Senilita Bidena se již nedá zakrývat, Obamův bývalý lékař žádá jeho rezignaci (videa)

Senilita Bidena se již nedá zakrývat, Obamův bývalý lékař žádá jeho rezignaci (videa)

Není týdne, aby se Biden nedopustil nějakého trapasu. Ovšem různé příhody, které ukazují na jeho nepříliš dobré mentální zdraví, jsou stále častější, takže jeho loutkovodiči už musí při každém jeho vystoupení trnout hrůzou z toho, co z něj zase vyleze.

Ostatně, již od voleb se říká, že s rezignací Bidena a převzetí jeho postu  Harrisovou se počítalo od samého začátku. Nyní jde tlak na rezignaci i ze strany jeho vlastní partaje. Zde se ovšem nabízí otázka, zda není přijatelnější zbavit Bidena postu na základě jeho demence než na základě chystaného zveřejnění obsahu notebooku jeho syna.

Předpokládám, že Biden skončí na svém postu již velmi brzy, neboť jeho loutkovodiči jistě nehodlají čekat na moment, kdy se celý svět dozví o tom, co se skrývá za údajně velmi výbušným obsahem notebooku jeho syna. Pokud se bude notebook řešit v době, kdy již nebude vykonávat svůj post, pak už půjde „jen“ o skandál exprezidenta, což je pro Deep state, ovládající nejen Bidena, ale celou západní politiku, přijatelnější…

79letý prezident pronesl téměř 45minutový projev na univerzitě v Severní Karolíně. Pak napřáhl ruku, jako by si ji chtěl s někým, kdo vedle něj stojí, podat. Problém: Nebyl tam nikdo, kdo by si s ním mohl potřást rukou – jak uvedl New York Post.

Prezident si toho všiml až po chvíli a pak se rozpačitě podíval, jestli tam skutečně někdo není. Nakonec opustil pódium.

Pro politické rivaly, jako byl republikánský senátor Ted Cruz, byla trapná podívaná na nejmocnějšího muže na světě svátkem. Jeho jednání bylo již dlouhou dobu spojováno s dalšími příznaky demence. Například ve druhém videu, kde americký prezident říká, co má, zatímco se naklání blízko k mikrofonu na tiskové konferenci.

Ronny Jackson, bývalý lékař Bílého domu (za Obamovy a Trumpovy administrativy), v pátek vyzval demokratického prezidenta, aby okamžitě odstoupil a ušetřil zemi dalšího utrpení.

„Celá země zažívá jeho mentální kognitivní problémy více než rok a v myslích většiny lidí není pochyb o tom, že se mu něco stalo, že kognitivně není stejný jako býval. Teď se nehodí, aby byl naším prezidentem,“ řekl Jackson minulý měsíc. „Pokaždé, když mluví k Američanům, nejsou to jen Američané, kdo poslouchá, ale celý svět, a to je část problému. Zdá se unavený, slabý, zmatený. A to vysílá zprávu o slabosti do celého světa a oni toho využívají.“

Lékař potvrdil, že by se našlo mnoho filmového srovnávacího materiálu, které potvrzují jeho stav:

„Máme 40 let záběrů… Můžete se vrátit a podívat se na to. Někdy to vypadá, že žertoval, pořád dělal chyby, ale nikdy nešlo jen o žerty a chyby. Je to něco jiného. To nejsou vtipy… Je to mnohem vážnější věc,“ řekl Jackson.

Lékař vyjádřil svoje pochybnosti o příčetnosti Bidena minulý týden i ve svém tweetu:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout