USA: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, hraje dívčí rugby, tři soupeřky při zápasu zranil (video)

USA: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, hraje dívčí rugby, tři soupeřky při zápasu zranil (video)

Čím více ženských sportovních týmů akceptuje muže, tím více se ženský sport degraduje. Za čas nebudou dívky vůbec motivovány k tomu, aby se sportem začínaly, neboť budou vědět, že na vrcholovou úroveň – snad vyjma sportů jako akvabely, krasobruslení nebo gymnastika – nemají. Čím dál více sportů opanovávají muži, zejména pak v USA.

Další případ ukazuje, že obsazení muže v ženských kolektivních sportech může být jeho soupeřkám dokonce zdraví nebezpečné…

Biologicky je muž, přesto smí hrát rugby proti středoškolačkám – a dokonce zranil tři dívky z druhého týmu. To by nemělo být žádným překvapením, vzhledem k tomu, že sportovní světová organizace výslovně varovala před tím, aby muži hráli rugby proti ženám.

Transgender atletka, která hraje v guamském středoškolském ženském rugbyovém týmu, zranila tři dívky ze střední školy Tiyan při zahájení sezóny, podle trenéra týmu soupeře. Conrad Kerber, který v Tiyanu trénuje chlapecký i dívčí tým, řekl, že „agresivní povaha, které jsme byli svědky, jasně ukázala, že jde o skutečný problém, se kterým se musíme vypořádat.“

Samozřejmě, že když muž soutěží se ženami v jakémkoli sportu, je to nespravedlivé. V ragby, kontaktním sportu, je to dokonce nebezpečné. Každý to implicitně chápe, ale World Rugby šel ještě dále a prozkoumal přesně tuto otázku a v roce 2020 vytvořil zprávu, která jasně ukázala, jak nebezpečná je politická korektnost v ragby.

Studie World Rugby zjistila, že hráčky, které hrály s muži, měly o 20–30 % zvýšené riziko zranění. Muži jsou v průměru o 25–50 % silnější, o 30 % výkonnější, o 40 % těžší a asi o 15 % rychlejší než jejich ženské protějšky.

Zpráva World Rugby také zjistila, že směrnice Mezinárodního olympijského výboru, které umožňují mužům soutěžit se ženami, pokud je jejich hladina testosteronu pod libovolnou hranicí, „nesplňují svůj účel“, protože dochází pouze k malému snížení síly a žádné ztrátě kostní hmoty nebo objemu nebo velikosti svalů po potlačení testosteronu.

Dotyčná střední škola však nedbala pokynů World Rugby a dala přednost ideologii, což mělo za důsledek tři zraněné dívky. Takže ve jménu politické korektnosti a „potvrzení pohlaví“ bylo chlapci dovoleno ubližovat dívkám a určitě ublíží dalším, pokud  bude v týmu pokračovat i po zbytek sezóny. To je nepřijatelné a nezodpovědné a úředníci, kteří to dovolili, by měli nést odpovědnost za svá selhání…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

One thought on “USA: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, hraje dívčí rugby, tři soupeřky při zápasu zranil (video)

  1. Je to děsnej sport.
    Vnučka se vrhla na ragby, protože ve městě, kde chodí na gympl, frčí právě ragby.
    Už dvakrát chodila s ortézou.
    😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout