Neověřené hlasovací lístky: Republikáni se obávají podvodů s korespondenčními hlasy v Pensylvánii

Neověřené hlasovací lístky: Republikáni se obávají podvodů s korespondenčními hlasy v Pensylvánii

Volby do amerického Kongresu, které jsou očekávány již za necelé dva týdny, jsou velmi důležité, což znamená, že obě strany – tedy republikáni i demokraté – budou mít snahu na poslední chvíli vše zvrátit ve svůj prospěch.

Jak jsme mohli vidět již na prezidentských volbách v USA v roce 2020, tak demokraté se ve snaze získat velmi důležitý post neštítí snížit k mnohdy zcela okatým manipulacím.

Volby do Kongresu jsou nyní neméně důležité. Pokud by totiž vyhráli republikáni, dojde k doslova celosvětovému pozdvižení. Došlo by totiž nejen k prošetření covidového podvodu a zejména jednoho z jeho čelních iniciátorů Fauciho, ale také k vyšetření všech zločinů Huntera Bidena, neboť podklady získané z jeho notebooku již obdržel i samotný Kongres.

Více jste si o všem, oč se hraje v těchto volbách, mohli přečíst již zde. 

V případě výhry demokratů by se vše samozřejmě zametlo pod koberec. I proto je v jejich výsostném zájmu globalistů volby zmanipulovat. A samozřejmě všemu opět nahrávají korespondenční hlasy.

V americkém státě Pensylvánie, kterému vládnou demokraté, se vedou spory o bezúhonnost voleb, které proběhnou za pár týdnů. Republikáni se obávají rozsáhlého podvodu ve prospěch demokratů.

Téma podvodů s hlasy voličů se ve Spojených státech propírá už několik let. Zejména republikáni opakovaně upozorňují, že nedostatečná kontrola hlasování vede k manipulaci. Byly odevzdány hlasovací lístky od zesnulých, stejně jako hlasy těch, kteří neměli právo volit. Vždy dochází k podvodům ve sčítání ve prospěch demokratů. Tvrdí to i dokument, který pojednává o posledních prezidentských volbách ve Spojených státech.

Nyní, jen několik týdnů před důležitými volbami v polovině období, které se konají 8. listopadu, se na státní úrovni znovu schyluje ke sporům o volební integritu. To je také případ Pensylvánie, kde republikáni útočí na probíhající korespondenční hlasování. Protože podle 15 republikánských poslanců v dopise Leigh Chapmanové, úřadující státní tajemnici, bylo korespondenčně rozesláno 240 000 neověřených hlasovacích lístků. „Ty by jinak byly odloženy a nebyly by započítány, pokud volič v hlasovací místnosti nepředloží průkaz totožnosti,“ uvedli poslanci ve svém dopise .

Zatímco republikáni naléhali na voliče, aby si uchovávali záznamy o hlasování e-mailem a předkládali je přímo svým místním volebním úředníkům v den voleb, Chapmanová vyzvala voliče, aby poslali své hlasovací lístky poštou. „Slyšeli jsme, že v Pensylvánii jsou zprávy, které nařizují voličům, aby si uchovávali své záznamy o hlasování,“ řekla a dodala: „V rámci naší osvětové kampaně vyzýváme voliče, aby si nyní vyžádali záznamy z hlasování e-mailem a vrátili  je co nejdříve. Nechceme, aby voliči váhali.“

240 000 neověřených korespondenčních hlasovacích lístků při zhruba 8,8 milionu registrovaných voličů (v posledních prezidentských volbách tam volilo kolem 7 milionů lidí) to není zanedbatelný podíl. Zejména proto, že stát je považován za „swing state“ a mezi kandidáty jsou vždy velmi těsné závody. Těchto 240 000 hlasů by mohlo být pro volby rozhodujících. A vědí to i republikáni, kteří se ve Washingtonu chystají převzít většinu v Senátu a Sněmovně reprezentantů.

Problémy související s volební integritou však existují i ​​v jiných státech. Republikánský národní výbor (RNC) v souvislosti s nadcházejícími volbami podal po celé zemi již 73 žalobTakže to bude určitě napínavé, až volby skončí a zase se projeví různé „nesrovnalosti“, jako v minulých volbách.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Neověřené hlasovací lístky: Republikáni se obávají podvodů s korespondenčními hlasy v Pensylvánii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout