Německá vláda má queer komisaře, ten chce umožnit, aby mohlo mít dítě až 4 rodiče

Německá vláda má queer komisaře, ten chce umožnit, aby mohlo mít dítě až 4 rodiče

Od začátku bylo jasné, že se nová německá vláda zaměří nejen na politiku, která zajistí ještě mnohem větší obohacování, než tomu bylo za Merkelové a také na klimatický alarmismus, ale zároveň se tato vláda postará, aby přijala takové zákony, které budou vycházet co nejvíc vstříc všem LGBTQI…

Ovšem vláda už jaksi neřeší, jak to bude v Germanistánu vypadat v momentě, kdy přejde na chalífát, což bude při rychlosti, jakou hodlají Zelení vítat, velmi brzy. Opět se zde projevuje zcela zvrácená ideologie, jejímiž čelními představiteli jsou právě socani a Zelení, což jsou dvě největší německé vládní strany.

Tedy jak to bude za nějakou dobu vypadat s oněmi LGBTQ zřejmě všichni víme, nějaká extra práva budou tím posledním, na co budou myslet. Navíc, jak asi bude dítěti se 4 tatínky, 4 maminkami nebo 2 maminkami a 2 tatínky, až bude chodit do školy? V takovém multikulturním Berlíně to dají spolužáci podobnému dítěti LGBTQI rodičů pěkně „sežrat“….

Queer komisař federální vlády Sven Lehmann (Zelení, viz titulní obrázek) vyzval k reformě rodinného práva. „Dítě by mělo mít až čtyři rodiče,“ řekl v pátek.

V budoucnu by děti mohly mít dvě matky a dva otce, ale také čtyři matky nebo čtyři otce. „V současné době existuje mnoho soužití, která neodpovídají klasickému manželství muže a ženy,“ ospravedlnil svou iniciativu zelený politik. „Rodina je stejně pestrá jako život a my chceme tyto rodinné konstelace lépe chránit a zajistit, aby byly právně uznány.“

Pokud se dítě narodí do manželství muže a ženy, má automaticky dva rodiče. V případě lesbických matek byla péče dosud svěřena pouze jedné ze dvou žen. „Chceme to změnit, abychom manželství postavili na stejnou úroveň, ale také abychom ochránili situaci dětí.“ Z plánované regulace by těžily nejen takzvané duhové rodiny, ale také tzv. „patchworkové“ rodiny.

Nechtěl komentovat možné povolení pro komerční náhradní mateřství, které bylo v Německu dosud zakázáno.

„Nediskriminační společnost je víc než jen absence diskriminačních zákonů. Musíme již vytvořit klima v mateřských školkách a školách, které by měly považovat rozmanitost za samozřejmost,“ řekl Lehmann v narážce na plánovaný akční plán na ochranu sexuálních a genderových menšin. Chce to vyřešit společně se všemi ministerstvy do příštího roku.

K tomu jen dodávám, že je jisté, že ve školách v některých berlínských či hamburských čtvrtích by zcela jistě podobná indoktrinace genderovou a LGBTQ propagandou neprošla. Zřejmě se v tomto ohledu opět soustředí jen na školy, které navštěvují zejména potomci původních obyvatel.

Mimochodem, co je to queer, k čemuž se hlásí i komisař pro rodinné záležitosti nové německé vlády? Má jít o jedince, kteří se neidentifikují jako homosexuální, ale ani jako heterosexuální. O queer se uvádí, že: Identitu v tomto smyslu přestává chápat jako pevně danou, ale rozvolněnou, rozmanitou a fluidní….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Německá vláda má queer komisaře, ten chce umožnit, aby mohlo mít dítě až 4 rodiče

  1. Moslimovia – starostlivo inštruovaní a dobre platení Rijádom, Dohou aj Ankarou – naozaj nebudú mať pre „netradičné“ druhy rodín /teploši, lezby, bi, polyamoria, spomínaní „queer“ jedinci/ pochopenie nikde v Eurábii a aj za delikty ako vlastníctvo lezbického porna a pod. bude hroziť trest smrti. Tipujem, že najneskôr do konca tohto desaťročia bude vymaľované.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout