Německo: Po zásahu policisty na protestu proti povinnému očkování zemřel jeden demonstrant (video)

Německo: Po zásahu policisty na protestu proti povinnému očkování zemřel jeden demonstrant (video)

Je neslýchané, že systém se již snaží zakrývat i policejní násilí, k němuž došlo na jedné z mnoha demonstrací, které se pořádají v Německu na protest proti nesmyslným restrikcím i chystanému povinnému očkování. Ovšem při vytváření oficiální verze celého incidentu, která má chránit ne občany, ale zločinný systém, zřejmě někdo zapomněl, že v dnešní době má u sebe prakticky každý člověk fotoaparát i kameru, které jsou již nedílnou součástí i těch nejlevnějších mobilů.

Bude tento případ zameten pod koberec? Bude si i nadále – po zveřejnění videa, které ukazuje, že oficiální verze je zcela vylhaná – stát systém za svým a prezentovat lež jako pravdu?

53letý demonstrant proti povinnému očkování zemřel po policejním zásahu. Tragický incident se stal při protestech ve Wandlitzu. Demonstrant se podle oficiální verze pokusil prolomit policejní kordon. Policie si pak údajně vyžádala jeho osobní údaje. Krátce nato se muž sám zhroutil. Byl převezen do nemocnice a tam zemřel.

Tak se mělo vše odehrát podle policie oficiální verze. Na Telegramu však koluje video, které ukazuje, co se skutečně stalo. Ukazuje policistu, který násilně shodil muže na zem.

V pondělí vyšli „chodci“ (vzhledem k plošnému zákazu demonstrací jsou protesty prezentovány jako procházky)  do ulic po celém Německu, aby protestovali proti covidové politice a povinnému očkování. Stovky účastníků se procházely ulicemi Wandlitzu, aby protestovaly proti režimu. V tomto případě byla demonstrace zastavena policií. Od účastníků byly vyžádány osobní údaje.

53letý muž údajně zkolaboval krátce po policejním zásahu a byla přivolána lékařská pohotovost. Policisté údajně přispěchali muži na pomoc jako záchranáři, dokud nedorazila sanitka, aby ho odvezla do nemocnice. Krátce poté muž zemřel v nemocnici.

Ale pro uživatele na Telegramu je to jasné: Muž byl obětí policejního násilí.

„Nebyla to náhlá zdravotní indispozice, byla to smrt policejním násilím. A odpovědnost za toto násilí nesou všichni politici, kteří po měsíce požadovali nebo nařizovali ‚tvrdší postoj‘ vůči pokojným demonstrantům,“ komentoval tento nevýslovný incident kanál Telegram Freie Sachsen.

Na video se můžete podívat zde:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout