Ředitel společnosti Nokia v Davosu: Do roku 2030 budou smartphony zabudovány přímo do našich těl (video)

Ředitel společnosti Nokia v Davosu: Do roku 2030 budou smartphony zabudovány přímo do našich těl (video)

Summit WEF, který se konal minulý týden, přinesl mnoho zajímavých informací, i když je jisté, že ty nejdůležitější se nikdy nedozvíme, neboť byly určeny jen sluchu přítomných politiků, kteří si do Davosu přijeli pro „notičky.“ Jak již víte, tak naše vláda vyslala pro instrukce ministra průmyslu, což je již jakási tradice.

Globalisté však mají dlouhé roky ve zvyku alespoň v náznaku informovat o svých plánech i veřejnost, neboť moc dobře ví, že 90% lidí je beztak nesleduje a mnozí z těch, kdo něco z jejich jednání zaznamenají, si neumí dát informace do patřičného kontextu. A i na tomto summitu vyslali světu mnoho velmi zajímavých informací, přičemž o tom nejzajímavějším vás zde průběžně informuji.

Velmi zajímavé bylo i to, co v Davosu zmínil šéf firmy Nokia, který potvrdil, že Schwabem často zmiňovaný „internet těl“ je skutečně plánovanou realitou. To je ono všeobecně známé čipování lidí, které je zatím nálepkováno za „konspirační teorii“ a to i přesto, že se již nějakou dobu testuje například ve Švédsku a Velké Británii. Žádný smartphone potřebovat nebudete, tím bude vaše tělo.

Šéf Nokie Pekka Lundmark byl na Světovém ekonomickém fóru v Davosu dotázán, zda si myslí, že masivně přejdeme na  přenosný počítač ve formě brýlí a edge computing, což znamená, že informace jsou zpracovávány na okraji sítě.

Smartphony, chytré reproduktory a bezpečnostní kamery mohou samy zpracovávat stále složitější informace. Tomu se také říká „edge computing“.

„Pro začátek si myslím, že se to určitě stane,“ odpověděl Lundmark. Řekl, že kolem roku 2030 přejdeme na 6G. „Do té doby už smartphone, jak ho známe dnes, nebude nejpoužívanějším rozhraním. Mnohé z těchto věcí již budou zabudovány přímo do našich těl.“

V éře 6G můžeme podle šéfa Nokie očekávat i velmi ostré hologramy. „Pak bychom mohli uspořádat toto setkání v Davosu, zatímco bychom ve skutečnosti byli v různých částech světa.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Ředitel společnosti Nokia v Davosu: Do roku 2030 budou smartphony zabudovány přímo do našich těl (video)

  1. Jenom opravdový tupec by si něco tak šíleného nechal nainstalovat od těch zrůd do vlastního těla. Doufám, že naše vláda tyto globalistické choutky nepodpoří a požene je koštětem.

  2. Apokalypsa v plnom prúde, ale ľudia sú zväčša zahľadení len do seba, svojho ega a len vlastných výhod a potrieb, NIČ a NIKTO iný ich nezaujíma… absolútna obmedzenosť, strata súdnosti a kontaktu z realitou. Väčšinu zblbli covidom, Ukrajinou, teraz keď to majú vyskúšané, zblbnú ešte rafinovanejšie a viac ľudí – dobrovoľne alebo nútene ! Prebudení však musíme byť bdelí a pripravení na najhoršie. ZLO sa len rozbieha a bude sa ďalej stupňovať ! Ale pamätajte, ten kto prijme znak šelmy skončí na veky v pekle a nebude mu pomoci ! Nech si každý zváži, čo má preňho väčšiu cenu, či tento dočasný život a dočasné výhody z prijatia znaku šelmy, a potom večné zatratenie ALEBO …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout