Celosvětový průzkum zjistil, že stále méně lidí věří klimatickým lžím, propaganda tak zřejmě přitvrdí

Celosvětový průzkum zjistil, že stále méně lidí věří klimatickým lžím, propaganda tak zřejmě přitvrdí

Politika je nyní zejména (ale nejen) v západním světě ovlivněna právě klimatickou agendou, která je zahrnuta i v Agendě 2030. Jen málokdo si uvědomuje, co vše je zahrnuto pod klimatické lži a manipulace.

Připomínám, že klimatická agenda má na život každého z nás mnohem větší vliv než jen tušíte. Obzvlášť v zemích náležejících pod kuratelu fašistické EU je to patrné víc než kde jinde.

Politika zeleného údělu má za důsledek nejen ukončení provozu aut se spalovacím motorem, jak si mnoho lidí myslí. Součástí klimatické agendy je také vyvlastňování a likvidace farem, jak to nyní vidíme zejména v Holandsku.

Vyvlastňování se však má týkat také domů, které nebudou splňovat přísné klimatické normy. Takové domy budou neprodejné a vysoké daně na ně uvalené mohou z méně majetných majitelů vytvořit bezdomovce – v lepším případě budou nuceni svoji nemovitost sdílet.

Klimatická agenda je také záminkou pro zavádění tzv. 15minutových měst, která – zejména v kombinaci s tzv. „chytrými městy“ – mají fungovat jako jakýsi koncentrák pro obyvatele v době vyhlášené pandemie nebo klimatické nouze – a tedy i klimatických lockdownů.

Ovšem klimatická agenda je i o změně stravování – ukončení konzumace masa a přechod na maso umělé a hmyz.

Klimatická agenda stojí i za uhlíkovými povolenkami, které prakticky vše zdražují, ale i za plánovanou uhlíkovou daní, kterou od roku 2027 zaplatí každý občan EU, snad vyjma bezdomovců.

Plánované měření uhlíkové stopy, které se již aktuálně testuje jako forma systémů sociálních kreditů, pak bude dalším způsobem jak zařídit plný dohled nad každým občanem – a to 24 hodin denně.

To vše a mnohé další spadá do klimatické agendy. Tedy tato agenda se dotýká takřka každého. I to je důvod proč systém přitvrzuje a média v poslední době rozjíždí klimatickou agendu ještě úporněji.

Zároveň již všechny hlavní sociální sítě cenzurují informace o klimatu, které nejsou v souladu s touto agendou. A podle všeho se nyní tato propaganda rozjede ještě brutálněji, protože nedávný průzkum zjistil, že této agendě věří stále méně lidí.

Zajímavé v tom kontextu je, že asi nejméně jí věří v USA.

Dva nedávné průzkumy veřejného mínění zjistily, že navzdory neúnavné propagandě propagující narativ o člověkem způsobeném globálním oteplování roste skepse vůči změně klimatu – a to po celém světě.

Průzkum provedený skupinou v rámci Chicagské univerzity se ptal Američanů, zda lidé způsobují všechny nebo většinu změny klimatu.

Zatímco před pěti lety se tohoto přesvědčení drželo 60 procent dotázaných, nyní toto číslo kleslo na 49 procent.

Nedávný průzkum agentury IPSOS, který zahrnoval dvě třetiny světové populace, také zjistil, že téměř čtyři lidé z 10 věří, že změna klimatu je způsobena hlavně přirozenými příčinami.

„Snad nejpřekvapivější statistikou z průzkumu Energy Policy Institute na Chicagské univerzitě (EPIC) je, že 70% Američanů není ochotno utratit více než 2,50 dolarů týdně na boj proti změně klimatu,“ píše Chris Morrison.

„Téměř čtyři z 10 Američanů uvedli, že nejsou ochotni zaplatit pár desetníků. Navzdory desetiletím neúprosné agitky zeleného soudného dne, jejímž cílem je přimět obyvatelstvo, aby žilo v kolektivistické společnosti „nulového uhlíku,“ se zdá, že drtivá většina Američanů není ochotna zaplatit ani minimum na to, aby zastavila údajnou změnu klimatu.

Taková skepse je upřímně upřímně udivující, vzhledem k tomu, že „oficiální příběh“ o člověkem způsobené změně klimatu byl vehementně zesílen každým významným vládním subjektem, korporací, médiem a kulturní institucí, která existuje.

Systém se především v západních zemích (USA, EU atd.) stále snaží  obyvatelstvo přesvědčit o tom, že změna klimatu je způsobena lidmi a představuje existenční hrozbu, ale zjištění, že mnoho lidí tuto propagandu „nežere“ představuje masivní selhání převýchovy a vymývání mozků.

Giganti sociálních médií nyní stále více charakterizují jakýkoli skepticismus vůči změně klimatu jako zakázaný názor.

TikTok se stal nejnovější platformou, která oznámila, že jakýkoli obsah zpochybňující posvátné dogma globálního oteplování bude „ověřen“ a odstraněn.

Tolik k průzkumům. Zdá se, že v Evropě, kde je tato propaganda mnohem brutálnější než v USA, je přece jen o něco víc těch, kdo klimatické sektě uvěřili.

Rozdíl je ovšem ten, že zatímco v USA mají šanci zatím jen plány Bidenovy administrativy změnit volbami již za rok, v EU nic takového možné není.

Politika zeleného údělu již byla schválena a naplno se rozjela, přičemž do EU jsou většinově stále instalováni fanatici, kteří ji plně prosazují. A nezdá se, že by se to mělo po volbách za rok jakkoli výrazně změnit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Celosvětový průzkum zjistil, že stále méně lidí věří klimatickým lžím, propaganda tak zřejmě přitvrdí

  1. Saudská Arábia a Katar na rozdiel napr. od Spojených arabských emirátov nikdy nedovolia,aby bol zavedený Nový svetový poriadok /správni moslimovia sa nikdy nepodriadia globálfašistom/ vrátane napr. povinnej vegánskej stravy či zákazu áut. No nevylučujem, že niektoré jeho prvky napr. systému sociálneho kreditu vo svojich európskych či afrických kolóniách zavedú.

  2. No to má logiku.
    Když začnete někomu nedůvěřovat, protože cítíte, že manipuluje a neříká úplnou pravdu, určitě mu začnete víc věřit, když přitlačí na pilu ve lhaní.
    To může napadnout leda idiota 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout