Vzniká globální CBDC. Ethereum se stává WEF platidlem

Vzniká globální CBDC. Ethereum se stává WEF platidlem

V globalizovaném světě má být nejen jednotná globální měna, ale také globální banka. Jistě vás neudiví, že se nyní právě touto otázkou zabývá WEF.

Významné digitální aktivum, které se prodává jako alternativa šetrná ke klimatu (tedy náhrada hotovosti), se stává předchůdcem digitální měny globální centrální banky.

Ti, kdo mají na starosti token Ethereum, populární digitální aktivum, které se dříve prodávalo jako decentralizované peníze, se včera večer rozhodli dokončit jeho transformaci na typ mince WEF (World Economic Forum), označující cestu sítě směrem ke státnosti za účelem bezpečného zachycení a možná i zrození verze 1.0 globální centrální banky – digitální měny vládnoucí třídy.

Protokol Ethereum, dokončený jako součást rozsáhlé marketingové kampaně „přátelské ke klimatu“ a ESG-kompatibilní transformace, byl přepracován systémem proof-of-work – který napodobuje bitcoinový model distribuovaného, ​​decentralizovaného výpočetního výkonu – přešel na systém proof-of-stake, který spoléhá na to, že dominantní hráči udělají totéž.

Již není potřeba žádná „práce“ nebo energetický výdej, což je důvod, proč dav ESG a klimatických podvodníků oslavoval projekt jako revoluční úspěch. Zdá se, že jim uniká skutečnost, že ETH nyní představuje digitální fiat měnu, protože již neexistuje legitimní důvod pro hodnotový návrh, který je k němu připojen. 

Nadace Ethereum Foundation (jejíž výkonná ředitelka sedí v Globální radě pro blockchain na Světovém ekonomickém fóru) a další „krypto“ instituce, které dobře vědí, že nemohou vytvořit lepší peníze na volném trhu než bitcoin, bojují v zákulisí roky za to, kdo jako první převezme regulaci.

Malá síť, která ovládá Ethereum, má dlouho velmi úzký vztah se Světovým ekonomickým fórem a hlavními technokratickými vládními organizacemi a při zabezpečení své kritické infrastruktury se již spoléhá na společnosti jako JP Morgan a Amazon Web Services.

Proč jsou tedy lidé z WEF a jejich spolubojovníci tak nadšení z „fúze“?

WEF je VELMI nadšený z přechodu Etheria na fiat podvod. Přímo na začátku jejich domovské stránky. Centralizovaná měna, která odměňuje a uděluje moc těm, kteří ovládají největší díl. ETH je platidlo WEF a nyní má pozici budoucího globálního CBDC.

Na rozdíl od systému proof of work – systému bitcoinů, který poskytuje robustní decentralizaci a individuální zabezpečení, je ETH nyní nastaveno tak, aby o výsledku celého systému mohlo rozhodovat jen několik vybraných „stakeholderů“. Dominantní zainteresované strany se mohou jednoduše sejít a manipulovat s protokolem, jak uznají za vhodné.

Ale nejsou to soukromí aktéři, kdo představuje největší hrozbu pro svobodu a soukromí.

Toto aktivum je nyní snadným cílem pro nepřátelský stát nebo mezinárodní institucionální převzetí.

Účastníci Etherea jsou neuvěřitelně centralizovaná skupina. Přicházejí ve formě registrovaných * regulovaných * společností jako Lido a Coinbase, organizací, které předem informují o skutečnosti, že podléhají úplné regulační a státní kontrole.

Pokud by mocná vláda chtěla zneplatnit tokeny ETH Jona Doea, deklarovaného odpůrce režimu, může jednoduše přitlačit Coinbase, aby jeho transakce zablokovali. Totéž platí pro Jane Doe, kterou by jakýkoli byrokrat mohl označit za „zločince“ a přinutit hlavní zúčastněnou stranu změnit pravidla a potrestat paní Doeovou. Vaši peněženku Ethereum lze jedním kliknutím zařadit na černou listinu a všechna vaše aktiva v této měně budou okamžitě bezcenná.

Po léta se globalisté, autoritativní zákonodárci, regulátoři a centrální bankéři ve Spojených státech, Evropě a Asii pokoušeli najít způsob, jak nalákat kreativní mysli do svých projektů CBDC, přičemž jen velmi málo z nich projevilo velký zájem o tento prostor.

Marketingový tým společnosti Ethereum však zmanipuloval mnoho chytrých, naivních, dobromyslných a idealistických programátorů k vytvoření velmi oblíbených finančních nástrojů, především jejich aktiv vázaných na dolar (spolu s dalšími vládními měnami) v síti, jako je například USDC coin, který potenciálně slouží jako zbraň, kterou lze použít pro budoucí implementaci globálního systému digitální měny centrální banky (CBDC).

Spíše než navrhování vlastního systému od nuly mohou zastánci CBDC ve vládách a kvazi soukromých korporacích manipulovat s těmito dobrovolnými a placenými programátory, jejichž práci nyní mohou snadno kontrolovat, aby nasadili aktiva CBDC ve svých příslušných korporacích.

Scéna je nyní připravena. V prostoru digitálních aktiv je to všechno o bitcoinech vs. WEF/ETH platidlech. Proti tyranii CBDC se lze bránit jediným způsobem: zachováním hotovosti…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Vzniká globální CBDC. Ethereum se stává WEF platidlem

 1. Idioti, pište v “ západním globálním“ neb je čím dál více států kteří vám ukazují fakáč, je mi jasné že věříte stále v změnu ve váš prospěch, bohužel, nebo raději bohudík máte smůlu tak se spokojte s tím vaším “ západem „.

  1. je dobré vědět, co chystají. Páč je to jako dnes s těma slavnejma aplikacema. Uplně ve všech obchodech mě otravují s aplikacema. A k čemu to je? No k tomu, že pokud ještě neplatíte kartama, tak Vás chtějí „podchytit“ aby se dozvěděli, za co utrácíte a Vaše zvyklosti. A pokud už platíte kartama, tak to chtějí vědět také.

 2. Domnívám se, že tento systém postaví zlato opět mimo zákon. Jestli si říkáte, že jsem blázen, že se to nestalo, tak to si budete muset přečíst historii spojených států, kdy vláda lidu vnucovala papírové peníze.

  Jo, bylo to dávno a pamětníci už nežijí, ale tohle je stejné. Pokud se časem tohle nějak zmátoří a podaří se zblbnout víc lidí. Při současném stavu hlupáků, co se nechali naočkovat a bohužel i orouškovat jen aby měli svůj klid, tak tohle je budoucnost. Dokonce si myslím, že se toho jako Husákovo dítě ještě dožiju.

 3. Partneři Etherea
  Renomé Etherea pramení také ze skutečnosti, že jej ve svých projektech využívá mnoho velkých společností, jako např. Amazon, BNB Paribas, Citigroup, Google, Intel, Mastercard, MetLife, Samsung, Siemens a další. Pro Ethereum tedy rozhodně neplatí, že by se jednalo o zbytečnou technologii bez reálného využití. Za účelem rozšíření komerčního používání Etherea dokonce vznikla aliance společností zvaná Enterprise Ethereum Alliance (EEA). Tato aliance mj. vydává sadu pravidel a technických specifikací zvaných Enterprise Ethereum, která má podnikům usnadnit implementaci Etherea do svých produktů a služeb. Mezi nejznámější členy EEA patří Cisco, Ernst and Young, FedEx, JPMorgan Chase a Microsoft.

  zdroj: https://finex.cz/kryptomena/ethereum/

 4. Pár faktů pro zajímavost:

  Ethereum bylo „spuštěno“ v roce 2015, což je o 6 let později než Bitcoin.
  Autor Etherea, Vitalik Buterin, je na rozdíl od autora Bitcoinu znám.
  Výhodou kryptoměny Ethereum je nadace Ethereum Foundation. Mezi členy této organizace (na podporu ETH) patří desítky největších firem z IT oborů.
  Historie kryptoměny Ethereum
  Dne 27. listopadu 2013 zveřejnil Vitalik Buterin whitepaper Etherea, kde mj. uvedl, že blockchainová technologie by neměla sloužit pouze jako digitální peníze, jako tomu je v případě Bitcoinu.

  Podle Buterina bylo potřeba vyvinout robustní programovací jazyk, který umožní vytváření aplikací a přenesení reálných aktiv (jako např. akcie, doménová jména a nemovitosti) na blockchain.

  Na projektu od počátku pracovali vedle Buterina také Mihai Alisie, Amir Chetrit, Charles Hoskinson a Anthony Di Iorio.

  Hoskinson ale záhy odešel, protože nesouhlasil s rozhodnutím Buterina, aby bylo Ethereum provozováno jako nezisková organizace. Nyní stojí v čele kryptoměny Cardano.

  V roce 2014 se do týmu zapojili Joseph Lubin, Gavin Wood a Jeffrey Wilcke. Z institucionálního hlediska za vývojem Etherea stála švýcarská společnost Ethereum Switzerland GmbH, která je ale nyní v likvidaci. Současně byla vytvořena také nezisková organizace Ethereum Foundation, která dodnes vývoj Etherea podporuje.

  Poté 1. dubna 2014 zveřejnil Gavin Wood tzv. yellowpaper, který obsahuje technickou definici protokolu Ethereum a popisuje fungování Ethereum Virtual Machine. Od 22. července do 2. září 2014 probíhal prvotní prodej ETH, v rámci kterého bylo možné koupit ether za BTC.

  Vybrané prostředky byly použity na další vývoj Etherea. Ke spuštění Etherea došlo dne 30. července 2015. V lednu 2018 se ether stal druhou nejhodnotnější kryptoměnou podle tržní kapitalizace a tuto pozici si udržuje dodnes.

  Název blockchainu Ethereum vznikl tak, že Buterin brouzdal na stránce Wikipedie o fiktivních prvcích ze sci-fi, kde narazil na „etherium“.

  Buterin později prohlásil: „Okamžitě jsem si uvědomil, že se mi to líbí více, než všechny ostatní alternativy, které jsem viděl. Předpokládám, že to bylo tím, že to znělo hezky a mělo to slovo „éter“, odkazující na hypotetické neviditelné médium, které prostupuje vesmírem a umožňuje světlu cestovat.“

  Buterin totiž chtěl, aby Ethereum fungovalo jako základní a nepostřehnutelná platforma pro další aplikace.

  A jestli vás zajímá, proč se nejmenší jednotce etheru říká zrovna „wei“, je to na počest významného počítačového inženýra jménem Wei Dai, který se zabýval kryptografií a kryptoměnami. Wei Dai je jednou z osob, které jsou podezřelé z toho, že jsou tajemný Satoshi Nakamoto, zakladatel Bitcoinu. Vymyslel totiž nejspíš úplně první kryptoměnový systém zvaný b-money, na který se odkazuje i ve whitepaperu Bitcoinu.

  zdroj: https://finex.cz/kryptomena/ethereum/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout