Hagia Sofia: „Allahu akbar!“ Podívejte se na budoucí Erdoganovy vojáky (video)

Hagia Sofia: „Allahu akbar!“ Podívejte se na budoucí Erdoganovy vojáky (video)

Erdogan dlouhodobě sní o jedné velké Osmanské říši, která by zahrnovala i Evropu. Aktuálně tak patří právě Turecko k největším sponzorům islamizace Evropy. Bylo to právě Turecko, kdo postavil největší mešitu v Evropě, která se nachází v Kolíně nad Rýnem a bylo to i Turecko, kdo se pustil do výstavby ještě většího monstra ve Štrasburku, záměrně poblíž jedné z budov EU.

Ovšem další takové monstrum, které by se mělo velikostí rovnat tomu ve Štrasburku, se nyní staví i ve Švýcarsku – opět v režii Turecka. Těmto mešitám bude v Evropě svojí velikostí konkurovat  již jen  jiná obří mešita, která se staví v Rakousku, ta je však pro změnu sponzorovaná Saúdskou Arábií.

Před několika dny, v den výročí přeměny chrámu Hagia Sofia na mešitu, turecká média informovala o dvou vydaných knihách, jakož i o dokumentu prezentovaném Ředitelstvím komunikací turecké vlády.

Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan napsal předmluvu k jedné ze dvou knih a připomněl, že prezidentský dekret z 10. července 2020 zajistil znovuotevření chrámu Hagia Sofia jako mešity.

„Sláva Alláhovi, který nám dal příležitost obnovit symbol pádu Konstantinopole, vůli a důvěru dobyvatele, Hagia Sophia, do původního stavu o 86 let později,“ uvedl Erdogan ve zprávě na Twitteru.

„Kéž je vzkříšení Hagia Sophia opět prospěšné. V rámci mezinárodního práva,“ dodal.

V předmluvě ke knize turecký prezident uvádí, že skutečnost, že Hagia Sophia znovu získala „svou pozici místa uctívání, neznamená, že ztratila svůj status světového kulturního dědictví“.

A je to proto, že, jak tvrdí, „mešita Hagia Sophia, která je symbolem vítězství dobytí, které otevřelo a uzavřelo éru a důležité pozůstatky našich předků, bude i nadále žít jako světové kulturní dědictví, protože je to dílo, které dodává Istanbulu krásu.“

„Její znovuotevření jako mešity po 86 letech je jistě historickou událostí. Tento projekt, připravený ředitelstvím komunikací, odhaluje historický, architektonický, náboženský a kulturní význam mešity Hagia Sophia.

„To také staví znovuotevření Hagia Sophia jako mešity do kontextu národního a mezinárodního práva.“

Na krátký záběr z oslav výročí konverze Hagia Sofia se můžete podívat na videu (nutno pustit zvuk). Myslím, že hovoří za vše:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Hagia Sofia: „Allahu akbar!“ Podívejte se na budoucí Erdoganovy vojáky (video)

  1. a takhle to bude https://youtu.be/Kuk6HgOH9yQ a bude to všude i na ulici mezi auty https://youtu.be/Q-KSNk5MaXo jo to až vedlejši učinky vakcín zaberou bude to uplně všude https://youtu.be/JTjTQLPd2tk a tak budou země EU jejich muslimum stači vydržet porodnost maji velkou a my nebudeme mit žádnou proto ty covid experimentalni vakcíny a brzy na opiči neštovice válka s muslimy přijde s tim počitejte mě se zda že se napnuje hlavně ten scenař ktery před 200 lety napsal Albert Pike plán na 3 světové války světova vláda určitě bude ale Velky Reset to zřejmě nebude ten je s celym sionismem a islámem odsouzen aby se vzajemně zničili jak se v těch spisech piše

  2. Ako som už spomínal – Orbán a Kaczynski sú Erdoganovi najbližší kamaráti. A patologickí obdivovatelia týchto dvoch fašistických diktátorov – u nás hlavne hnutie Republika – nechcú poznať pravdu o ich oddanosti EÚ, Izraelu, masovom dovoze migrantov, poslušnosti „veľkému resetu“ /osobne dávam prednosť výrazu nový svetový poriadok/ a pod. Nehovoriac už o tom,že si s Erdoganom, Thacim , Salvinim a možno aj Janšom chcú nanovo rozdeliť čo najväčšie územie Európy.

  3. Všetci patologickí obdivovatelia nikdy neexistujúcej „priamej referendovej demokracie“ /viete si predstaviť,že by tamojšia vláda povolila hlasovanie na tému zákazu stavby nových mešít, zbúrania existujúcich či zastavenia nonstop prívalu moslimov do krajiny?!/ by si mali uvedomiť,že vo Švajčiarsku prebieha výmena obyvateľstva najrýchlejšie z celej Európy a neomarxistický teror či islamizácia sužujú domorodcov tak ako kdekoľvek inde vo „vyspelom“ svete. A to som ešte nespomenul, že povestné tvrdé zákony, nariadenia, pravidlá, zvyky musia belosi dodržovať bez odvrávania – teda aj poctivo pracovať – ale moslimovia a opičiaci vôbec nie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout