Za násilné bitky muslimských gangů na německých koupalištích prý může změna klimatu

Za násilné bitky muslimských gangů na německých koupalištích prý může změna klimatu

Je zajímavé, co všechno se svede na takzvanou „změnu klimatu.“ Pomineme-li fakt, že počasí se po celé věky pravidelně mění i bez jakéhokoli vlivu člověka, pak právě tato pohádka, na které je nyní založena celá evropská zelená politika, se hodí jako výmluva pro mnoho dříve poněkud nezvyklých událostí.

Tak jak se nezvykle vysoká úmrtnost v posledních dvou letech svedla mimo jiné i na údajné klimatické změny, tak se nyní tato výmluva využila i k vysvětlení poněkud častějšího výskytu hromadných rvaček na německých koupalištích.

Vloni došlo k hned několika podobným událostem, zejména pak v multikulturním Berlíně. Více jste si o nepokojích, které byly v režii tamního obohacujícího obyvatelstva, mohli přečíst zde.

V letním bazénu Berlín – Neukölln se dokonce i bezpečnostní personál musel zachránit ve věži plavčíka, když prchal před hosty vyzbrojenými obušky a dráždivým plynem .

Na snímcích byli vidět jedinci z tamní arabské, případně turecké komunity, kteří se pustili do vzájemného vyřizování účtů, k čemuž se občas připletl i nějaký ten nezúčastněný návštěvník koupaliště.

Každopádně se německá koupaliště stala nebezpečnými, což ostatně potvrdil i jeden z plavčíků, který rozhodně jejich návštěvu nedoporučuje.

V minulých dnech se k těmto událostem německá média vrátila a snažila se vysvětlit, proč náhle dochází k podobným úkazům, které se v Německu v minulosti neobjevovaly.

„Je stále horko a horko – jak se máme přizpůsobit?“ hlásala německá veřejnoprávní televize na konci března.

Dále se uvádí vysvětlení, které má uspokojit multikulturně a klimaalarmisticky naladěné diváky:

„Extrémní horko vás činí agresivními. Teploty nad naší komfortní zónou ovlivňují nejen naši produktivitu, ale také naši náladu. Za to je zodpovědný efekt dlouhého horkého léta, který nastavuje frekvenci agresivního chování ve vztahu k úrovni venkovní teploty. V důsledku toho dochází k nárůstu násilných činů a nepokojů při vysokých teplotách.“

Takže za nepokoje na koupalištích, která již plně ovládly muslimské gangy, nemůže německá politika otevřených dveří, ale jen a pouze údajná změna klimatu, která dělá z jinak mírných beránků násilné živly.

„Pokud jste naštvaní, můžete si trochu ulevit. Ale tato úleva může vést k protiagresi u druhého, která může eskalovat,“ cituje WDR habilitovaného biopsychologa Petera Walschburgera, aby doložila svou hypotézu.

Ale proč se nekontrolovatelné excesy násilí pravidelně nevyskytují v horkých regionech, jako jsou Spojené arabské emiráty? A co víc, nepochází většina imigrantů ze zemí, kde je mnohem tepleji než v Německu?

Na to by se samozřejmě mohlo ptát mnoho diváků, kteří byli touto pohádkou před pár dny krmeni v německé veřejnoprávní televizi. A co víc, zejména Berlíňané by mohli připomenout i další incidenty, které do této teorie příliš nezapadají.

O posledním Silvestru totiž zažil zejména (ale nejen) Berlín nebývalé nepokoje, které vedly podobné živly jako v případě násilných bitek na koupalištích.

Jenže na Silvestra rozhodně nebylo vedro. Tak jak si vysvětlí tyto agrese???

Jak je vidět, tak mainstreamová média již stále častěji považují většinu lidí za hlupáky, kteří uvěří jakémukoli nesmyslu. A nakonec mají možná pravdu, stačí se podívat na to, jak většina Evropanů reagovala na dění posledních několika let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Za násilné bitky muslimských gangů na německých koupalištích prý může změna klimatu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout