Základem „psyops“ je odvádění pozornosti od důležitého k nepodstatnému

Základem „psyops“ je odvádění pozornosti od důležitého k nepodstatnému

Dnes začíná davoský sraz, v jehož rámci však nikdy nebyl tím nejdůležitějším veřejně dostupný program, ale jen to, co je v zákulisí. I když se dá mnohé odvodit i z oficiálního programu, tak mimo oficiální část summitu se probere to zásadní.

Připomínám, že například v roce 2019 uniklo video takových neoficiálních jednání, k nimž dochází až po oficiálním programu. Ve videu sliboval tehdejší italský premiér Conte tehdejší německé kancléřce Merkelové, že už nějak zařídí, aby byly přístavy opět otevřené.

V té době italská vláda dělala co má a Salvini jako ministr vnitra skutečně zablokoval přístavy. Jen pár měsíců po davoském srazu italská vláda padla a přístavy se otevřely. Otevřené jsou dosud.

A takových zákulisních dohod je tam samozřejmě zosnováno mnohem víc. Na ně ovšem nevidíme.

Důležité je vždy zastřeno nepodstatným. Pokud nedokážete odlišit podstatné od nepodstatného, pak patříte ke spáčům. Pokud bych měla u nás definovat spáče, tak ti se nyní plně koncentrují – pokud je vůbec politika zajímá – na zcela bezvýznamné prezidentské volby.

Globálně je pak pozornost odváděna k dalším zástupným problémům, například k ukrajinské válce. Předtím měli být lidé globálně odváděni ke covidovým tématům. Vždy se něco najde.

Za zády se však schvaluje pandemická smlouva WHO a v Davosu se zřejmě dojednává urychlená realizace Agendy 2030. Tato velmi důležitá témata spáče NEZAJÍMAJÍ. Proč? Mainstream o nich nepíše.

Odvádění pozornosti od mnohem důležitějších témat je součástí psyops.

Twitter files nám ukazují, jak se za covidismu cestou cenzury nařízené vládou vytvářel jeden příběh, který se nyní zdánlivě hroutí jako domeček z karet. Ve většině zemí se vše uvolnilo, povinné roušky či nucené očkování se staly výjimkou. Cenzura však pokračuje, aby se nevyzradilo vše.

Každý, kdo věří, že probíhá proces přehodnocování té doby, stále nepochopil situaci, do které jsme zapojeni, a to ani ve třetím roce největšího a nejsložitějšího „psyops“ všech dob.

A co to vlastně je psyop?

„Psyop“ je zkratka pro „psychologickou operaci“. Psyops byly používány různými vládami po mnoho let k ovlivnění populace. Jedním z cílů psyops je nejen zneškodnit nepřítele, ale dokonce ho učinit neochotným vůbec bojovat.

„Psyops jsou  dlouhé roky nezbytnou součástí aktivit USA.“ Toto není tvrzení, ale citace z Field Manual FM 3-05.20 MCRP 3-40.6 vydaného oddělením velitelství armády. Dále se říká: „Použití jakéhokoli druhu moci mělo vždy psychologický rozměr.“

Zatímco psyops jsou v oficiálních dokumentech vždy popisovány jako prostředek proti nepřátelským státům, tento důležitý prvek páté generace válčení (5GW) je již dlouho používán proti vlastnímu obyvatelstvu. Pokud chcete porozumět posledním třem letům, těmto tématům se nevyhnete. 

Jednalo se o operaci tohoto typu, která však stále pokračuje.  V současné době jsme v omezené  fázi této psyop. CJ Hopkins v informačním bulletinu popsal, co je omezený psyop, následovně:

„Pokud jste vláda a udělali jste věci, které musíte před veřejností skrýt, a tyto věci začínají vyplouvat na povrch, takže je již nemůžete snadno popírat, pak publikujte omezenou část příběhu, abyste odvedli pozornost lidí od zbytku příběhu. Část, kterou zveřejníte, je tzv. „omezený hangout“. Není to lež. Jen to není celý příběh. „Malá část se stane celým příběhem, aby lidem zabránila  sledovat celý příběh.“

Zní vám to povědomě? Pokud se právě divíte, proč masmédia prodávají fakta, která už dávno znáte jako „odhalení,“ pak už  víte, proč se tak děje. Protože příliš mnoho lidí už ví, že nám lhali. Udržet tyto lži je pak dlouhodobě nemožné. A ti, kteří používají (a)sociální média, si již před lety všimli, že umlčování se využívá již roky – od zákazů po pozastavení účtu.

Toto je omezený psyop. Protože skutečný příběh by měl zůstat v temnotě. Příběh o tom, že vlády tohoto světa vedou válku proti vlastnímu obyvatelstvu. Že tato válka je o myslích a dominanci napříč spektrem, a proto tato válka proniká do všech aspektů našich životů.

A znovu připomínám, že 5% lidí na této planetě jsou ti, kdo tuto válku vedou – globalisté (méně než 1%) nebo jejich loutky (přes 4%). Většina – tedy 90% – jsou spáči. Zbývajících 5% jsou ti, kdo jsou vzhůru a psyops na ně neplatí nebo jen okrajově.

Pro globalisty je nyní nejzásadnější úkol  umlčet onu 5% masu. K tomu mají dopomoci všechny oddané loutky. Nejen ty, které jsou nyní v Davosu a další politici, ale i mainstreamová média, korporace, neziskovky, různí cenzoři apod.

Zatímco jedna část má snahu spící masy probudit, druhá odvádí jejich pozornost. Aby se spáči neprobudili, tak nastupuje cenzura. Odvádění pozornosti bude i nadále pokračovat, stejně jako boj proti těm, kdo se snaží spáče vzbudit…

Tak se nenechte zmást.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

One thought on “Základem „psyops“ je odvádění pozornosti od důležitého k nepodstatnému

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout