Španělsko: Černoch dnes ohrožoval nožem kolemjdoucí a zaútočil na policisty, ti ho zastřelili

Španělsko: Černoch dnes ohrožoval nožem kolemjdoucí a zaútočil na policisty, ti ho zastřelili

Tento údajně psychicky nemocný chudák z Afriky neskončil tak, jak je běžné – tedy na psychiatrii, ale v márnici.  Bude nakonec stíhán policista, který na agresivního černocha střílel?

Zesnulý, kterým byl subsaharský bezdomovec s duševními problémy, byl zasažen několika výstřely poté, co napadl policisty.
K incidentu došlo tento pátek kolem desáté hodiny ráno poblíž zdravotního střediska San Cristóbal de los Ángeles v Benimamet  ve čtvrti Villarverde, jedné z nejklidnějších čtvrtí ve španělském hlavním městě. Zesnulý, asi 35letý Afričan, se už předtím asi hodinu procházel po ambulanci s nožem v ruce a ohrožoval mnoho pacientů a personálu zdravotnického střediska.

Jeho útoky dokonce vedly úředníky zdravotnického zařízení k rozhodnutí zavřít, aby zabránili tomu, aby se černoch znovu vplížil ozbrojený do areálu, který byl v té době přeplněný pacienty, z nichž mnozí byli starší lidé čekající na třetí dávku vakcíny.

V oblasti bylo nasazeno několik hlídek národní policie, které byly upozorněny četnými telefonáty od sousedů, kteří uvedli, že podezřelý již organizoval konflikty v oblasti a spolu s dalšími „bezdomovci“, byl stále násilnější.

Příchod policistů jeho běsnění neuklidnil. Policisté proto na muže namířili zbraň a požádali ho, aby se vzdal a hodil nůž na zem. Cizinec však zareagoval tím, že se vrhl na jednoho z policistů, kterému způsobil řezné rány na jedné ruce a modřiny.

Když chtěl policistu znovu bodnout, byl eliminován 4 výstřely…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Černoch dnes ohrožoval nožem kolemjdoucí a zaútočil na policisty, ti ho zastřelili

  1. V prípade afrických černochov /prípadne ich dávnych miešancov s Arabmi , napríklad z Etiópie, Mauretánie, Čadu/ ani príliš nezáleži na tom,či ide o moslima, kresťana alebo animistu. Každý je schopný páchať ťažké zločiny proti Európanom…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout