za nový a neznámý, falešně tvrdila, že jsou vakcíny účinné a učinila zavádějící prohlášení o jejich schopnosti chránit před vážným onemocněním a smrtí.

„Během pandemie covidu Světová zdravotnická organizace jen lhala. Měla by být prohlášena za teroristickou organizaci. Lhali. Že existuje nový a neznámý virus, že je možné vyrobit účinnou vakcínu, že vakcína je 82% účinná, že chrání před vážnými nemocemi a úmrtími. To všechno byly samozřejmě hlouposti a lži.“

Kolakusic dále řekl, že akce WHO během krize byly pro lidstvo nebezpečnější než Světové ekonomické fórum (WEF).

Připomínám, že nultý návrh pandemické smlouvy, který se aktuálně schvaluje na summitu WHO, dává této teroristické organizaci pravomoc vyhlásit a řídit globální stav nouze způsobené pandemií.

Jakmile bude vyhlášen stav zdravotní nouze, každý signatář se musí podřídit autoritě WHO. To zahrnuje ustupování v otázce léčby, lockdownů a očkovacích povinností spolu s vládním dohledem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Europoslanec veřejně prohlásil WHO za teroristickou organizaci (video)

 1. i Okamura s Rajchlem si jsou vědomu nebezpečnosti WHO ale ten zkurvenej Stbák radši drží hubu to se tedy máme na co těšit když je nejsilnější stranou 🤢🤮

 2. M.Zeman, když podepisoval pandemický zákon, řekl, že předpokládá zrušení pandemického zákona do voleb. Nestalo se tak. Na tomto základě opravdu hrozí pro lidstvo WHO teror. Věřím, že tuto pravomoc WHO nikdy nezíská. Už nyní probíhají žaloby na způsobené škody, nesmyslným vyhlášením pandemio WHO.

 3. Zkráceně: lidé v pozadí dosáhnou svého,když si to nechám líbit ,dobře mi tak.
  V případě,že lidem v pozadí pandemie v r 2024-25 vyjde,tak své úmrtí odhaduji za čtyři roky.

 4. Už to asi nemohol vydržať. A ani sa mu nedivím. Nie všetci sú v Europarlamente úplné hovädá a debili. Zopár rozumných sa tam ešte stále dá nájsť. Za Slovensko napríklad takí Uhrík, či Radačovský!!!

 5. Jen si nedělejte iluze, že v Europarlamentu jsou i slušní lidé. Evropská Unie už to podepsala, takže to vstoupí v platrnost okamžitě, jakmile to schválí polovina států.

  On to není nějaký protiústavní teror. Když chytnete například syfilis, tak jste povinen se léčit a být v karanténě, janak vám hrozí vězení. Problém je, jak jsme viděli u covidu, když běžnou chřipčičku prohlásí za nakažlivou přenosnou nemoc, pár případů na 100.000 obyvatel za pandemii, když umlčujou odborníky a demagogii denodenně pumpují do médií.

  Je mezi námi spousta občanů, kteří prohlašují, že jim nedělalo problém nosit náhubek, Obelhávat ostatní občany, že se z covidu nikdo živý nedostane. Náhubkem vyjadřovat souhlas Babišovi / covidové mafii, aby rozkrádali republiku. A ještě zpomalovat náhubkem vyléčení, takže protáhli pseudopandemii ze 7 měsíců na 30 měsíců covidového teroru a zadlužili republiku 2000 miliard. Tím pádem každý, včetně dalších náhubkářů dluží 250.000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *