Na polských hranicích jsou i ilegálové z Mali, hovořící rusky – míří do Francie (video)

Na polských hranicích jsou i ilegálové z Mali, hovořící rusky – míří do Francie (video)

Na bělorusko-polských hranicích se vyskytují nejen invazisté ze zemí Středního a Blízkého východu, ale také z Afriky.  Mezi nimi jsou i Malijci, kteří logicky míří do země svých kolonizátorů, kde se nemusí učit jazyk a mají jisté  i to, že zapadnou do velmi početné komunity jejich krajanů. I když tito Malijci se domluví i lámanou ruštinou…

Dokonce i Afričané, kteří již žijí ve východní Evropě, se stěhují na západ. Jako například tito Malijci, kteří zaplatili 2 000 dolarů, aby se dostali na bělorusko-polskou hranici z Moskvy. Jejich cíl: Francie. V zemi bývalých koloniálních vládců už existuje početná africká komunita a sociální dávky. 

Následující video ukazuje skupiny invazistů v Minsku, kteří se shromažďují a pravděpodobně čekají na autobus k přesunu na bělorusko-polskou hranici:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Na polských hranicích jsou i ilegálové z Mali, hovořící rusky – míří do Francie (video)

  1. Podľa posledných správ Poľsko, Lotyšsko a Litva chcú aktivovať nejaký článok zmluvy o NATO. Inými slovami, vyprovokovať útok proti Rusku. O ktorý si mimochodom Putin svojimi neustálymi ústupkami „partnerom“ zo Západu a tiež Izraelu, Turecku, arabským šejkom koleduje už dlho.

  2. Mali patrilo pred rokom 1989 medzi krajiny spriatelené s „ostblockom“, takže je možné, že Malijci spomínaní v článku študovali v Moskve.

  3. Je to komedie. Invazisté jsou jednou vítáni s fanfárami, když se štosují na maďarské hranici. Merkel pro ně pošle autobusy.
    Ale ti, kteří se štosují na polsko/ běloruské hranici jsou hybridní zbraň
    Ahmed je zmatený a já taky.
    🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.