Sledovací kamery po celém světě zachycují lidi, kteří padají a začínají se zmítat v křečích (video)

Sledovací kamery po celém světě zachycují lidi, kteří padají a začínají se zmítat v křečích (video)

V posledních dnech se opět rozběhla neskutečná vakcinační propaganda. Možná jste také zaznamenali, že mainstream „oprášil“ některé čelní postavy covidismu (snad vyjma Flegra s jeho mrazáky, toho si nechávají na později) a s jejich pomocí se snaží lidem vnutit 4. dávku. Jde o tytéž dezinformační plátky, které nám tvrdily, že budou stačit dvě dávky a TEČKA. A jde o tytéž propagandisty, kteří nám lhali, že očkovaní budou bezinfekční.

Skutečně se ještě najde někdo, kdo jim věří?

Podobným propagandistům možná věřili i někteří z těch lidí, které můžete vidět v několika ukázkách ve videu níže. A samozřejmě nejen oni, ale i všichni ostatní, jejichž krev vykazuje podivné shluky. Právě krev očkovaných je tím, co může udělat z neočkovaného „otečkovaného.“ Stačí se jen dostat do nemocnice, kde vám dají transfuzi krve, která již vykazuje značné defekty. Přesto jsou očkovaní dárci krve vítáni.

Sledovací kamery po celém světě zaznamenávají, jak lidé kolabují a začínají se zmítat v křečích. Je to vedlejší účinek covid vakcíny?

Vždy je to stejné: člověk se rozhlédne, jako by něco slyšel, pomalu otočí hlavu a pak začne se třást. Pak  spadne na zem a začne se svíjet v křečích. A děje se to po celém světě.

Není jasné, zda tento děsivý nový stav souvisí s covidovými injekcemi, ale mohlo by to tak být, řekl Pearson Sharp z One America News . „Pokud víme, nic takového se ještě nikdy  nedělo.“

Italská studie ukazuje, že 94 procent očkovaných lidí má abnormální krev, krev, která již nefunguje normálně, řekl Sharp. Týká se to lidí, u kterých se po injekci objevily nežádoucí účinky.

Vědci našli v krvi podivné předměty, které vypadaly, že jsou tvořeny grafenem. Materiál začal tvořit struktury v krvi, zjistili vědci. To by mohlo vysvětlit, jak se tvoří krevní sraženiny.

To, co našli v krvi, bylo tak zvláštní, že považovali za svůj úkol podělit se o své nálezy s lékařskou komunitou.

Ve Spojených státech nalézají balzamovači a pohřební ústavy v tělech zesnulých masivní krevní sraženiny, které nikdy předtím neviděli.

Možná se nikdy nedozvíme, co se s těmito lidmi stalo, protože americký úřad pro kontrolu drog FDA zadržuje výsledky pitev .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Sledovací kamery po celém světě zachycují lidi, kteří padají a začínají se zmítat v křečích (video)

  1. nemam obavu očkovany nejsem s očkovanym člověkem nesouložim a transfuze krve mě nikdy nehrozi na zdravi si davam pozor nikdy jsem neměl ani žádnou zlomeninu natož abych potřeboval do nemocnice v nemocnici jsem nebyl už několik let jako vyučeny kuchař mě tohle nehrozi jsem z obliga

  2. pro muslimy bude velice jednoduche dobyt Evropu když se podivame na všechny očkovane tak je jiste že pokud budou ještě za několik let stale naživu nebudou schopni ani bojovat a když bude nastolen Velky Reset kde nikdo nic nevlastni tak přeci nebude možne vlastnit palnou zbran tudiž obrana nebude žádna pro puvodni Evropany no a muslimové ti se přeci řidi islámem a právem Šaría nejvyšši hodnotu ma vždy IMAM a ne nějaky politik či bankeř zatim co člověk západu podlehl mamonu a nebude mit nic člověk chudy co nema nic ziska všechno a to svoji trpělivosti a vyčkavani muslimové jsou trpělivi a jak přijde řada bodnou vas aby všechno ziskali jako ziskali kdysi Budhisticky Afghanistan, Hinduisticky Pakistan, Iran kolebka Zoroastrismu, Irak Syrie Severni Afrika Turecko Egypt kdysi křestanske všechno přijde ve spravny čas islám neni náboženstvi jen se za něk vydava je to předevšim bojova doktrina na ovladnuti světa a právo šaría jejich zákon nakonec muslimové zvitezi nad slabosti a zbabělosti západu

  3. to bude celkem rozšířená padoucnice. tedy posednutí mrtvými dušemi. pokud člověk porušuje řád věcí, navíc i dobrovolně. normální člověk má přirozené ochrany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout