Také Belgie hlásí extrémní nadměrnou úmrtnost, příčina je prý „neznámá“

Také Belgie hlásí extrémní nadměrnou úmrtnost, příčina je prý „neznámá“

Jedna země za druhou hlásí nadměrnou úmrtnost. Velká Británie, Rakousko, Německo, Austrálie, Japonsko… Země po celém světě si údajně neumí tento úkaz nijak vysvětlit.

Nadměrnou úmrtnost oproti tomu nezaznamenává Afrika, všechny země na černém kontinentu vykazují běžnou úmrtnost na dané období.

V některých evropských zemích jde o natolik vysoká čísla úmrtnosti, jaká nezažily od druhé světové války. Jako příčina se uvádí vše možné – od klimatu, přes špatnou stravu, sladidla, hraní videoher až po znečištění ovzduší.

Jen jedné příčině se všichni vyhýbají a jen zmínka o ní je okamžitě umístěna do škatulky „dezinformací.“

Nyní hlásí neobvykle vysokou úmrtnost také Belgie.

Mezi začátkem prosince a Vánocemi byl v Belgii zaznamenán vysoký počet úmrtí a vědci se shodují, že Covid-19 s tím nemá nic společného. Čísla ukazují, že ve stejném období zemřelo o 19 % více lidí než kdykoli v předchozích letech. To vyvolává důležité otázky ohledně příčin tohoto nárůstu a uvažuje se o opatřeních, která je třeba přijmout na ochranu obyvatelstva.

V pohřebních ústavech a krematoriích po celé zemi bylo v posledních týdnech obzvlášť rušno a zaměstnanci museli pracovat přesčas, aby vyhověli všem požadavkům. 

Podle údajů Statbel (belgický statistický úřad) bylo mezi 1. prosincem a Štědrým dnem na COVID-19 zaznamenáno 222 úmrtí, což je výrazně méně než 976 zaznamenaných v roce 2021 a 2 239 v roce 2020. Je tedy zřejmé, že virus není zodpovědný za pozorovaný nárůst úmrtí.

Odborníci na veřejné zdraví analyzují data, aby určili tuto alarmující nadměrnou úmrtnost, aby pochopili příčiny a mohli podle toho jednat. Belgie není jedinou postiženou zemí, podobný nárůst úmrtnosti v současné době hlásí i  Francie a Portugalsko. Je to fenomén, který se týká mnoha zemí světa. 

Je důležité zjistit, co je příčinou této nadměrné úmrtnosti ve všech těchto zemích, jaký je společný faktor, který ji spustil. Vědci sice ukazují prstem na znečištění jemnými částicemi, chřipku, nachlazení, ale žádný z těchto odborníků se nezabývá genovou injekcí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

One thought on “Také Belgie hlásí extrémní nadměrnou úmrtnost, příčina je prý „neznámá“

  1. Očkování je potřeba se vyhnout to je jasný, ale obávám se že ty svině co to vymysleli s tím počítají. Lidem dnes chybí víra, např. slova Ježíše Krista:

    „Pánu Bohu se klaněti budeš a jemu sloužiti“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout