Šílené! EU zavádí pojem „klimatická kriminalita“ – klimatický zločinec nesmí kandidovat ve volbách

Šílené! EU zavádí pojem „klimatická kriminalita“ – klimatický zločinec nesmí kandidovat ve volbách

Zásadně odmítáte zelenou politiku EU, včetně šíleného, finančně likvidačního zeleného údělu? Pak se vám lehce může stát, že budete prohlášeni klimatickými zločinci. Tyto pojmy již zavádí stále totalitnější EU a měly by být zavedeny ve všech členských zemích.

Podobný zločin si samozřejmě žádá i tvrdý trest. A především, zatímco vrah nebo zloděj či násilník může po odpykání trestu kandidovat na jakýkoli politický post, klimatický zločinec se musí držet po zbytek života mimo politiku….

EU převezme kompetence evropských zemí z hlediska spravedlnosti s ohledem na to, co je v Bruselu definováno jako klimatická kriminalita. Na rozdíl od vrahů, násilníků a teroristů, musí být podle nové směrnice EU všichni, kdo se dopustí trestných činů proti životnímu prostředí – tito odpůrci zelené politiky jsou nyní klasifikováni jako klimatičtí zločinci – zbaveni práva kandidovat ve všeobecných volbách.

Kvůli globální klimatické krizi, která je z určitého politického hlediska považována za existující, chce nyní Evropská komise zpřísnit směrnici o ekologické kriminalitě. Právo má v tomto ohledu projít  řadou revizí ve srovnání s tím, co platí dnes.

EU chce, aby se výrazně zvýšily tresty za klimatické zločiny. Chtějí také, aby správa spravedlnosti v klimatické oblasti byla více nadnárodní a „přeshraniční“, aby občané EU, kteří jsou ekologičtí zločinci, mohli být stíháni a odsouzeni u federálního soudu EU.

Nejvýraznějším návrhem však je, že EU chce mít možnost zbavit ty, kteří budou shledáni vinnými z klimatického zločinu, jejich politických práv. Stranický politik, který ve vládě nebo opozici prosazuje politiku, kterou federální soud EU považuje za klimaticky ohrožující, by mohl být tímto návrhem vyloučen z politické soutěže a případně by mohl být zbaven důvěry ve své stávající politické pozici.

Návrh Evropské komise na revidovanou směrnici o trestné činnosti proti životnímu prostředí se většinově setkal se souhlasem evropských vlád. Problém ovšem je, že se podobný zákon neslučuje s Ústavami mnoha zemí EU. Ovšem v situaci, kdy si většina evropských vlád opakovaně „vytírá ústavami pozadí“ by s něčím podobným neměli mít politici prahnoucí po korytech problém.

Pokud se tedy během letošního roku podaří zákon zavést tak, jak to plánuje EU, od příštího roku by nemohl na jakoukoli politickou pozici kandidovat odpůrce zelené politiky. Politické strany, jejichž názory na zelenou politiku se neslučují s EU, by pak musely být vyřazeny z politické soutěže.

Ovšem i tehdy, kdy nemáte zájem vstupovat do politiky, se samozřejmě můžete stát klimatickým zločincem. Třeba proto, že topíte dřevem nebo uhlím, protože budete po povoleném datu řídit auto na fosilní paliva, jen proto, že budete jíst víc masa, než bude povolený stanovený limit nebo proto, že zanecháte větší uhlíkovou stopu než vám EU povolí.

Každopádně však po přijetí nového zákona nebude možné demokratickou cestou klimatické šílenství zvrátit, neboť nebude možné volit nikoho, kdo není zastáncem klimaalarmismu a s tím souvisejících opatření. To je skutečně velmi „demokratické“!

Tedy zatímco masový vrah nebo terorista se po odpykání trestu může stát politikem, odpůrce zelené politiky nesmí na žádnou veřejnou funkci kandidovat. Tím si chce zřejmě EU zajistit to, že ve všech vládách budou jen ti politici, kteří budu ochotni zavádět klimatické lockdowny a opatření v rámci WHO vyhlášené klimatické pohotovosti. Ostatně, klimatické šílenství se doslova prolíná celou Agendou 2030

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

11 thoughts on “Šílené! EU zavádí pojem „klimatická kriminalita“ – klimatický zločinec nesmí kandidovat ve volbách

 1. Inu, doufám, že tahle Šelma brzy padne… Nebo padneme my, jak oni plánují…
  Čím dál víc se ukazuje, že dojde na článek 23 naší Listiny základních práv a svobod, která je nedílnou součástí naši Ústavy:
  https://psp.cz/docs/laws/listina.html
  Článek 23
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  Jo, tohle už nastalo, třeba zcela proti-Ústavním zablokováním webů a perzekucí Novinářů, i přijetím totalitního Pandemonického zákona…
  Máme Ústavou zaručené právo na odpor. Jen je otázka, aby to dostatečnému počtu lidí došlo…

  πα½

  1. Nedojde k tomu. Spaci spi mimoradne tvrde. Vemte si, kolik je opi a neopi. To byl jen test ve stylu vadi/nevadi. Ted dokonce jsem nekde cetl, ze neopichani schvaluji valku. To je zkratka jen dalsi rozdel a panuj. Mozna i zruseni webu bylo takovou clonou, aby byla odpoutana nase pozornost.

   Spaci ani nevedi, co je ustava, jake maji prava a svobody a bohuzel jsou svolni k tomu, aby tato prava neplatila nebo byla omezena. Spaci casto nadavaji, ze chteji spat dal. Je to jako Matrix. Jen jeste nebyl probuzen Neo. Blby je, ze agent Matrixu muze byt kazdy a zaroven nikdo. Ja tvrdim, ze ale kazdy z probuzenych, muze byt NEO = ONE = VYVOLENY. I Neo ve filmu odpojoval dalsi lidi, ale vetsina, jak rika Morpheus (mimochodem buh snu) vetsina lidi, neni na odpojeni pripravena. Kazdy z probuzenych pak ziska jen pravdu a do Matrixu se nevrati. Neo se pta Morfea, jestli by se mohl vratit. A ten se ho zepta “to uz nejde a to bys vazne chtel“. Ovsem kazdy z probuzenych muze byt i Cifer (lucifer-svetlonos-padly andel, ktery pro svou pychu byl svrzen) – byl zradce. Cifer se chce vratit. Rika agentovi: “zavezete me do elekrarny. Nechci si nic pamatovat. NIC. Chci byt nekdo slavny a bohaty, treba herec nebo politik.“ agent rika: “jiste, pane Regane. Jak si prejete…“

   A proto se film Matrix z roku 1999 musi pretocit a nahradit. Remake uz existuje.

   Libi se mi tento vyrok, ktery byl na pravem prostoru v citatech:
   “svoboda pro cloveka neznamena delat si co chce, ale nedelat co nechce“ J. J. Russoe

 2. Pripomínam,že „konzervatívni vlastenci“ Orbán, Janša či Kaczynski – u nás hlavne Uhrík – kategoricky odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO , sú fanaticky oddaní Izraelu, dávno pred vypuknutím vojny prijímali masovo migrantov z celého sveta a vždy bez väčšieho odporu akceptovali aj tie najväčšie šialenosti z Bruselu. Prvý menovaný fašistický diktátor sa dokonca bez mihnutia oka pripojil k brutálnym sankciám proti Rusku a vyhlásil, že ich nebude vetovať…

 3. eu krize je tady dávno, akorát je násilně a darebácky bruselem maskována a uměle oddalována, a která vytváří rozpolcenou společnost. v rozdělené společnosti funguje zdravá oponentura, kterou ale papaláši cenzorují a kriminalizují, čímž vzniká ta rozpolcená společnost. fialovej hnus. budou volby do komunálu a občané rozhodnou

 4. klimatická kriminalita je grýndýl, který porušuje energetickou bezpečnost států. Je skandální, že návrhy zákonů píší nikým nevolené lobbistické skupiny a aktivisté. Právo, které si lidé vytvořili proto, aby upravovalo některé aspekty života, neustále expanduje a ukrajuje z prostoru svobody každého z nás. ale kolaps přichází náhle a nečekán.

 5. s přihlédnutím k rozdílům v životních nákladech však podle Eurostatu chudoba postihuje v průměru 15 % evropských důchodců. Přesněji řečeno, tato míra odpovídá podílu důchodců, jejichž příjem je pod hranicí ohrožení chudobou, tj. nižší než 60 % národního mediánu disponibilního příjmu po zohlednění sociálních transferů, informoval web Statista. důchodci v některých evropských zemích jsou ekonomickou nejistotou ohroženi mnohem více než jinde. Zvláště znepokojivá je situace v pobaltských státech, kde podíl důchodců „ohrožených chudobou“ dosahuje 40 % nebo je vyšší. V Německu je chudobou ohroženo přibližně 20 % důchodců, což je o pět procentních bodů více než průměr EU. Odhaduje se, že 11 % německých důchodců (ve věku 65-74 let) je nuceno pracovat, často na příležitostných brigádách, aby si doplnili svůj příjem. tohleto je kriminalita evropských establišmentů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout