Americký senátor: „Elity chtějí světovou vládu, není to konspirační teorie“ (video)

Americký senátor: „Elity chtějí světovou vládu, není to konspirační teorie“ (video)

Vše, o čem se nesmí veřejně mluvit, je korporátními médii a systémovými politiky nálepkováno za „konspirační teorii.“ Přitom mnoho tzv. „konspiračních teorií“ se dřív či později stalo realitou. V současné době je to navíc tak, že doba, po níž se stane konspirační teorie realitou, se zkracuje. Poslední dva roky se navíc ukázala být největšími lháři korporátní média, placená za to, aby vyvolávala hysterii a aby lidmi manipulovala.

Stačí si vzpomenout na jejich vakcinační propagandu, kdy každé jejich tvrzení bylo postupně prokazatelně lživé. Ať už to byla údajná účinnost genových přípravků, kdy mainstream tvrdil, že po jejich aplikaci nelze nemoc dostat ani přenášet (obojí byla lež) a neštítí se ani nadále tvrdit, že injekce jsou účinné, přičemž záměrně zamlčují vedlejší účinky. Že tečka není a nikdy nebude „tečkou“ snad ani netřeba připomínat.

V současné době nás zase pro změnu propaganda přesvědčuje o tom, že nácci z Azova jsou hrdinové, což by bylo možné považovat za propagaci nenávistných ideologií (ta je trestná), ale toho se samozřejmě pisálci z korporátních médií bát nemusí.

NWO je asi nejčastěji zmiňovanou „konspirační teorií,“ která se však již v těchto dnech začíná stávat realitou. Zdá se tedy, že padla i údajně „největší konspirační teorie“ o jedné světovládě elit. Kroky k ní se již realizují a nyní to dokonce potvrdil i americký senátor…

Americký senátor Rand Paul byl ve čtvrtek hostem na Fox News, aby hovořil o Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu. Řekl, že to není konspirační teorie, že organizace usiluje o světovou vládu. „Je to v jejich poslání“.

Paul řekl, že „skutečné nebezpečí, které je zde ještě nebezpečnější než všechny jejich falešné starosti o uhlíkovou stopu, skutečné nebezpečí je toto: Podívejte se, jak špatná je vaše vláda v zemi, kde jste si tyto lidi sami zvolili.“

„Tohle by byla vláda, světová vláda, kde nemůžete o nikom hlasovat. Tohle je nejhorší noční můra všech,“ tvrdil Paul s odkazem na „proniknutí“ WEF  do národních vlád.

Paul řekl, že je silně proti tomu a poukázal na to, že lidé, kteří mluvili o světové vládě, byli dlouho obviňováni z konspiračního myšlení.  „Vždy jsme říkali, že je to v jejich prohlášení o poslání.“

„Říkají to na každém setkání. To je to, k čemu tam jsou,“ prohlásil Paul a dodal, že „nedostatek suverenity znamená nedostatek svobody a je to zcela neetické….“

Celý rozhovor v angličtině si můžete poslechnout níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Americký senátor: „Elity chtějí světovou vládu, není to konspirační teorie“ (video)

  1. Jak se říká celý život se člověk učí. Neb jsem nevěděl, že U-SSA a EU jsou celý svět, ta tzv. západní jElita musí být opravdu velice Ynteligentní když vyhlašují takové debility, tak jsem zvědav co na ty jejich kidy řekne Čína, Indie, Rusko, Írán atd. atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout