Francie: Afghánec znásilnil ženu na ulici za bílého dne

Francie: Afghánec znásilnil ženu na ulici za bílého dne

V mnoha francouzských městech již není pro ženy nebezpečné vycházení na ulici pouze za tmy, ale dokonce i za bílého dne. V neděli ráno je obvykle na ulici jen velmi málo lidí, přesto asi jen málokdo čeká, že by mohlo k něčemu podobnému dojít. Vzhledem k tomu, že byla znásilněná žena uznána na 10 dní práce neschopnou, muselo být znásilnění i poměrně brutální….

27letá žena byla znásilněna, když se chystala vejít do domu, kde bydlí, ve Villeurbanne (Rhône), v neděli, 27. února. K incidentu došlo kolem 8.hodiny ráno. Policii oběť řekla, že si myslí, že ji útočník sledoval z metra. V nemocnici byla tato velmi šokovaná žena ošetřena a bylo jí předepsáno deset dní totální pracovní neschopnosti.

Spis měli na starosti vyšetřovatelé resortní brigády bezpečnosti. Začali tím, že shlédli mnoho videí z pouličních kamer. Díky tomu mohli zjistit vzhled pachatele a také to, že svoji oběť skutečně sledoval. Vycházel z metra, jako jeho oběť, když ji začal následovat. Díky transportní kartě, kterou použil při odchodu ze stanice, byl identifikován 21letý afghánský státní příslušník, který pobývá ve Francii legálně. Afghánec je bezdomovec, který zatím policii nebyl znám.

Policie nakonec tohoto muže vypátrala ve středu kolem 13. hodiny. Byl okamžitě zatčen a vzat do vazby. „Oblečení, které měl na sobě v době svého zatčení, bylo totožné s oblečením násilníka,“ řekl zdroj blízký případu.

Během výslechu se mladý muž snažil vše popřít, navzdory mnoha indiciím, které ho obviňují, včetně jeho DNA, která byla objevena na oběti. V pátek byl obviněn.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Afghánec znásilnil ženu na ulici za bílého dne

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout