Obyvatelé Oxfordu protestují proti projektu 15minutového města, ve kterém mají být nuceně uzavřeni (video)

Obyvatelé Oxfordu protestují proti projektu 15minutového města, ve kterém mají být nuceně uzavřeni (video)

V rámci plnění plánů Agendy 2030 jsou zaváděna různá opatření odvolávající se na klimaticky vstřícnou politiku. Ve jménu boje proti uhlíku se vymýšlí šílenosti, které mají ve skutečnosti za cíl ovládnout a plně zotročit většinu lidí na této planetě.

Již v několika článcích jsem zde upozornila na projekt 15minutových měst či projekt chytrých měst. V podstatě tatáž města, která zavádí ony 15minutové zóny se postupně přidávají i k projektu chytrých měst (smart city). Tyto zóny mají být oblastmi, v nichž budou jejich obyvatelé uzavřeni v případě vyhlášení klimatických lockdownů.

Zatímco 15minutové zóny zajistí, že se obyvatelstvo dané oblasti nepohne mimo vytyčenou zónu, projekt chytrého města umožní absolutní dohled nad všemi občany, ale i nad těmi, kdo do dané zóny vjíždí.

15minutová města jsou již  zaváděna po celé planetě a k projektu se přidává  stále více měst, včetně Prahy. Připomínám, že v těchto zónách má být zřízeno vše, co člověk může potřebovat – obchody, služby, školy, většina lidí žijících v zóně by zde údajně měla i pracovat.

Asi nejdále je v současné době Oxford, kde se má v 15minutové zóně (jde o oblast, kterou projdete za 15 minut pěšky) již brzy začít dohlížet i na dodržování pravidel, k nimž patří například i zákaz vyjíždění ze zóny více než 100 dnů v roce.

Objevují se tedy všude a Světové ekonomické fórum je z toho velmi nadšené. Již dříve bylo oznámeno, že Paříž bude 15minutovým městem a nyní je na řadě také univerzitní město Oxford.

Městská rada oznámila, že Oxford bude rozdělen na 15minutové čtvrti neboli malá 15minutová města. Nesmíte opustit své 15minutové město více než 100krát ročně autem, jinak budete poměrně přísně pokutováni.

Na začátku roku 2024 začne zkouška s tímto „klimatickým lockdownem“. Obyvatelé města jsou rozděleni do šesti zón „na záchranu planety“ před globálním oteplováním. Na přístupových cestách budou umístěny elektronické ploty, aby se zajistilo, že obyvatelé zůstanou ve své vlastní zóně. Vše, co potřebujete, byste měli být schopni dosáhnout do 15 minut pěšky.

Obyvatelé mohou opustit své 15minutové město až 100krát ročně, ale pak musí nejprve zaregistrovat své auto, které je pak sledováno po celém městě prostřednictvím inteligentních kamer.

Obyvatelé Oxfordu to odmítají akceptovat, proto vyšli do ulic, aby protestovali proti 15minutovým zónám. „Média samozřejmě mlčí,“ píše novinářka Sophie Corcoranová. Říká, že je proti tomuto druhu totality.

„Na konci tohoto týdne světové elity odletí do Davosu ve svých soukromých tryskáčích, aby se dohodly na tom, jak zamykat lidi po celém světě do 15minutových zón v jejich městech,“ řekla Corcoranová.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Obyvatelé Oxfordu protestují proti projektu 15minutového města, ve kterém mají být nuceně uzavřeni (video)

  1. K tomu ešte treba pridať to, ako reťazce tlačia ľudí do mobilných aplikácií či iných klubových kariet na zľavy, aby mohli sledovať uhlíkovú stopu a vyhodnocovať ľudí spolu s bankami, ktoré súčasne tlačia do mobilných aplikácií a žiadnej hotovosti (napr. aj cez znižovanie počtu bankomatov či pobočiek bank, kde sa dá platiť hotovosťou a pod.) ! Nuž a naivné, vypočítavé, nemysliace ofce, veriace zmene klímy a ochotné pre pár halierov sa upísať aj čertu, radi tieto aplikácie zbierajú – doslovne, lebo už ich toľko majú ! Najnovšie nevinne toto: https://www.cas.sk/clanok/2757619/tesco-chysta-radikalnu-zmenu-rusi-to-na-co-sme-boli-desiatky-rokov-zvyknuti/ ! A vraj boj za lepšiu klímu, lebo nebudú v papierovej podobe a pod. sračky…

    1. Stačilo by hned na začátku řetězce ignorovat nebo omezit u nákupů. Kolik menších obchodů kvůli nim zavřelo? Škodíme sami sobě. Ty jejich šmírovací karty ,stejně tak jako platby kartou odmítám.

  2. Kdyz jdu do jakeho koliv obchodu kde jsou jejich smirovaci karty, tak vzdy hlasim kartu nemam a nechci platim hotove dekuji,tecka!!! A sbirate body? Urcite ne nechte si je pro nekoho jineho hotovo. Jinak me celkem vadi ze se temto zlocinnym praktikam poddalo tolik lidi.Za moji osobu nepochopitelne,manipulace jak vysita!!Je me z tech hlupaku na grcani! Je treba bezpodminecne zachovat hotostni penize a ne stale jen a jen bezmyslenkovite vsude platit kartou,Do jakych sracek a nesvobody nas ti bezmozci zahnali,myslim tim ty vsechny co se dokazali prodat jak prostitutka na E55 do rukou Big Bradera ktery sleduje kazdy jejich pocin! Vsichni ti kteri plati kartami nas kteri kartami neplatime uvadeji do financniho otroctvi!! tak jednoduche to je!! Mimochodem i mesto ve kterem se zdrzuji planuje 15 minutove mesto! Plan na 15 minutove mesto je jeden z bodu volebniho obdobi ale to malokdo vi presto ze to bylo napsano ve zpravodaji mesta,Lide co nejsou obeznameni nevi bohuzel a me je z tech jejich nesmyslnych kravin opet a znova na grcani!

    1. Na slevové karty diktuji výhradně zcela smyšlená jména a data. Nikdo nic nekontroluje. /Kaufland, Billa, atd./
      Pokud by chtěli občanku, odmítněte a odejděte, k tomu není právní důvod!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout