„Existují jen dvě pohlaví,“ říká bioložka, laureátka Nobelovy ceny za medicínu

„Existují jen dvě pohlaví,“ říká bioložka, laureátka Nobelovy ceny za medicínu

Takzvaní progresivisté se nás snaží přesvědčit, že existuje více pohlaví. Genderoví inženýři již vymysleli více než 100 pohlaví a ve vymýšlení dalších pokračují. Stále více se naslouchá těm, kdo by v minulosti skončili na psychiatrii, než skutečným odborníkům. V každé profesi se samozřejmě najdou i prosystémoví, dobře uplácení „odborníci“, ale i jejich oponenti, kteří nehodlají popírat nesporná fakta.

Šílenství, které se kolem genderu a změny pohlaví v některých zemích šíří jako mor, má pak za důsledek například tisíce zprzněných dětí, jako například ve Velké Británii, kde jistá klinika nechávala měnit pohlaví zmanipulovaným dětem jak na běžícím pásu. To je samozřejmě jedna z forem depopulace, ne náhodou zaměřená zejména na původní Evropany.

Ve stále více zemích se umožňuje i nezletilcům měnit pohlaví a v některých zemích dokonce i bez nutného souhlasu rodičů. Genderově neutrální záchody nebo naopak záchody pro třetí pohlaví jsou ve stále více zemích normou. Nedávno se i na našem mainstreamu objevil článek, že je dokonce hodlá zavádět i pokrokářská Praha. Holt, musíme se přece srovnat s tím zářným Západem, který nám jde ve všem příkladem.

V poslední době se genderové otázky stále více řeší i v Německu, kde se dostali do vlády Zelení, kteří teorii o 100 a více pohlavích plně podporují a stojí si za ní. V zemi se také již brzy umožní již 16letým měnit pohlaví – a to dokonce 1x ročně! A bude stačit se pouze prohlásit za to pohlaví, jímž se aktuálně cítíte být.

Podobné zákony samozřejmě najdou i svoje odpůrce. A právě v Německu má nyní tato opozice velmi silné zastání v laureátce Nobelovy ceny za medicínu…

Existuje více než dvě pohlaví? Ne, říká bioložka a nositelka Nobelovy ceny Christiane Nüsslein-Volhardová (79): „U všech savců jsou dvě pohlaví a lidé jsou savci.“

Další výroky, například výroky queer komisaře Svena Lehmanna (42, Zelení), označuje Nüsslein-Volhardová za nevědecké – obviňuje ho, že nevěnoval pozornost hodinám biologie.

„Existuje jedno pohlaví, které produkuje vajíčka, má dva chromozomy X. To se nazývá žena. A druhé pohlaví, které produkuje spermie, má chromozom X a chromozom Y. Tomu se říká muž. Intersexuální lidé mají také charakteristiky některého z oněch dvou pohlaví, nejsou třetím pohlavím. Jsou lidé, kteří chtějí změnit své pohlaví, ale nemohou. Zůstávají jim buď chromozomy XY nebo XX.“

Tolik odbornice na slovo vzatá. Tak snad se nad jejími slovy zamyslí všichni šílenci, apelující na genderově neutrální (tedy společné) záchody nebo naopak na záchody pro třetí pohlaví a podobné nesmysly (včetně zákona o změně pohlaví 1x za rok). Ti, kdo něco podobného prosazují, jsou jednoduše idioti. A tím nemám na mysli jen německou pokrokářskou zelenou vládu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Existují jen dvě pohlaví,“ říká bioložka, laureátka Nobelovy ceny za medicínu

  1. Dříve,když si někdo myslel že je švestky,zavřeli ho do blázince.
    Dnes by mohl žádat,aby ho vypálili na slivovici a někteří tupci by na jeho podporu demonstrovali.

  2. Neviem sa dočkať, kedy bude v Eurábii za všetko podľa Zelených „normálne“, teda aj za tvrdenie o 100 pohlaviach trest smrti.

  3. To, že jsou dvě pohlavi, muž a žena, je dané přírodou. To je nezvratný fakt.

    A to, že, existuji lesby a gayové, je sexualni orientace. Nic vic, nic méně. A můžete se postavit na hlavu, zlobit se, chovat se agresivně, nic na tomto nezměnite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout