Indoktrinátoři, část 4: David Attenborough

Indoktrinátoři, část 4: David Attenborough

Toto je poslední díl z našeho seriálu o čtyřech známých mužích, jejichž cílevědomé sociální inženýrství v průběhu let podkopalo národní demokracie a ekonomiky a vytvořilo úrodnou půdu pro konečnou realizaci jejich postdemokratického snu o globálním fašistickém světě, ovládaném nadnárodními organizacemi, jako je Organizace spojených národů (OSN), Světová zdravotnická organizace (WHO) a WEF.

Jsou jimi George Soros (článek si můžete přečíst zde) , Klaus Schwab (viz zde), Bill Gates (viz zde) a David Attenborough.

Velekněz kvazináboženského kultu klimatických změn, Sir David Attenborough, je pravděpodobně nejúčinnějším propagandistou naší doby. Jistě i vy jste na našem mainstreamu narazili na některé z jeho klimaalarmistických dokumentů.

Ve věku 96 let je nejdéle sloužícím britským hlasatelem a je považován za spisovatele, moderátora, vypravěče nebo producenta dlouhé série extrémně drahých dokumentů BBC  o přírodním světě.

Jeho jedinečná kariéra, která začala brzy po zrodu samotné televize, ho katapultovala mezi největší světové indoktrinátory.

S neomezenými rozpočty britskými poplatníky financované BBC a jeho nepochybným komunikačním darem hlásal zkázu světa vypouštěním dezinformací o změně klimatu.

Attenborough nepotřeboval bohatství George Sorose, Klause Schwaba nebo Billa Gatese. Jeho postavení jednoho z nejdůvěryhodnějších a nejrespektovanějších domácích jmen v Británii mu dalo mimořádný vliv – a to dokonce po celém světě.

Po dřívějších sériích jako  Life on Earth a  The Trials of Life, přišla jeho pozdější díla, která byla stále více zabarvená úzkostí z klimatu a odhodláním nás varovat, že čas na záchranu planety ubíhá. 

Jeho dokumenty tak nyní slouží jako  skvělé prostředky klimatické propagandy. 

Není divu, že se tento  populární „environmentalista“ stal miláčkem Organizace spojených národů a Světového ekonomického fóra, což je obdiv, který je opětován i z jeho strany.

Již v roce 1982 podlézavě řekl OSN, jak zásadní je tato organizace pro ‚záchranu přírodního světa‘. O čtyřicet let později je tento zvláštní vztah stále silný. 

Klimatické změny a plánování pandemie se však ukázaly jako prokazatelně elitářské „kauzy“, které mají jeden soubor pravidel pro ně a jiný pro nás. 

V roce 2021, zatímco ostatní Britové byli zavření doma, Attenborough neměl problém se šířením své uhlíkové stopy nebo údajně „vražedného viru,“ aby se mohl zúčastnit summitů G7 a COP26 spolu se svými privilegovanými globalistickými kumpány.

OSN ho jmenovala „COP26 Peoples‘ Advocate“ (Lidový advokát COP26), přičemž zapomněla objasnit, které lidi Attenborough obhajuje: diktátory z rozvojového světa, jeho kolegy – indoktrinátory nebo obyčejný lid, pro který bude díky klimatické politice levná a dostupná energie pouhým snem?

Attenboroughovo šíření protivědecké a protilidské Agendy 2030 pro „udržitelný“ rozvoj také sklidilo své vlastní ovoce. 

WEF nemohlo vytvořit lepšího mluvčího své mise. Z jejich platformy Attenborough přednáší globálním elitám o tom, jak zastavit změnu klimatu. Eugenické, neo-malthusiánské dogma není nikdy hluboko pod povrchem.

Lidé zaujímají v Attenboroughově řádu života zcela okrajové místo. To ocenili na WEF, kde byl v roce 2019 spolu s vévodou z Cambridge (nyní princem z Walesu) oceněn Křišťálovou cenou Hilde Schwabové.

Později téhož roku se vrátil do WEF a spolu s velekněžkou změny klimatu Gretou Thunbergovou propagovali „lepší druh kapitalismu“ alias digitální otroctví.

Jedním z nejvíce znepokojujících aspektů války indoktrinátorů proti lidstvu je jejich drsná indoktrinace dětí, aby věřily, že svět skončí kvůli změně klimatu.  

Dopis, který Attenborough zaslal škole v Dubaji, ve kterém jim blahopřál k jejich úsilí při záchraně planety, byl použit k propagaci „akčního projektu“ škol Global Social Leader. 

Ukázalo se, že přesvědčení školních dětí, že svět brzy skončí kvůli klimatickým změnám a jejich následná klimatická úzkost, mají vážný škodlivý vliv na jejich duševní zdraví.

Jeho jméno je synonymem poskvrněného Světového fondu na ochranu přírody, dalšího davoského akolyta a roztleskávačky Agendy 2030. WWF je z padesáti procent financovaný nevědomými britskými daňovými poplatníky spolu se Sorosovou nadací Open Society Foundations a má hodnotu milionů. 

Přestože se WWF propaguje jako altruistická organizace se svým logem plyšové pandy, má nechutné výsledky.  Přímo spolupracoval s polovojenskými silami obviněnými z bití, mučení, sexuálních útoků a vražd mnoha lidí. Tyto jednotky WWF také financoval. Attenborough zůstává jak jeho velvyslancem, tak spolupracovníkem. 

V roce 2020 uvedl Attenborough spolu s Netflixem a WWF do  kin po celém světě dokument  Our Planet (Naše planeta), nabitý zelenou evangelizací, po němž následovalo pokračování A Life On Our Planet (Život na naší planetě).

Oběti lockdownů sledující Attenboroughovy apokalyptické předpovědi, se mohly utěšovat, že byly spravedlivě potrestány za své „hříchy“ související s klimatickými změnami.

Jeho přítomnost na BBC pokračuje v nezmenšené míře a trvá na tom, že jsme všichni odsouzeni ke kataklyzmatickému kolapsu, pokud nebude provedena dramatická akce proti změně klimatu. 

Ti, jimž hrozí pokuta, pokud nezaplatí licenci BBC, musí být jistě nadšeni, že se jejich životy obrátily vzhůru nohama, aby si tento čtvrtý indoktrinátor zachoval národní platformu, z níž může kázat své děsivé proroctví o soudném dni klima náboženství. 

Pokud Attenboroughova opakovaná varování před „společenským kolapsem“ přijdou ještě dříve, než předpovídá, nebude to kvůli „změně klimatu“, ale spíše v důsledku neproveditelné a destruktivní agendy „nulového uhlíku,“ kterou světu vnucuje celá čtveřice Indoktrinátorů. 

Nikdo by se neměl nechat unést jeho neustále omílanou mantrou „zachraňte planetu.“

Toto je volání sirén zlověstného apokalyptického kultu klimatických změn, jehož prostřednictvím bude stále mocnější globální elita odebírat lidem jejich svobody, až lidstvo záhy po nástupu digitálního otroctví plně ovládne.

Účinky tohoto barbarského náboženství jsou již pociťovány, když se svět rychle rozpadá do orwellovské dystopické současnosti. Tito samozvaní „zachránci“ jsou naši noví feudálové, kteří se hodí pro nový temný věk, který nám všem vnucují. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Indoktrinátoři, část 4: David Attenborough

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *