Britské věznice plně pod právem šaría, nemuslimští vězni jsou nuceni konvertovat

Britské věznice plně pod právem šaría, nemuslimští vězni jsou nuceni konvertovat

Na britských – a podle všeho i francouzských či švédských – věznicích je nejlépe znát jak budou vypadat evropské islamizované země v momentě, kdy bude původní obyvatelstvo přečísleno mohamedány.

Nemuslimové budou násilně konvertováni a ten, kdo odmítne, bude riskovat trest smrti. Přesně v tom duchu se to nese i ve věznicích, kde již v některých zemích muslimové převažují (i když ve společnosti jsou stále v menšině).

Vypovídající je ostatně i samotná situace, kdy ve věznicích zemí s islámskou menšinou je většina muslimů. Zde je jasně vidět, kdo je hlavním původcem kriminality. A to je třeba připomenout, že stále víc muslimů nekončí ve vězení, ale na psychiatrii.

Skupina 25 křesťanských vězňů podává žalobu na vězeňskou službu za to, že je nedokázala ochránit před násilnými mohamedánskými gangy.

Právníci vězňů tvrdí, že dozorci dovolili skupinám muslimů převzít kontrolu nad věznicemi, protože se obávají, že budou obviněni z rasismu, pokud proti muslimským gangům zasáhnou.

Gangy nabízejí „ochranu“ těm, kteří konvertují k islámu, a trestají ty, kteří to odmítají, dokonce vyhrožují, že nechají svými kumpány venku zabít jejich rodinné příslušníky.

Dozorci nakonec raději přesunuli křesťanské vězně na samotku pro jejich vlastní ochranu, místo aby se zabývali problémem.

Bývalý vůdce konzervativců Iain Duncan Smith vyzval ředitele věznic, aby gangy vymýtili, zatímco skupina advokátů plánuje hromadnou žalobu, aby je donutila k akci.

Několik vládních zpráv identifikovalo gangy jako rostoucí hrozbu, přičemž jedna z nich v loňském roce varovala, že některé gangy ve vězení provozují soudy šaría a rozdávají tresty, jako je bičování.

Obhájce trestných činů Tony Wyatt má klienty, kteří si odpykávají celé tresty v „bloku“ – izolačním křídle obvykle vyhrazeném pro nebezpečné vězně – protože odmítli konvertovat k islámu.

Tony Wyatt řekl: „Dosáhli jsme bodu, kdy tyto takzvané islámské gangy řídí naše věznice. Tento problém byl ponechán hnisat a růst po dobu 20 let. Nyní neexistuje žádná myslitelná náprava, která by nezahrnovala zásadní reformu vězeňského systému.

Pomýlená politická korektnost po léta způsobovala, že dozorci váhali upozornit na to, co se děje, ale teď už je pozdě. Tyto skupiny jsou nyní tak velké, že prostě není dostatek vězeňského personálu, který by je mohl zkrotit.

„Po sobě jdoucí vlády fakticky předaly naše věznice organizované zločinecké skupině. Strach z identifikace těchto gangů jako muslimských pramení ze strachu z toho, jaká bude pobouřená reakce, protože nikdo nechce být obviněn z rasismu.

Tyhle gangy toho využívají. Jsou organizovanou zločineckou skupinou a používají islám jako štít, aby se chránili.“

Wyatt řekl, že si je vědom desítek případů, kdy byli nemuslimští vězni izolováni po celá léta v holých celách, které jsou obvykle vyhrazeny pro nejhorší vězně.

Jeden klient, odsouzený drogový delikvent Richard Caswell, byl svědkem vzestupu gangů za posledních 20 let. Řekl, že se po 9/11 „osmělili“ a začali postupně věznice ovládat.

Obhájce Tony Wyatt a jeho kolegové nyní plánují zahájit hromadnou žalobu jménem nejméně 25 křesťanských vězňů, kteří jsou drženi v izolaci kvůli své vlastní ochraně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Britské věznice plně pod právem šaría, nemuslimští vězni jsou nuceni konvertovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout