Francie: Z více než 5 tisíc příchozích údajných Ukrajinců nebyl každý třetí Ukrajinec, ale Arab nebo Afričan

Francie: Z více než 5 tisíc příchozích údajných Ukrajinců nebyl každý třetí Ukrajinec, ale Arab nebo Afričan

Od samého začátku ukrajinské krize bylo jasné, že bude zneužita i muslimskými invazisty, kteří se vydávají z Afriky či zemí Středního a Blízkého východu do Evropy. Tak, jako byl každý, kdo přišel do Evropy v roce 2015 Syřan, je dnes každý příchozí Ukrajinec. A pokud někdo s touto pohádkou neprojde, pak tvrdí, že na Ukrajině studoval.

Do Francie se asi až tak moc Ukrajinců nepožene. Jednak je už poměrně daleko, je zde nesporná jazyková bariéra a sociálka také nic moc. Přesto i tam již nějací Ukrajinci dorazili. Zřejmě se jedná o ty, kteří umí francouzsky nebo již mají v zemi známé či příbuzné. Jenže jak se zjistilo, tak asi třetina z těchto údajných Ukrajinců nemá s Ukrajinou vůbec nic společného. Ukázalo se, že skutečnou zemí původu je Alžírsko, Pobřeží slonoviny, Maroko apod…

Již více než 5000 migrantů přišlo z Ukrajiny do Francie od začátku ruského útoku 25. února. Počet  rychle narůstá, říká premiér Jean Castex. Pod dohledem asociací za jediný pondělní den jich přijelo více než 500 autobusem, zejména z Berlína, ale také vlakem nebo letadlem. Jsou zde také ti, kteří přijíždějí vlastními silami do jiných měst s pomocí svých rodin usazených ve Francii.

Jsou to však všechno Ukrajinci? V tomto rozšiřujícím se proudu migrantů téměř každý třetí údajný uprchlík z Ukrajiny není Ukrajinec.

Mezi posledními příchozími je více než 7,5 % Alžířanů, 3,5 % obyvatel Pobřeží slonoviny, 3,5 % Maročanů, 2,5 % Indů, 2,5 % Kyrgyzů, 2 % Konžanů, 1,5 % Kamerunců, 1 % Pákistánců, ale také Nigerijců, Číňanů, Guinejců, Angolanů….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout