Během několika hodin připlulo na Lampedusu 31 lodí, včetně Sea Watch Caroly Racketeové s 500 ilegály

Během několika hodin připlulo na Lampedusu 31 lodí, včetně Sea Watch Caroly Racketeové s 500 ilegály

Invaze, jakou Itálie nezažila. Invaze plánovaná, řízená a sloužící k výměně obyvatel. Přesně to se nyní odehrává za absolutního nezájmu samotných Evropanů, jejichž majetky mají být  vyvlastněny právě ve prospěch „Novoevropanů“, za které mají být původní Evropané postupně vyměněni.

Výčet lodí, které připluly do Itálie během soboty  je velmi dlouhý. A další lodě připlouvaly i posléze. Původně jsem jej zde chtěla zveřejnit, ale ani já sama jsem nezvládla přečíst velmi dlouhý a víceméně nudný seznam všech, kdo na lodích připluli. Podstatné je, že na 31 lodích byli v drtivé většině mladí muži, někteří údajně nezletilí. Ale všichni víme, jak to obvykle s onou „nezletilostí“ je.

Ve výčtu národností převažují Tunisané, dále jsou zde Eritrejci, Egypťané, Syřané, Pákistánci, Bengálci, Maročané, Nigerijci, Somálci a Senegalci. Jednoduše, téměř výhradně mladí muslimští muži – džihádisté.

Jeden z největších nákladů – asi 500 ilegálů – přivezla německá loď Sea Watch 3, jejíž kapitánkou je nechvalně známá Carola Racketeová. Větší náklad už připlul jen na jisté rybářské lodi, na níž plulo 674 invazistů (z této lodi je i titulní obrázek) – většinou Arabů. Ovšem tuto loď nelze započítat do oněch 31, které skončily na Lampeduse, neboť ta připlula do Kalábrie a následně bylo osazenstvo převezeno na Sicílii.

Další velký náklad pak přivezl Ocean Viking francouzské neziskovky SOS Mediteranee, což je neziskovka Lékařů bez hranic. Jejich náklad obsahoval 108 subsaharských Afričanů, které můžete vidět na obrázku níže – nejprve na člunu, na němž byli zachyceni, další obrázek je již z lodi neziskovky. Na ostatních lodích připluly řádově desítky obohacovačů…

ObrázekObrázek

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Během několika hodin připlulo na Lampedusu 31 lodí, včetně Sea Watch Caroly Racketeové s 500 ilegály

  1. predstavte si ze zijete niekde v alzirsku alebo maroku a podobne a vidite ako ti najsprostejsi ludia odchadzaju do europy za peniazmi, ubytovanim a zdravotnou starostlivosotu zadarmo? co by ste spravili? no predsa nic. vasa spolocnost sa ocisti od parazitov a budete prosperovat pretoze vas socialny system tychto prizivnikov a nizkointeligentnych ludi uz nebude musiet zivit. takze sa vam znizia vydaje na socialny system aj dane. vasa krajina zrazu zacne prosperovat.

    sprosta europa robi presny opak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout