Švédská vláda chce zajistit speciální přímé lety z Minsku do Švédska

Švédská vláda chce zajistit speciální přímé lety z Minsku do Švédska

Švédové opět předčili svojí idiocií i Němce, které zatím podobná šílenost nenapadla. Německá neziskovka se sice pokusila naložit do autobusu a do země přivézt alespoň menší skupinu invazistů, ovšem ani to jim nebylo dopřáno. Švédové se rozhodli, že vynechají Polsko a vše budou řešit přímo v Bělorusku. Švédská vláda tak opět potvrdila, že svoji zemi vede ke zdárnému a brzkému vzniku chalífátu…

Čtvrteční zasedání švédské vlády se zabývalo otázkou přímých letů z běloruského hlavního města Minsku do švédské Arlandy.

Vzhledem k situaci v Bělorusku a na hranicích s Polskem se spekuluje, že iniciativa preferovaná ministrem energetiky Andersem Ygemanem (S) je založena na tom, že chce letět s migranty do Švédska. Navrhovaná trasa se vztahuje pouze na cestu z Minsku do Arlandy.

Bělorusko je podezřelé z toho, že invazisty dováží z Blízkého východu a severní Afriky na víza se sliby bezpečného průchodu do severní Evropy.

Právě teď do Běloruska přichází denně 800 až 1000 ilegálů a každý týden je plánováno asi 40 letů z Istanbulu, Damašku a Dubaje do Minsku. Očekává se, že se brzy otevře dalších pět letišť v zemi pro lety z Blízkého východu.

Část těch, kdo přiletí do Minsku, by tak mohla být rovnou přepravena do Švédska. Otázka je, kdy se této iniciativy chytí i EU, případně další evropské země…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédská vláda chce zajistit speciální přímé lety z Minsku do Švédska

    1. Ano, to jsem samozřejmě zaznamenala. Zřejmě jde o snahu zvýšit těsně před volbami preference silně upadajícím socanům. Jiný význam v tom nevidím, volby tam jsou už za půl roku a socani, kteří byli vždy první, byli už v několika průzkumech na 2. a dokonce už i na 3. místě….

  1. Niečo na odľahčenie: Švédi už zrejme odpustili Bielorusom dve prehry ich hokejistov z vrcholných podujatí – 3:4 na ZOH 2002 a 0:1 na tohtoročných MS… A ešte malý dodatok: Bielorusko na rozdiel od liberálneho pacifistu Putina proti svojim nepriateľom koná a najnovšie chce ako odvetu za zbytočné sankcie /namiesto rokovaní, v prípade Erdogana sú Lajnová a jej mafia vždy k nim ochotní/ zastaviť dodávky plynu do časti EÚ. Verím,že sa tak stane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout