Kanadská herečka po očkování trpí ochrnutím půlky obličeje a říká, že by se dala očkovat znovu! (video)

Kanadská herečka po očkování trpí ochrnutím půlky obličeje a říká, že by se dala očkovat znovu! (video)

Propaganda zmůže hodně. Zdá se, že její vliv přetrvává i tehdy, když dostává v reálném životě jisté trhliny.  Dalo by se předpokládat, že ten, kdo utrpí velmi nepříjemné vedlejší účinky, si další dávku rozmyslí. Obzvlášť pak nyní, ve světle mnoha nových informací a zjištění, že v samém počátku se o mnohém lhalo.

Případ kanadské herečky však ukazuje, jak mocná umí propaganda být…

Kanadské herečce Jennifer Gibson byla diagnostikována Bellova obrna po špatné reakci na vakcínu Covid-19.

Podle videa zveřejněného online Gibsonovou, na kterém je ochrnutá a nemůže hýbat levou stranou obličeje, pro ni nebylo snadné dostat vakcínu, ale udělala by to znovu, protože to je přesně to, co potřebujeme dělat.

Herečka po očkování trpí ochrnutím obličeje a říká, že by to "udělala znovu!"
herečka před ochrnutím obličeje

„Není to video, které jsem chtěla natočit,“ říká Gibsonová, která je známá svými rolemi ve filmech A Dog’s Way Home a Suits. „Je to těžké, protože když se dívám na sebe, vidím, ehm, co řeknu je, že mi byla diagnostikována Bellova obrna, což je obrna na jedné straně obličeje.“

Tato diagnostika je jedním z nejznámějších vedlejších účinků genových „vakcín“.

„Takže jsem ochrnula asi dva týdny po očkování.“ Měla jsem těžké chvíle po vakcíně a myslím, že mám stále problémy. Ale musím říct, že bych to udělala znovu, protože to je to, co musíme udělat, abychom mohli znovu vídat ostatní lidi.

Takže nevím, proč to video dělám. Ale tady je můj pokřivený úsměv.“

Gibsonová není první celebritou, která zažila podobný vedlejší účinek.

Plně očkovaný Justin Bieber odhalil, že má paralýzu obličeje a není schopen hýbat pravou stranou obličeje jen několik měsíců poté, co jeho plně očkovaná manželka Hailey utrpěla krevní sraženinu v mozku a příznaky podobné mrtvici.

Osmadvacetiletá popová hvězda sdílela na Instagramu tříminutové video, ve kterém vysvětluje diagnózu vzácného syndromu, který může vést k paralýze obličeje.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Kanadská herečka po očkování trpí ochrnutím půlky obličeje a říká, že by se dala očkovat znovu! (video)

    1. Není blbá, dělá dobře. Po další dávce jí ochrna ta druhá, doposud funkční půlka obnličeje, a začně být zase symetrická.
      To Bíbra ještě takový life hack nenapadl.

  1. Je uplne hrozne, kolki doteraz zaockovani su presvedceni, ze urobili dobre, bo zatial su zdravi… Neprajem naozaj nikomu nic zle, ale aspon by mali mysliet aj na inych, kt ublizila a minimalne sa nad tym a svojimi postojmi zamysliet. Asi chcem privela od prizemnych egoistov… ale ako vieme, sarzi bolo niekolko a prognozy ockovanych su tiez nejake… nuz uvidime, my nezaockovani…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout