„Společně kráčíme cestou ke svobodě“: Prof. Bhakdi vyzývá celý svět k odporu vůči digitálnímu otroctví (video)

„Společně kráčíme cestou ke svobodě“: Prof. Bhakdi vyzývá celý svět k odporu vůči digitálnímu otroctví (video)

Pokud patříte k těm, kdo se za covidismu zajímali o jiné než mainstreamové informace, tak jistě znáte prof. Bhakdiho, který od samého začátku předpověděl mnohé z toho, co se později potvrdilo. Jeho erudované informace byly nálepkovány za dezinformace a v Německu ho dokonce čeká soud.

I když je „doba covidová“ za námi, profesor se rozhodl i nadále varovat před nebezpečími, která jsou před námi. Nyní se soustředil na to, co pokládá za nebezpečí největší, na přicházející digitální otroctví.

Prof. Sucharit Bhakdi a Dr. Ronny Weikl,  zahájili z iniciativy Mascha Orla kampaň proti digitálnímu otroctví: #MyDataMyChoice vyzývá lidi, aby znovu získali kontrolu nad svými daty. Prof. Bhakdi oznámil sérii článků osobní výzvou.

Varuje: Jakékoli úsilí vynaložené v rámci odporu bude lepší než to, co přijde, pokud nebudeme jednat!

Nezapomeňte, že nám neustále lžou:

Tvrdili: Nikdo nemá v úmyslu zavést digitální záznam o očkování…

Nyní tvrdí: Nikdo nemá v úmyslu zrušit hotovost…

Skutečně jim stále věříte???

Digitalizace našeho životního prostředí je na vzestupu a nikdo si toho nevšímá. Ve stínu Covidu, války a údajné klimatické katastrofy se dystopie transparentního občana pomalu stane realitou.

Pokud proti tomu všichni rychle a masivně nezasáhneme.

Předsedové spolku prof. Dr. Sucharit Bhakdi a Dr. Ronald Weikl se proto z iniciativy Maschy Orla rozhodli použít název kampaně #MyDataMyChoice a pomoci zviditelnit nebezpečí digitalizace našeho životního prostředí.

Zatímco jedna krize stíhá další, náš pohled je navigován z jedné scény do druhé, „digitálně-finanční komplex“ položil základ pro úplnou digitální kontrolu v pozadí. To není poplašná nadsázka, ale tón maximálního důrazu. Zůstali jsme příliš dlouho na covidové scéně. A dávno předtím, než byla krize zinscenována, jsme podlehli pohodlnosti.

USA právě vyvinuly měnu digitální centrální banky (CBDC), G20 chce učinit z digitálních zdravotních pasů předpoklad svobody cestování v dlouhodobém horizontu, elektronická kartotéka pacientů se spouští navzdory možnému zneužití a WHO otevřeně říká že k ní bude mít přístup.

Zatímco psychopatičtí ověřovatelé faktů nás ujišťují „Ne, v Německu by neměl být zaveden žádný systém sociálního kreditu jako v Číně“, je tento disciplinární model v Bologni, Vídni a Bavorsku již dlouho ve fázi implementace.

MWGFD proto vidí potřebu zaměřit se na skutečné neviditelné nebezpečí, totiž nebezpečí digitalizace, kterou ovládají nesprávní lidé. Není pochyb o tom, že digitalizace přinesla i řadu svobod. Ale v době, kdy tlak na transhumanismus s neskrývaným odhodláním zrychluje, je třeba varovat před riziky.

Reklamní buben výhod konečně hovoří sám za sebe: „Nebudeš mít nic a budeš šťastný“ (zakladatel WEF Klaus Schwab) by mělo být novým chápáním svobody z pohledu elitářů, kteří lidem upírají jakoukoli svobodnou vůli.

Tříletý výjimečný stav ukázal, jak snadné je programovat lidi – a bez skrytého použití algoritmů, ale pomocí neobratné propagandy. Jistě, není to technologie, která by měla být hodnocena jako dobrá nebo špatná, ale je to způsob, jakým je používána.

Všichni jsme si zvykli na digitálního společníka života zvaného smartphone, dobrovolně nasazujeme štěnice do vlastních čtyř stěn a bezstarostně se mazlíme s datovými chobotnicemi Google, Facebook & Co,.

Každému, kdo by v budoucnu chtěl o svém osobním životě rozhodovat sám, kdo nechce, aby jeho chápání svobody definovalo jen pár lidí, se doporučuje, aby znovu převzal kontrolu nad svými vlastními daty a ponechal si je.

Protože čím větší je digitální komfort a čím více se za nás rozhoduje, tím obtížnější je odpoutat se od zákeřných chapadel. A naopak, čím více lidí požaduje suverenitu nad svými vlastními daty, tím obtížnější je pro proroky ze Silicon Valley prosadit jejich nerealistický program.

Jak to uděláme? Zcela jednoduše:

Souhlasili jsme se zneužitím našich údajů. Stejným způsobem nad nimi můžeme znovu získat kontrolu. Tento nástroj se nazývá ochrana dat. Musíme jen uplatnit své právo.

Mascha Orel: spoluzakladatel „ weforhumanity

Zůstaňte naladěni na nadcházející příspěvky a buďte součástí této zásadní iniciativy: Zapojte se a sdílejte po celém světě!

Prof. Dr. Sucharit Bhakdi tímto otevírá sérii článků…

Umíte-li německy, můžete si profesora poslechnout v originále:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout