EU chce zavázat členské země, aby přijímaly ještě více „Novoevropanů“

EU chce zavázat členské země, aby přijímaly ještě více „Novoevropanů“

Od samého počátku je jeden z hlavních cílů EU výměna evropských obyvatel. Na té se již velmi vytrvale pracuje zejména od roku 2015 a EU nezahálí s vymýšlením stále nových a nových pravidel a nařízení, která jsou koncipována tak, aby se dřív či později nevyhnula obohacování žádná členská země.

Výbor pro občanské svobody Evropského parlamentu přijal předevčírem téměř bez povšimnutí veřejnosti nová pravidla týkající se migrace. To se týká paktu o migraci, který Komise navrhla v září 2020. Ten se skládá z několika plánovaných předpisů. Výbor nyní schválil čtyři z nich, včetně nových pravidel pro tzv. „azylové a migrační řízení.“

Cílem je uložit členským státům nové povinnosti, a to jak pokud jde o počet žadatelů o azyl, které musí přijmout, tak o ubytovací kapacitu, kterou musí poskytnout. Kvóty stanoví nový specializovaný „koordinátor EU pro relokaci“ na základě prognóz „ročních potřeb“.

Podle plánů migračního paktu EU by se posuzování žádosti o azyl mělo uskutečnit vždy, pokud již existují rodinné nebo školní vazby migranta na danou zemi.

Kromě toho nové předpisy stanoví finanční kompenzaci za přijímací úsilí. Je-li země pod obzvláště vysokým přistěhovaleckým tlakem, měly by jí být poskytnuty dobrovolné solidární příspěvky od jiných zemí EU ve formě relokačních opatření nebo opatření na budování kapacit.

Nikdy předtím EU neukázala tak neúnavně, že její migrační politika ve skutečnosti slouží především přelidňování a výměně obyvatel Evropy – stejně jako to bylo dlouho prosazováno globalistickými silami.

Cílem je nejprve destabilizace, pak rozpuštění struktur národních států, jejichž loutkovým vládám již nebude dovoleno uplatňovat suverénní práva nebo rozhodovat, komu dovolí imigrovat do své vlastní země a komu ne.

Zda budou plány EU tímto způsobem skutečně realizovány, bude záviset na členských státech, které budou muset s návrhy souhlasit. S poslední podobou migračního paktu však naše vláda souhlasila, takže zde půjde jasně o pouhou formalitu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “EU chce zavázat členské země, aby přijímaly ještě více „Novoevropanů“

  1. Samozrejme, že aj Poľsko a Maďarsko /čerstvý nepriateľ Ruska, nie som proti/ budú po nejakom čase súhlasiť. Tak ako vždy, keď EÚ niečo „navrhne“.

  2. to je formalita nedělejme si naděje že s Babišem by to bylo jiné tady se vždy podepiše všechno a že neni dostatek bydleni pro cizince nevadi do budoucna až nebudeme vlastnit nic budeme všechno povinně sdilet muslim nebude jen našim sousedem ale i našim spolubydlicim ktery nam muže kdykoliv podřiznout krk

  3. Jaký je skutečný důvod neustálého přílivu imigrantů do Evropy je totální záhada. V minulosti to byli lidé z bojujících zemí, ale to už nyní neplatí. Asi je skutečně zájem zdevastovat Evropu úplně celou, příchozí lidé mají všichni dlouhodobě zničené domovy. Jistý pan Kalergi o tom podrobně psal. Bohužel je drtivá většina vlád likvidaci svého rodiště nápomocná jakoby ani neměli děti a je jim to jedno jak bude Evropa vypadat za třicet roků.

  4. tento odpad ľudstva je tu pretláčani hlavne preto, aby povraždili a zničili všetky ktoré patria k sláve božej. O tomto sa aj pismo zmieňuje v izaiaši. o národu strašnou… atď. nech ich vody roztrhajú. Títo privandrovalci nenazrany sú sem umelo dosadený, podporujú ich zvrátené myslenie, vraždy, znasilnenia a všetko je im davané zdarma, len aby tu ostali a páchali všetko zlo. Sú pripravovaný práve na tento moment aby povraždili, a poznasilnovali túto slávu božiu. A ktože je za týmto zverstvom? LUCIFEE a diabol, BERGOGLIO, , URŠULA, diabol a falošný trón a ich dve zrúdne dcéry Ahola a Aholiba. A samozrejme všetci Judáši.Tu je ich dvõvod prečo s takou rýchlosťou rabujú všetky štátne rozpočty a schovávajú do Vatikánu.
    sám Ježiš Kristus k tomu vraví, ak by ten čas nebol ukrateny nebol by sa zachranil nik….
    v tomto prípade všetko zlo bude obrátené práve proti týmto osnovateľom zla.

  5. Treba este pripomenut dve veci suvisiace s tymto planom vymeny obyvatelstva. Prvou je podpora nizkej porodnosti, cize politika protirodinba, presadzovanie zivotneho stylu postavenom na katiere, egoizme, lgbti ci grnder zvrhlych ideologiach a tzv. kultura smrti s roznymi tvarmi, vid napr. nazory eko debilov ohladom zachrany planety. Druhou vecou su nasledky covid ockovania tj narast umrti skrz vedl ucinky a neplodnost. Vsetko do seba kradne zapada a nic sa nedeje nahodne. Vacsina ludi je nemysliaca len do seba zahladenych, a preto napreduju… a eu satanisti dobre vedia, ze cas hra proti nim, a preto kym tu este nemame masivne umierania na ockovania, podporuju rychli dovoz nemysliacich a neinteligentnych mas zijucich v este vacsej nevedomosti ohladom globalnych cielov a procesov tupich pseudoelit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout