Německo: Klimatičtí šílenci se přilepili k zemi v salonu Porsche, prodejce je tam nechal přilepené 42 hodin (video)

Německo: Klimatičtí šílenci se přilepili k zemi v salonu Porsche, prodejce je tam nechal přilepené 42 hodin (video)

Konečně nechal někdo klimatickým extremistům, kteří by chtěli návrat do jeskyní, ochutnat jejich „medicínu.“ A ani nebylo třeba se dopouštět jakéhokoli násilí. Úplně stačilo partičku idiotů ignorovat a nechat je sedět v zimě a ve vlastních výkalech…

Klimatičtí extremisté byli přilepení k zemi v autosalonu v německém Wolfsburgu. Členové skupiny Scientist Rebellion se rozhodli, že se přilepí k podlaze showroomu garáže Porsche. Na konci pracovního dne šéf garáže Porsche jednoduše zhasnul světlo a vypnul topení a odnesl klíč  od toalety.

Demonstranty zanechal na zemi – chycené do vlastní pasti – přilepené ke studenému betonu.

Jeden z přilepených prohlásil: „Oni nám řekli, že podporují naše právo protestovat, ale odmítli naši žádost, aby nám poskytli misku na slušné vyčůrání a vykakání, když jsme přilepení, a ještě nám vypnuli topení. Byli jsme přilepení a nemohli jsme se dostat z budovy“

Ve výzvě ekoteroristů bylo uvedeno: „To jsou naše požadavky vůči generálnímu řediteli Volkswagenu, přizpůsobené našim obecným požadavkům. 1) podporovat zavedení omezení rychlosti na německých dálnicích; 2) tolerovat dluhopisy držené @VW z globálního jihu; 3) prohlásit za neproveditelnost 1/5 cíle 6.“ (Zde mají zřejmě na mysli 6. cíl Agendy 2030 – „voda a hygiena pro všechny“.)

Hlavní mluvčí (viz videa) skupiny pak pokračoval v referování o demonstraci: „Lékaři zjistili možnost život ohrožujících krevních sraženin v mé ruce a doporučili okamžitý převoz do nemocnice. Moje zdraví je samozřejmě prvořadé. Přijal jsem, že opustím tuto úžasnou skupinu a byl jsem převezen do nemocnice, kde jsem pokračoval v hladovce.“

V poslední zprávě klimatických šílenců se uvádí:

Po 42 hodinách pokojné okupace showroomu Porsche @Autostadt @VW zavolal policii, aby náš protest přerušila. 15 vědců a příznivců je zatčeno. Požádali jsme generálního ředitele Volkswagenu, aby projednal naše požadavky na dekarbonizaci odvětví dopravy, ale poslali místo toho policii.

Tolik tedy komentář údajných akademiků k jejich akci.

Pokud se něco podobného skutečně nachází kdekoli na akademické půdě, pak je to jen znamením totální degradace školství, neboť tato individua musela projít i nějakým tím univerzitním vzděláním. Ostatně, ono se říká, že univerzity jsou hlavním semeništěm ideologické indoktrinace.

Předpokládám, že dotyčné zřejmě propříště fakt, že byli nuceni setrvat na jednom místě 42 hodin, přičemž byli nuceni pod sebe močit i kálet, nijak neodradí od dalších podobných akcí. Jen by to chtělo, aby si podobných epizod zažili poněkud víc. Pokud by se podobně zachovali i v různých dalších autosalonech, muzeích a galeriích, kde se tito idioti přilepí, časem by od podobných akcí upustili…

ImageImage

Image

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Klimatičtí šílenci se přilepili k zemi v salonu Porsche, prodejce je tam nechal přilepené 42 hodin (video)

  1. Nechat je tam pochcípat aby si to další ničitelé a teroristi rozmysleli, nebi si myslí, že je někdo povinen si nechat ničit majetek a starat se o jejich pochybnou slávu? Že tam jsou i staří idioti to už je teda s degradací mozku opravdu vážné.

  2. Keby som sa s „aktivitou“ anarchofašistov stretol kdekoľvek na Slovensku, bez výčitiek svedomia by som minimálne jedného takého blázna – pobehujúceho po diaľnici, prilepeného o podlahu v múzeu, rozlievajúceho mlieko v obchode, ničiaceho napr. sochu na námestí – usmrtil. Odporúčam toto radikálne riešenie samozrejme aj tým čitateľom, čo žijú v zahraničí. Fanatizmus a vygumovanosť týchto Sorosom a podobnými živlami „vychovaných“ zločincov nepozná hranice.

  3. 42 hodin se da vyuzit i lepe.
    Hned jak se prilepi, postrikal bych je studenou vodou, vypl topeni a otevrel okna. Postrik pak opakoval kazdou hodinu.

    Pro lepsi naladu, pusit do ozvuceni autosalonu 10sekundovy uryvek z nejakeho progresivniho negro rapu. Smycku nechat bezet neustale v dostatecne hlasitosti ktera znemozni komunikaci mezi „prostestujicimi prilepenci“.

    Vsadim se ze by si koncetiny samy uhryzali zubama aby mohli odeji. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout