Jak probíhaly volby v Nevadě, které rozhodly o senátní většině pro demokraty?

Jak probíhaly volby v Nevadě, které rozhodly o senátní většině pro demokraty?

Jak již nejspíš víte, tak dnes  bylo po několika dnech sčítání potvrzeno, že v Senátu budou mít převahu demokraté. To se ostatně již nějakou dobu očekávalo, neboť v několika státech docházelo k jasným manipulacím, takže původně předpovídaná červená záplava se nekoná.

O všem rozhodly senátní volby v Nevadě, kde ovšem mimo velká města měli jasnou většinu republikáni. Demokraté vyhráli pouze v Las Vegas a Renu:

Jak dále sami můžete vidět výše, tak rozdíl mezi kandidáty byl velmi těsný.

Ovšem právě takto malý rozdíl je i celkem nápadný, na druhou stranu je jasné, že obyvatelstvo Las Vegas bude asi názorově blíže k LGBTQ demokratům než k republikánům. Nevada však zdaleka není jen Las Vegas. A velmi dlouhá doba sčítání hlasů je více než podezřelá.

V sobotu pozdě večer o výhře demokratické kandidátky  informovala mainstreamová média. Povšimněte si ovšem, co o výsledku nakonec rozhodlo, níže pro jistotu velmi důležitou okolnost zdůrazňuji tučně:

Senátorka Catherine Cortez Masto, první Hispánka zvolená do Senátu, si udrží své křeslo v Nevadě poté, co ustála kampaň proti republikánovi Adamu Laxaltovi, který nedokázal vytlačit demokratku navzdory silným protivětrům v polovině volebního období, uvádí NBC News.

Výsledek následuje po dnech zdlouhavého sčítání korespondenčních hlasovacích lístků, přičemž výsledky se z velké části opírají o nejlidnatější okres státu, Clark County, který od úterý zveřejňoval aktualizace jednou denně. Závod, který byl dlouho předpovězen, že bude v mezích chyby, byl skutečně nejasný až do konce.

„Děkuji, Nevado!“ Cortez Mastro tweetovala v sobotu večer krátce poté, co NBC News a další média předpověděla její vítězství.

Tedy jak vidíte, tak o konečném výsledku rozhodly korespondenční hlasy. I to pro mnoho lidí činí výsledek voleb nedůvěryhodným.

Ovšem média také uvádí, že republikán Laxalt s přehledem zvítězil v 15 venkovských okresech, v některých okresech získal 80 procent hlasů, zatímco Cortez Masto stabilně vedla v modrém Clark County, domově Las Vegas. Tedy právě tam, kde se velmi dlouho sčítaly korespondenční hlasy.

Ve všech posledních oficiálních průzkumech byli demokraté jasně poraženými. Biden je nejneoblíbenějším prezidentem USA všech dob. Jiné průzkumy uvádějí, že většina Američanů je velmi nespokojená se současnou vládou. Jejich politika ničí zemi.

A přesto vyhrají ti, kdo tuto vládu zastupují??

Volby byly v úterý a oddálení sčítání bylo vždy tam, kde se nakonec ukázal jako vítěz kandidát demokratů. Až do soboty bylo dost času si s hlasy pohrávat. A po volbách 2020 již jen málokdo v USA věří, že volby byly nezmanipulované.

V horách byly včera například nalezeny vyhozené platné hlasovací lístky.

Podle NBC Janet a Lou Witkin nevěřícně zjistili, že jejich hlasovací lístek byl nalezen v rokli a řekli NBC: „Jak se dostal ze schránky do Santa Cruz?“

Lou Witkin odevzdal svůj hlasovací lístek na poště v San Jose, takže zjištění, že jeho hlasovací lístek je o více než 32 mil dál v horách, ho podnítilo hledat odpovědi.

Oficiálně se říká, že volební lístky byly omylem ztraceny při přepravě, ovšem svědci tvrdí, že to vypadalo, jako by je v místě někdo ukryl.

Podle průzkumů jen 25% Američanů věří, že volby v USA v roce 2020 proběhly regulérně a bez falšování.

V současné době bylo podáno mnoho stížností na průběh voleb a na očividné falšování a další budou zřejmě přibývat. O to spíš po výše uvedeném podezřele těsném výsledku z Nevady. Výsledku, o němž měly po mnoha dnech sčítání rozhodnout korespondenční hlasy…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Jak probíhaly volby v Nevadě, které rozhodly o senátní většině pro demokraty?

  1. Systém je prožranej a skorumpovanej stejně jako cela podelana ukrajina..jenom je to zablené ve trpitivem pozlatku aby jim ty nesmysly ovcane zrali a drzeli huby..🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout