USA: Téměř každý den se ozývají piloti, kteří mají srdeční nebo neurologické problémy po podání genových injekcí (video)

USA: Téměř každý den se ozývají piloti, kteří mají srdeční nebo neurologické problémy po podání genových injekcí (video)

Nedávno se objevila (samozřejmě jen mimo mainstream) výbušná informace, podle níž byly výrazně změněny zdravotní parametry pro americké piloty.

Americký letecký úřad FAA značně rozšířil kritéria pro abnormality EKG. To znamená, že piloti s poškozením srdce mohou létat. FAA v tichosti prošla touto velkou změnou loni v říjnu, krátce poté, co se „vakcína“ stala povinnou.

Josh Yoder z US Freedom Flyers pro The Highwire prozradil, že mu téměř denně volají piloti se srdečními problémy nebo neurologickými poruchami. Pomáhá pilotům získat správnou pomoc.

Podle FAA nejde o nic špatného a není to vakcínou. Yoder poukázal na to, že sami piloti kontaktují FAA, aby oznámili, že se u nich v důsledku vakcíny rozvinuly srdeční problémy. „A přesto v FAA nechtějí poslouchat.“

Jsou i piloti, kteří už nemohou vyprávět. Yoder zmínil pilota Wilburna Wolfea, který létal pro American Airlines. Dostal vakcínu Janssen a během několika dní zemřel na následky mozkového krvácení. „To je jen jeden z mnoha případů.“

Zmínil také pilota Boba Snowa, který krátce po vzletu dostal zástavu srdce a zkolaboval. Pak je tu Cody Flint, který omdlel při řízení svého letadla. Čtyři lékaři došli k závěru, že na vině byla vakcína.

Yoder také řekl, že několika pilotům se v posledních týdnech udělalo špatně, ale není o tom slyšet, protože to aerolinky zametají pod koberec.

Nejlépe však o tom, že něco rozhodně není v pořádku, svědčí hlášené zdravotní příhody za posledních několik let.

Stačí nahlédnout se do DMED. Tam  jsou uvedeny události, které mají hlásit všichni piloti v DOD. Oznamovat se má událost DOD: smrt, trvalé poškození  nebo vážné poškození:

rok – počet hlášených případů u pilotů (jen USA):

2016 —265
2017 —252
2018 —164
2019— 223
2020— 2 194
2021—2 861
2022–4 059

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Téměř každý den se ozývají piloti, kteří mají srdeční nebo neurologické problémy po podání genových injekcí (video)

 1. to bude i v hromadné dopravě problém co očkovaní řidiči MHD 🚌🔥 nebo postačí jakejkoliv očkovany řidič 🚗 a omdli zavolantem a skonči na chodniku mezi občany 💀 ještě že se planuji ty samořididci elektroauta kvuli bezpečnosti Klaus Schwab mysli na všechno

  1. Ted budou padat ty co, vakciny vyrobili, za penize schvalili , kazdymu za penize nutili a prodavali , taky spadnou „doktori“ co vakciny ockuji /na neco takovyho se musi studovat a jeste prisahat ,opravdu dlouho, aby byl a nejen doktor takhle vzdelanej/..
   Dale nejdrive litali v kabine ctyri , potom tri , potom dva a ted, aby se usetrilo na vetsi zisky ,jeden.
   Vyrabeji letadla , s co nejvice poruchama /boeing/, mimo nemocnejch pilotu , aby se museli vyrabet porad dalsi …
   V dobe cetnych teroristickych utoku a valky proti teroru, bylo nejdulezitejsi ,od let padesatych, az do 2001, aby se pilotni kabiny nezamykali , nemuze bejt kazdej terorista jeste zamecnik..
   Znicenim sveta, aby si zabezpecili a zarucili zniceni svoje..
   Vod ideologickych humanistu vseho dobra , se clovek lisi tim, ze kdyz umre nemusi ,proto zmasakrovat nekolik milionu, miliard lidi..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout