Pokud jsou na palubě ISS astronauti, proč jsou snímky zinscenovány? (video)

Pokud jsou na palubě ISS astronauti, proč jsou snímky zinscenovány? (video)

Pokud jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice astronauti, proč existují drtivé důkazy, že záběry z ISS jsou zinscenované?  Mluvčí a aktivista Justin Robert nedávno položil tuto otázku na zasedání komise Brevard County Commission v Cape Canaveral na Floridě.

Vyzývá Komisi okresu Brevard, aby prošetřila program NASA ISS.

Robert poukázal na to, že NASA používá různé metody ke klamání veřejnosti ohledně přítomnosti astronautů na palubě ISS. Například se ukázalo, že se používají postroje, zelené obrazovky a virtuální realita, aby to vypadalo, jako by astronauti byli ve stavu beztíže.

Poté uvedl několik příkladů: astronauti náhle mizí z dohledu, sahají po předmětech, které tam nejsou, astronauti se zamotávají do postrojů a  objevují se z ničeho nic.

„Pokud tam opravdu jsou, proč používají hollywoodské techniky k inscenování obrázků?“ zeptal se Robert.

Kromě toho byly několikrát pozorovány během výstupů do vesmíru mimo ISS i vzduchové bubliny. Ptal se, jak je možné, že ve vesmíru existují vzduchové bubliny. V roce 2013 se Luca Parmitano málem utopil na vycházce do vesmíru, když se mu do helmy nalila voda.

„Jsou ve vesmíru nebo pod vodou?“

Robert poukázal na to, že trénují v bazénu, který je přesnou replikou ISS. NASA dostává každý rok asi 3 miliardy dolarů, aby udržela ISS v provozu. Chce vědět, kam jdou všechny peníze daňových poplatníků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

10 thoughts on “Pokud jsou na palubě ISS astronauti, proč jsou snímky zinscenovány? (video)

 1. Žijeme vo fantastickej dobe ilúzii, klamstiev a pretvárok. Že by to začalo v dobe keď nás prvý krát oklamali o pristání na Mesiaci? Podarilo sa im to a tak v tom teraz už iba pokračujú? Kedy sa ľudstvo dozvie konečne pravdu?

 2. Když byli astronauti dotazování, zda byli na Měsíci, a mohli by to odpřísáhnout na Bibli, nikdo to neudělal. Pochybnosti o pravdivosti NASA, ISS, a dlaších, jsou opodstatněné.

  1. Američané jsou zkrátka zločinci a lháři, kterým nelze věřit ani pozdrav. Ale ti jsou teď našimi největšími kámoši. Naše zločinecká kolaborantská vláda jim leze do análu, že i Brežněv by mohl závidět.

 3. Posledních cca 5 let se snažím získat pravdivé informace o naší Zemi. Shlédl jsem desítky naprosto protichůdných videí a stále vím, že nic nevím. Nebudu zde rozebírat 4 varianty naší planety s křemíkovou klenbou nebo bez ní, ale všechny tak zvané starty raket do „vesmíru“ jsou takřka stejné. Po odpojení 1. stupně se raketa začne naklánět a nastává falešná vizualice. Viděl jsem Muskovo video bez „rybího“ oka – plochá zem. Ve výšce 5800 km údajný náraz do klenby atd. ISIS má kroužit ve výšce 440 km nad zemí. Dle některých zdrojů ve výšce 100km nastává zona smrti kterou nic živého nepřekoná……….
  Jedno je jisté. Jsme obelháváni Holivůdskými filmy, prolhanými vědátory z celého světa za jediným účelem – nedovolit odtajnit PRAVDU.
  Kdo má takovou MOC, že ovládá loutkové vlády všech zemí světa ? Kdy nastane SVOBODA…

 4. videla som film o ISS, na YT je kopec dokumentov, kde astronauti ruskí aj americkí všeličo vysveľujú a ukazujú aj každodenný život na stanici a vyzerá to úplne reálne, teda je pravda, že sú tie videá a filmy už staršieho dáta. Aj teraz v marci sa menila posádka, mali tam byť sú okrem američanov 3 Rusi a 1 by mal byť z emirátov. Neverím, že by ISS bola prázdna a že by Rusi svorne s amíkmi a s tým arabom hrali pre celý svet divadlo.

 5. Cela obdivovana existence usa, stoji na velice primitivni retorice, a to je „Verejne Mineni“,ktere temito iluzemi krmi cely svet a bude-li treba i nasilim. Tahle imitace renome nema s inteligenci nic spolecneho, ba naopak zakorenene dobytkarske charakterove vlastnosti jsou stale aktualni.

 6. dovod bude ten, ze tieto divadla su pre otrokov, zatial co sa zhmotnena otrocka praca transformuje na seriozne projekty bez detekcie vacsiny.
  antigravitacia, ciste energie, lietanie mimo je pre nich normou. planety su exktraktory hmoty z vakua, podla fyzika Harrameina

  zijeme vo velkom divadle, riadeny parazitmi bez Bozskej Inteligencie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout