Evropský parlament organizuje evropský summit mládeže pod názvem „Nulové hranice“

Evropský parlament organizuje evropský summit mládeže pod názvem „Nulové hranice“

Jde o další akci pro mladé, která má zabezpečit podporu multikulturalismu u evropské mládeže. Jak již víte, tak na severu se to globalistům poněkud hroutí, neboť tam již mladí preferují politické strany, které naopak hranice požadují. Tedy mladí, kteří pochází z původního evropského obyvatelstva, ti „dovezení“ jsou samozřejmě oporou systému.

EU chce zřejmě zabránit tomu, aby se podobné myšlení šířilo i mezi mládeží dalších zemí, tedy tam, kde je zatím mládež naladěna spíš multikulturně, neboť zatím nemá osobní zkušenosti s „báječným multikulturalismem“  jako mládež švédská, holandská či dánská.

I proto se zřejmě akce koná v Chorvatsku, tedy na východě EU, kde se zatím ještě poměrně slušně (podobně jako u nás) daří nezkušenou mládež indoktrinovat.

Akce pod heslem „nulové hranice“ má mládeži ukázat, jak báječné by to bylo kdyby neexistovaly hranice. Tedy třeba ani hranice mezi Evropou a Afrikou či Asií. A EU nezapomíná upozornit na to, jak „brutální by bylo uzavřít vstup do Evropy všem těm tisícům migrantů…“

 

EYE Varaždin je jednou z největších a nejdůležitějších mládežnických akcí v Evropě, která se bude konat ve dnech 25. – 26. listopadu 2022 v Areně Varaždin! EYE Varaždin je jedinečnou příležitostí pro mladé lidi ve věku 15-30 let, aby se vzájemně ovlivňovali, učili se, inspirovali se a vyměňovali si názory s odborníky, aktivisty, vlivnými osobami a osobami s rozhodovací pravomocí o budoucnosti Evropy.

Podívejte se na to takto: EYE Varaždin je jako velké centrum s více než 30 různými (a bezplatnými!) aktivitami pro mladé lidi z celé Evropy a světa. A mimochodem, EYE Varaždin je místní vydání EYE (Evropské setkání mládeže), které se koná každé dva roky ve Štrasburku. Této akce se mohou zúčastnit všichni bez hranic! Začněme tedy s nulovými hranicemi a 1ØØ% láskou.

Co by se stalo, kdyby neexistovaly hranice? Nedávné události a krize v Evropě a na celém světě nám ukázaly, jak brutální je uzavřít přístup ke svobodě, lidským právům nebo lepšímu životu pro tisíce migrantů nebo uprchlíků, ale na druhé straně existují velmi dobré příklady (samotná Evropská unie!), jak mohou otevřené hranice zlepšit kvalitu života, ekonomiku nebo rozbíjení předsudků na individuální a globální úrovni.

Wow, jsou to těžké myšlenky, ale my ve Varaždinu jsme připraveni je s vámi řešit na akci a programu EYE Varaždin pod názvem a s hlavním poselstvím nulových hranic. Chceme prolomit bariéry mezi mladými lidmi a těmi, kdo rozhodují, politiky nebo institucemi, chceme se pokusit dát – bez hranic – doporučení, jak zlepšit náš život z hlediska zelené politiky, migrace, demokracie a volebních procesů, geopolitiky a kultury. A konečně chceme ukázat mladým lidem krásu vytváření, diskuse, obhajoby nebo sdružování bez hranic.


 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Evropský parlament organizuje evropský summit mládeže pod názvem „Nulové hranice“

  1. nakonec to skonči cele rasovou a naboženskou válkou čim vice ghett a gangu s právem šaría tim i větši odpor 3 světová válka bude vedena proti islámu a muslimskemu světu tak aby se západ a arabske země vzajemě zničili mezitim bude zničen i sionismus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout