Maďarsko nyní blokuje nevymahatelný zatykač na Putina

Maďarsko nyní blokuje nevymahatelný zatykač na Putina

Všichni víme, že zatykač vydaný u ICC nemá prakticky žádnou váhu zejména u velmocí, které soud nikdy neuznávaly. Již předem tak bylo jasné, že žaloba na Putina dopadne úplně stejně jako žaloba na Američany, kteří měli páchat zločiny v Afghánistánu.

Tedy vše půjde do ztracena, což znamená, že ze strany EU, která žalobu podala, šlo jen o trapnou frašku. Jakousi perličkou celého případu pak bylo zjištění, že žalobce je muslim pákistánského původu, jehož homosexuální bratr byl ve vězení za pedofilii.

Jen výše uvedené nadále ukazuje, o jak trapné divadlo zde ve skutečnosti jde. K dovršení toho všeho se nedaří EU vydat společné prohlášení, neboť Maďarsko tyto snahy vetuje.

Právě dnes se proto opět schází hlavy států EU, aby jednaly o této žalobě a o vetu Maďarska.

Kvůli maďarskému vetu nemohla EU vydat společné prohlášení k zatykači vydanému „Mezinárodním trestním soudem“ na Vladimira Putina.
Například „ministr zahraničí“ EU Josep Borrell mohl svým jménem přečíst pouze vlastní krátké prohlášení, ve kterém řekl:

„EU považuje odsouzení haagského soudu za začátek vyžadování odpovědnosti od Putina.“

Ministři spravedlnosti EU již dříve v pondělí vydali společné prohlášení, ve kterém podpořili rozhodnutí ICC. Maďarská ministryně spravedlnosti Judit Vargová však dokument nepodepsala.

Na dnešním summitu hlav států a vlád EU v Bruselu se pravděpodobně bude projednávat také oficiální stanovisko maďarské vlády.

Z Ruska přišla jasná a stručná odpověď:

„Rusko s tímto orgánem nespolupracuje a pravidla vycházející z ICC pro nás budou právně neplatná.“

Jak oznámila mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharovová již v pátek na svém kanálu Telegram, tak:

„Rusko není smluvní stranou Římského statutu Mezinárodního trestního soudu a není k tomu povinno.“

ICC uznává pouze 123 států světa s celkem pouhými 30% světové populace, což znamená, že většina lidí na této planetě mu není nijak podřízena.

ICC sídlí v Haagu a je založen na mnohostranném Římském statutu ze 17. července 1998 a svou činnost zahájil 1. července 2002. 

Pouhá skutečnost, že země jako Čína, Indie, USA, Turecko, Izrael a Rusko (z nichž tři jsou členy Rady bezpečnosti OSN!) neuznávají ICC nebo později od podpisu dohody odstoupily, ukazuje, jak velkou fraškou podobné žaloby jsou.

Státy EU mají členství v ICC povinné, podobně jako mají povinné například členství ve WHO, odkud také není možné-  jste-li členem EU –  vystoupit.

USA se dlouhodobě pokoušejí preventivně zabránit předávání státních příslušníků USA ICC uzavřením dvoustranných dohod se smluvními stranami ICC a dalšími státy.

Od roku 2002 navíc tzv. „American Service-Members‘ Protection Act“ zmocňuje prezidenta USA vojensky osvobodit americké občany, kteří by se museli zodpovídat před ICC v Haagu. Americké úřady mají zakázáno spolupracovat se soudem.

Soudu v Haagu tak rozhodně není většina tohoto světa nijak podřízena, tudíž i jeho pravomoci se příliš přeceňují. EU pak opět jen odkrývá svoji vlastní trapnost a neschopnost,,,

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Maďarsko nyní blokuje nevymahatelný zatykač na Putina

 1. Tadesco: začíná březnovéé šílenství …-

  Donal J. Trump uveřejnil tento příspěvek:

  „Nevybraný výbor politických hochštaplerů a lumpů byl zcela zdiskreditován. Vědomě odmítli ukázat videa, na kterých záleží. Měli by být souzeni za Podvod a Vlastizradu a ti, kteří jsou vězněni a pronásledováni, by měli být zproštěni viny a propuštěni, a to TEĎ.“

  Místo toho jde celé vedení ChM (Chazarská Mafie) do vězení. Pascal Najadi ze Švýcarska – ve spolupráci s Vojenskou aliancí Bílých klobouků – zaslal policejním orgánům všech 194 členských států Interpolu výzvu k zatčení za válečné zločiny spojené s vakcínami a biologickými zbraněmi, genocidu a zločiny proti lidskosti následujících osob a organizací: Např. Bill a Melinda Gatesovi jednotlivě a Nadace Billa a Melindy Gatesových. Světová zdravotnická organizace (WHO) a její úředníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci Tedros Adhanom Ghebreyesus generální ředitel WHO, Anthony Stephen Fauci, Světové ekonomické fórum, Klaus Schwab a vedoucí pracovníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci. Michael Bloomberg, David Rockefeller mladší, Warren Buffett, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey, Rockefellerova nadace, Global Business Network (GBN), Peter Schwartz – předseda GBN, a další.

  Důkazem toho, že zločiny spojené s očkováním mají dlouhou historii, je dánská studie, která zkoumala třicet let staré záznamy a zjistila, že příjemci oblíbené vakcíny Billa Gatese umírají desetkrát častěji než neočkované děti, upozorňují polské zpravodajské zdroje. Nejnovější vakcíny jsou ještě horší. Zde je dramatický příklad toho, čemu se říká vakcinační incident (vaccident). K těm dochází denně i po celých USA.

  Vakcíny jsou tím nejmenším z lékařských zločinů, kterých se tyto zrůdy dopouštějí. Podle polských zpravodajských zdrojů objevili horníci v dole Bogdanka, který se nachází asi 40 kilometrů od ukrajinských hranic, nejméně 500 těl mužů v ukrajinských vojenských uniformách. Místní obyvatelé tvrdí, že nalezená těla byla vykuchána, a jsou si jisti, že se jedná o zraněné ukrajinské vojáky, které pod záminkou léčby přivezli do Polska „černí transplantologové“.

  To je jen část satanské nacistické hrůzy, která se tam odehrává. Plukovník Douglas McGregor poukazuje na ohromující ztráty sil kyjevského režimu, které se „nyní blíží 200 000“. Satanský prezident Zelenskyj v podstatě přiznává porážku a vysmívá se politickému Západu, konkrétně USA, aby „přišel a vyhrál válku za nás“, jinak „je konec“.

  Dalším znamením, že je konec, byla minulý týden salva nezastavitelných ruských hypersonických raket, které zničily řídicí a plánovací střediska, protivzdušnou obranu a radary. Zasvěcenci hlásili těžké ztráty mezi důstojníky, včetně amerických. „Zdá se, že ‚stínový generální štáb‘ proxy-NATO dostal pořádně zabrat,“ uvádí polská rozvědka. Dodávají, že se ukazuje, že obyvatelé Bachmutu se nechtějí nechat evakuovat na Ukrajinu, protože… čekají na osvobození ruskými vojáky.

  Zoufalí přisluhovači ChM se ale nechystají jen tak vzdát. V ohromujícím popření reality spojeném se zastřenou hrozbou generální ředitel společnosti Pfizer Albert Burla říká: „Opravdu věřím, že nás čekají lepší časy, protože Covid byl pro nás zkouškou.“

  Zde vidíte člověka v masce:

  Připomeňme, že bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer Karen Kingstonová tvrdí, že produkty této americké farmaceutické společnosti „jsou podle definice biologickými zbraněmi“.

  Tyto hrozby ChM nezachrání. „Norimberk 2.0″ má začít v červnu. Vojenské tribunály budou pokračovat proti těm, kteří se podíleli na zločinech proti lidskosti,“ tvrdí vysoce postavený zdroj z okruhu Bílých klobouků v Pentagonu.

  Podle zdroje je to možné díky spojenectví mezi Čínou, Ruskem a Tajnými vesmírnými silami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout