Europoslanec odmítl výzvy na „amnestii“ pro všechny covidisty, zavádějící bezdůvodnou diskriminaci, lockdowny a další restrikce

Europoslanec odmítl výzvy na „amnestii“ pro všechny covidisty, zavádějící bezdůvodnou diskriminaci, lockdowny a další restrikce

Jak již víte, tak v posledních týdnech, kdy se již bez jakýchkoli pochyb ví, že všichni „covidisté,“  zaváděli restrikce, segregaci neočkovaných i povinné očkování jen proto, že se chtěli zavděčit svým loutkovodičům, se ozývají hlasy, které žádají jakousi „amnestii“ na vše, co se v dobách covidismu dělo.

Ovšem naštěstí tento návrh ve stylu „co jsme si, to jsme si, zapomeňte“, naopak podnítil mnoho z těch, kdo byli terčem oněch nařízení, k tomu, aby začali vyzývat k potrestání všech, kdo za touto politikou stáli. Vždyť se porušovala ústavní práva milionů lidí, statisíce přišly o práci a mnoho dalších bylo v důsledku neodůvodněných lockdownů či povinných genových injekcí postiženo i na zdraví.

Podobné hlasy volající po potrestání se ozývají také z Evropského parlamentu.

Nesmí dojít k takzvané „pandemické amnestii“ v důsledku drakonických lockdownů v celé EU, řekl zástupce v parlamentu bloku.

Cristian Tehres, politik Evropského parlamentu, odmítl výzvy k zavedení takzvané „pandemické amnestie“ v důsledku COVID-19 a řekl, že „porušovatelé lockdownu“ a „popírači svobody“ musí místo toho čelit spravedlnosti.

Vzhledem k tomu, že mnoha lidem na celém kontinentu bylo řečeno, že budou vyloučeni ze společnosti, pokud se nenechají očkovat proti koronaviru, Evropa v posledních dvou letech čelila některým z nejtvrdších lockdownů COVID-19 mimo komunistickou Čínu, přičemž pro mnohé z nich byly v různých zemích zavedeny povinné injekce.

Vzhledem k tomu, že se nálady po celém světě výrazně obrátily proti omezením lockdownu, řada jednotlivců a skupin, kteří dříve prosazovali drakonická pravidla, zejména proti neočkovaným lidem, nyní vyzývá všechny, aby odpustili a zapomněli.

Výzvy k zavedení takové „pandemické amnestie“ však byly důrazně odmítnuty mnohými, kteří čelili náporu omezení, přičemž Tehres napsal online, že ti, kdo jsou zodpovědní za omezení svobody jednotlivce, musí čelit důsledkům svých činů.

„Pachatelé lockdownu a jejich podporovatelé nyní volají po AMNESTII, ale bez přiznání škod, které napáchali, a bez žádosti o odpuštění,“ napsal zástupce Křesťansko-demokratické národní rolnické strany na sociálních sítích.

V dalším rozhovoru pro Breitbart Europe Tehres zdůraznil, že Evropané musí volat jednotlivce k odpovědnosti za jejich činy během pandemie v rámci boje za spravedlivější a transparentnější Evropu.

„Je věcí spravedlnosti ohlédnout se zpět, vyšetřit, co se stalo po prosinci 2019 a učinit všechny odpovědné – politiky, farmaceutické společnosti, regulační orgány atd. – zodpovědnými v plném rozsahu zákona,“ řekl Tehres.

„Politici, kteří nám ukradli svobodu pracovat, cestovat a vídat se s rodinou, musí zaplatit cenu a být spolu se svými stranami vykázáni ze všech veřejných funkcí,“ pokračoval a také argumentoval, že jak regulátoři, tak farmaceutické společnosti musí být hnáni k odpovědnosti, pokud se zjistí, že selhali nebo uvedli veřejnost v omyl.

„Poučení z toho, co se stalo, je, že musíme požadovat plnou transparentnost a odpovědnost od všech zúčastněných v procesu, abychom se v budoucnu vyhnuli podobné situaci, kdy jsou veškerá rizika na bedrech lidí, zatímco některé společnosti dostávají jen a jen zisky,“ pokračoval člen skupiny Evropských konzervativců a reformistů.

Terhes je jednou z posledních postav, která se vysmívá výzvám k zavedení „pandemické amnestie“ v důsledku COVID-19, přičemž různé postavy v tradičních médiích vyzývají k odpuštění úředníkům a odborníkům za prosazování drakonických opatření, která se ukázala být proti veřejnému zájmu.

Lockdowny poškodily zcela nenapravitelně nejen ekonomiky zemí, které je ve velkém zaváděly, ale velký problém způsobilo i mnohde až dvouleté uzavření škol. V době lockdownů se také zanedbávala léčba mnohem závažnějších nemocí než covid.

Ovšem i covid pasy byly vydávány pod zcela falešnou záminkou bezinfekčnosti, přičemž ti, kdo s nimi přišli, moc dobře věděli, že ve skutečnosti žádným potvrzením bezinfekčnosti nejsou. Jejich hlavním účelem je otestování systému sociálních kreditů na širší populaci – a to včetně zavedených neodůvodněných trestů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Europoslanec odmítl výzvy na „amnestii“ pro všechny covidisty, zavádějící bezdůvodnou diskriminaci, lockdowny a další restrikce

  1. pro šmejdy co nas vedou do otroctvi The Great Reset si zaslouži byt zavřeni někde na samotce do konce života v ČR ale ke zpravedlnosti nedojde jak STB Bureš tak dnešni pětidementni vláda v tom jedou společně takže jeden druheho nebudou chtit zavřit do kriminalu největši vinu maji media a ti odbornici co si do medii zvali kdyby media a odbornici byli skutečně objektivni a nestrašili lidi tak by to nemuselo dojit tak daleko bohužel se obavam že dojde k situaci kdy se to covidove šilenstvi vrati 8 listopadu vyhraji volby v USA Republikani tim skončni problem jmenem Ukrajina a EU začne s novimy drakonickymi restrikcemi pandemicke zákony jsou předem připraveni a chcete vědět jak to bude do budoucnosti Rakousko byl pokusny balonek a jejich pokutovani neočkovanych

      1. žer Hovna je jich mnogo 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  2. Za ta všechna utrpení by měli viníci shnít v pekla a nějaká ,filmová ,speciální jednotka by si měla poradit jak odatranit vrcholek ledovce ,třeba Schwarzeneggerovi a Rambovi to šlo dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout