Generální tajemník OSN vyhlašuje válku dezinformacím a nabádá k posílení cenzury (video)

Generální tajemník OSN vyhlašuje válku dezinformacím a nabádá k posílení cenzury (video)

Všichni víme, že slovem „dezinformace“ je dnes nazýváno cokoli, co není v souladu s vládnoucí ideologií. O boji proti dezinformacím se navíc hovoří v době, kdy byl jeden z pilířů systému, šéf Pfizeru Bourla, otevřeně odsouzen za šíření dezinformací oficiální britskou státní institucí.

Tytéž informace dlouhodobě šířila i Pfizerem sponzorovaná mainstreamová média, která jsou pokládána za „pilíře jediné pravdy.“ Ano, jde o tatáž média, která šířila i jiné lži, například o bezinfekčnosti očkovaných nebo o tom, že očkovaný  nemůže na covid zemřít.

Také lživě tvrdila něco o tom, že aplikací experimentálních látek zachráníte babičku. Ve výčtu lží o účinných a bezpečných „vakcínách,“ které žádnými vakcínami nejsou, bychom mohli pokračovat a vydalo by to na hodně dlouhý článek.

Jenže právě odhalování těchto a mnoha dalších lží – dnes především těch klimatických – není v zájmu globálních spekulantů. Ti potřebují ovládat svět nevědomých spáčů vyděšených povídačkami o přicházející klimatické apokalypse a dobrovolně si jdoucích pro další booster.

I proto se jedna země za druhou vydává cestou utužování cenzury pod pláštíkem „boje proti dezinformacím.“ Každá totalitní společnost se brání cenzurou v momentě, kdy má pocit, že si jí to „sype.“

Hodně velký význam v utužení cenzury mělo podle jiných informací i to, že se mnohem víc začalo propírat Schwabovo Světové ekonomické fórum a jeho podíl na celosvětovém dění. Stále více lidí začalo odhalovat nepohodlné skutečnosti a nyní nastal čas tyto opoziční hlasy umlčet…

Organizace spojených národů proto vyhlásila válku šiřitelům takzvaných „dezinformací“ a vyzvala vlády po celém světě, aby potrestaly ty, kteří šíří názory, které nejsou mainstreamové.

Generální tajemník OSN António Guterres v pondělí v projevu na Valném shromáždění v New Yorku popsal dezinformace jako prostředek k šíření „nenávisti“ online.

„Vyzýváme všechny, kteří mají vliv na zastavení šíření nepravdivých informací a dezinformací online – vlády, regulační orgány, tvůrce politik, technologické společnosti, média a občanskou společnost – aby jednali,“ řekl Guterres.

„Skončete s nenávistí. Vytvořte silné ochranné zábradlí. Buďte zodpovědní za jazyk, který způsobuje škodu.“

Jinými slovy, OSN se nestará o svobodu slova a svobodu projevu zakotvenou v Ústavách většiny zemí.

Úsilí OSN nepochybně povzbudí velké technologické společnosti, aby odstranily a zakázaly uživatele, kteří vyjadřují nesouhlas a zpochybňují předem určené příběhy, ze svých platforem, aby umlčeli kritiky agendy OSN.

Generální tajemník OSN vyhlásil válku svobodě projevu. 

Je snad náhoda, že to přichází v době, kdy Světová zdravotnická organizace  také zveřejnila novou úpravu Mezinárodních zdravotních pravidel, která již počítají mimo jiné i s bojem proti dezinformacím, a to i prostřednictvím podpory mezinárodní spolupráce? 

To jistě není náhoda. Navíc je maximálně žádoucí, aby se nyní, pouhé tři měsíce před očekávaným schválením nových MZP, co nejméně lidí dozvědělo, co se nyní skrz WHO připravuje.

Celý projev generálního tajemníka OSN si můžete poslechnout níže (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

7 thoughts on “Generální tajemník OSN vyhlašuje válku dezinformacím a nabádá k posílení cenzury (video)

 1. to je tedy sestava hybridních zrůd. Když vidím starýho Švába, chce se mě zvracet co je tohle za nemorálního člověka s celou svojí povedenou rodinkou milionářských zvrhlíků, tedy pokud to vůbec člověk je, o čemž lze pochybovat.

 2. Je zaímavé, že ty největší zrůdy, jsou obsazeny do těch nejvyšších funkcí, ve světových organizací, ovládaných USA , nacisty a židy.

 3. А сo јako čеkaјí? Žе ѕе řеknе “my јеn рlnímе rozkazy“?

  V y  ј ѕ t е  t o  р o d е р ѕ a l і?

  V y  t o  d o d r ž u ј е t е ?

  А N О.

  Јѕtе ѕрoluрaсhatеlé. А је јеdno, јеѕtlі to budе f í z l, bílo рrdеlník nеbo рolіtісká fіgurka. Všісhnіѕtе vіnní a budе ѕ vámі tak zaсházеno.

  W Н О ј е ј е n m o d е r n і z o v a n á і n k v і z і č n í с í r k е v.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout