Stále více Švédů utíká z multikulturního pekla do zahraničí

Stále více Švédů utíká z multikulturního pekla do zahraničí

Jedním z hlavních faktorů, s nimiž se v úvahách o islamizaci evropských zemí vůbec nepočítá, je emigrace původních obyvatel. Pokud se podíváte na různé průzkumy, které odhadují jak rychlá bude islamizace té které země, tak ani jeden jediný nezahrnuje do svých statistik dva velmi důležité faktory: konverzi původních obyvatel k islámu (například v Německu a Francii konvertuje k islámu každou hodinu jeden člověk, což je kolem 800 osob měsíčně) a druhým zcela přehlíženým faktorem je emigrace původních obyvatel.

Právě oba tyto faktory jsou však velmi zásadní a s rostoucím počtem muslimů v zemi bude zejména emigrace původních obyvatel nabývat na síle, přičemž v jisté fázi může dojít k doslovnému exodu. I proto jsem přesvědčena, že Švédsko bude kolem roku 2035 zcela oficiálním chalífátem. To už nyní tuší stále více Švédů, čemuž nasvědčuje i stále větší počet potomků Vikingů, odcházejících do zahraničí. A zatímco například v Německu se tento trend zatím týká spíš důchodců, ve Švédsku jde o obyvatelstvo v produktivním věku…

Nekontrolovatelná závažná kriminalita muslimských gangů projevující se střelbami, znásilněními, loupežemi, množstvím krádeží a mnoha dalšími kriminálními činy, se nyní objevuje jako jeden z nejčastějších důvodů, proč se Švédové sbalí a opustí zemi. Rozvoj kriminality ve Švédsku je také stále častěji uváděn jako důvod, proč do země občané sousedního Dánska, Finska nebo Norska nechtějí přijet za prací.

Nedávný průzkum zadaný Confederation of Swedish Enterprise ukazuje, že rostoucí neschopnost švédských vlád udržet zákon a pořádek a bezpečnost a ochranu občanů, vyhání stále více Švédů do zahraničí. Více než každý čtvrtý Švéd s dlouhodobým plánem stěhování uvádí kriminalitu jako jeden z rozhodujících důvodů, proč ve své rodné zemi nechtějí zůstat.

Dříve se Švédové většinou stěhovali do zahraničí po odchodu do důchodu a to hlavně proto, aby se dostali do země s mírnějším počasím, než jaké je v chladných severských zemích. Nyní ale hledají práci v zahraničí i Švédové v produktivním věku a důvodem je stále více to, že se doma necítí bezpečně a už nemají pocit, že je Švédsko bezpečným místem pro výchovu jejich dětí.

Trend znamená, že stále větší podíl Švédů, kteří odcházejí do zahraničí, jsou lidé v kvalifikovaných profesích, čímž Švédsko přichází o znalosti i daňové příjmy. Situaci dále zhoršuje skutečnost, že daněmi silně zatížený stát způsobuje, že mnoho odborně způsobilých lidí se ze Švédska odhlásí a nemají tam již ani trvalý pobyt.

Velký příliv lidí do Švédska nepředstavuje v tomto ohledu kompenzaci, ale je také přitěžujícím faktorem. Migranti nemají žádné potřebné dovednosti, jak to tvrdí zastánci migrační politiky, ale místo toho se stávají pro Švédy životní zátěží. Nadměrné zastoupení pachatelů trestných činů ve skupině rovněž přispívá k dalšímu zvyšování kriminality, což následně nutí ještě více Švédů opustit zemi.

„Musím říct, že mě překvapuje a znepokojuje, že se zločin vkrádá na seznam důvodů, proč se lidé stěhují ze Švédska – nebo když na to přijde – že si Švédové dokážou představit stěhování ze země. Máme potíže s kvalifikovanou pracovní silou,“ komentuje čísla Karin Johanssonová, zástupkyně generálního ředitele Konfederace švédských podniků.

Ze země neodcházejí jen námezdně pracující. Mnoho podnikatelů také pociťuje kriminalitu jako rozhodující důvod, proč nemohou ve Švédsku podnikat bezpečným způsobem.

Pro mnoho obchodníků je to také významný ekonomický faktor v tom, že kriminalita, které jsou vystaveni v podobě vloupání a vandalismu, s sebou nese vysoké náklady. Pro maloobchod je stále obtížnější nabírat zaměstnance, protože na těchto pracovištích přibylo vyhrožování, krádeží, loupeží a přepadení.

Počasí je stále jeden z hlavních důvodů pro emigraci Švédů. Pokud by však měli klimatičtí alarmisté pravdu, tento podíl se sníží, protože ve Švédsku bude méně chladné a příjemnější klima. Na druhou stranu se společenské klima v oblasti bezpečnosti občanů neubírá kýženým směrem, který by mohl omezit odliv Švédů ze země.

„S počasím toho moc udělat nemůžeme, stále můžeme napravit kriminalitu,“ říká Karin Johanssonová na adresu švédských odpovědných činitelů s rozhodovací pravomocí.

Dalšími běžnými důvody, proč se Švédové chtějí přestěhovat do zahraničí, jsou podle průzkumu Confederation of Swedish Enterprise vysoké daňové zatížení, větší možnosti kariéry v jiných zemích, úpadek švédských škol a krize na trhu s bydlením.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Stále více Švédů utíká z multikulturního pekla do zahraničí

 1. Předpokládám, že ti, co volili socialisty a zelené se ze Švédska nestěhují, těm se to asi líbí a budou asi mezi nimi i ti, co k islamu konvertují, …. ale to nevíme …

 2. Odjizdeji jen ti, kterym to vychazi ekonomicky. ti, kteri nemuzou, neodjedou. Odjizdeji pouze evropane a urcite take volici stavajicich poradku, kterym strach prikazal utect, nez zustat a pokusit se neco zmenit.

  Zajimave take bude zda tato migrujici sluncata budou horovat za multi-kulti i ve svych novych domovinach.

  Pokud budou zdrhat k nam, tak tady to nevydrzi dlouho. Ten afganistan tady proste bude. Hoste merkelove prijdou na plnou penzi se jim slozime. A budem cumet, jak z toho budem opareni a vyvaleni az nas budou okradat a likvidovat.

 3. Jizni Cechy maji zkoupene holandani. Pozemky kolem Balatonu zas nemci.

  Muslimu je u nas ofiko pul mega, takze 5 procent. Aby islamizace byla nezvratna, tak to chce dalsich 5 procent, takze dalsich pul mega sirotecku.

  Ted si jen rikam, ze ti afgansti tlumocnici by se sem mohli dostat jako vlna ‚uprchliku‘ z Ukrajiny. Jednoduche jak facka. Jo a to nam jeste Zapad pro jistotu prida sve nevyhostitelne bez puvodnich dokladu, ale nyni s doklady obcanu eu a nic s tim neudela ani Okamura, protoze uz to nebudou nelegalni migranti, ale uz pujde o ten Sengen o presunu lidi, materialu pres dnes neexistujici hranice.

  Vidim to tak, ze ukacka zaplavi nas pracovni trh, nezamestnanost buddm nulova, domorodci budou bez prace a prostredku a hoste zapadu budou zit nad pomery. Do toho islamizace a ‚povinne ockovani‘.

  Rozhodne uz to nebude jako v hymne ‚mezi Cechy domov muj‘ teda ve druhe sloce. Pekne ji zpiva slovenska Metalinda. Mimochodem pekna je i slovenska hymna, kde v dalsich slokach je znat, ze Slovaci se s necim jjen tak neparou.

  Zajimave ale je, ze v narodnich hymnach se nemluvi nic o nejakych spojencich a unich a evropanech. Hymny jsou o tom, ze pokud se nepostarame, tak uz tu nemusi byt nikdo, kdo by si je zazpival.

 4. to je ako kalifornia. rozjebu cely stat a ked sa ruca, tak z neho utekaju ako krisy, sirit tie svoje mentalne degenerovane sracky dalej. je to proste virus. vlady nie su na vine, len davaju svojim volicom to co chcu. ludia su problem. svedi nie su v nicom ini, pretoze svedsko sa nerozpadlo zo dna na den, ale islo o dekady, kedy bola kopa casu s tym nieco robit.

  ale nemam na nose ruzove okulaire. to iste je nemecko, anglicko, belgicko, francuzsko, taliansko, spanielsko..cela zapadna europa. ide len o mieru. rakusko ma vraj najviac muslimskych imigrantov na hlavu, ako bratislavcan to mam teda doslova za barakom. a nerobim si iluzie ze to nepride aj sem. jedine co ich odtialto odradza je nas slaby socialny system, ako postkomunisticka krajina, v porovnani so zapadom. ale ked aj tam zacnu dochadzat peniaze a krajiny tam uz budu porozdelovane a osidlene, pridu aj sem. skor ci neskor. s nascou psychopaticko-fasistickou vladou, ktoru moji spoluovcania zvolili, si nerobim iluzie ze to potrva dlho. preto tiez planujem ist prec. uz par rokov na tom pracujem, a citim ze asi buduci rok bude ten spravny cas.

  len aj ked ma clovek peniaze a nie je odkazany na jednu lokalitu pracovne, rodinne ,vztahovo… tak ten svet nie je taky velky ako sa moze zdat, ked si clovek stanovi aspon zakladne podmienky z hladiska bezpecnosti, dani, demografie, pocasia, infrastruktury a podobne(predsalen ked uz idem prec, tak nepojdem do horsieho).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout