Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen nebyl, ovšem podvody jsou potvrzeny z mnoha zdrojů

Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen nebyl, ovšem podvody jsou potvrzeny z mnoha zdrojů

UPOZORNĚNÍ – dodatek na úvod:

Níže ponechávám původní článek tak, jak byl v pátek zveřejněn, včetně pozdějších vložených dodatků a dál již jej upravovat nebudu. Po dvoudenním ověřování mohu potvrdit, že se zatím nepodařilo najít žádný další zdroj, než původní – kanadský, který by informaci o uvěznění potvrdil, takže tato informace se jeví být spíš zbožným přáním pisatele, který informaci vynesl. Nicméně, i přesto ponechávám článek v původní podobě, jen s tímto úvodním upozorněním a odkazem na článek, který potvrzuje, že Pfizer skutečně podváděl. Tato část článku níže je tak zcela pravdivá,

V dodatečném článku se také dozvíte, proč mnoho lidí uvěřilo, že byl Bourla zatčen. Jednoduše je prokazatelně vinen podvody, za něž by v normálním právním státě zatčen být musel. V  novém článku se dozvíte velmi zajímavá fakta, najdete zde i mnoho relevantních odkazů – včetně reakce čelních švédských lékařů, kteří zažádali o okamžité ukončení očkování touto látkou ve Švédsku. 

Pokud tedy chcete vědět, jak to je s Pfizerem ve skutečnosti, s ověřením více zdrojů, pak si přečtěte TENTO ČLÁNEK, který s níže uvedeným souvisí….

Dále už pokračuje původní článek, který, prosím, berte v části pojednávající o uvěznění s rezervou:

—————————————————————————————————————————-

Jak mohou masy lidí na celém světě věřit tomu, kdo dlouhodobě podváděl a byl za své podvody souzen? Jak mohou věřit firmě, která ve světě v minulých desetiletích poškodila zdraví tisícům lidí a další tisíce zabila? Jak je možné, že tolik lidí na celé planetě věří politikům a korporacím, kterým nikdy nešlo o dobro lidstva, ale jen o jejich vlastní profit? To jsou otázky, které si zhruba poslední rok pokládám hodně často. A páteční zásah FBI jen potvrzuje, že nedůvěra je namístě…

Generální ředitel Pfizeru Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen FBI ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale v New Yorku a obviněn z několika podvodů. Bourla je zadržován, zatímco čeká na slyšení o kauci. Federální agenti právě provádějí příkaz k prohlídce u něj doma a v několika dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi.

Albert Bourla čelí obvinění z podvodu za svou roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny“ proti COVID-19. Pfizer je obviněn z falšování dat a vyplácení velkých úplatků. Podle agenta FBI, který o případu informoval, Pfizer lhal o účinnosti vakcín a uvedl zákazníky v omyl ohledně vážných vedlejších účinků, které mohou vakcíny vyvolat. Pfizer je obviňován, že platí tučné provize vládám a mainstreamovým médiím, aby mlčely.

Albert Bourla byl již „grilován“ poté, co bylo odhaleno, že Pfizer a  jeho výzkumný partner zfalšovali data, zaměstnávali nedostatečně vyškolené vakcinátory a ignorovali nežádoucí účinky.“ Whistleblowerka Brook Jacksonová byla propuštěna v důsledku jejích pokusů zastavit podvod, který byl spáchán, uvedl BMJ.

V říjnu vydal Project Veritas sérii úniků přezdívaných „PfizerLeaks“. Ve videu další whistleblower Pfizeru odhaluje, jak společnost používá fetální buňky potracených plodů ve „vakcíně“ COVID-19. Pfizer se snažil tuto skutečnost před veřejností skrýt.

Pokud bude Albert Bourla usvědčen, mohl by strávit zbytek života ve vězení. Bourla je považován za nevinného, dokud se neprokáže vina.

Policie nařídila mlčení médií, tento příkaz byl okamžitě schválen soudcem. Zdroj této informace sídlí v Kanadě a nepodléhá americkému právu….

A já se jen ptám: Kdy ho následují i všichni další iniciátoři tohoto podvodu a jejich poskoci ve vládách???

Dodatek: Informace je zatím jen od výše uvedeného zdroje z odkazu na začátku článku (zdroj z USA, píše na kanadském serveru). Od tohoto zdroje jsem v minulosti měla i jiné informace (i s tématem nijak nesouvisející) a zatím nešlo nikdy o fake. Navíc, v USA je údajně na info k případu uvaleno embargo. Několik dalších webů z různých zemí Evropy již článek také převzalo, zatím info nikdo nedementoval. V případě, že budou ke kauze jakékoli další informace, ihned článek aktualizuji. Vzhledem k časovému posunu USA – Evropa ovšem dřív než později odpoledne nebo večer nové info neočekávám…

Aktualizace:

Několikrát jsem coby údajný důkaz o zatčení objevila tento odkaz s uvedením, že má jít o tuto konkrétní kauzu, která měla k zatčení vést, ovšem bez dalšího potvrzení, že tomu tak skutečně je. Další zdroje ovšem hovoří o tom, že má jít o hoax. Jako důkaz se uvádí toto video, kdy má jít o přenos z doby kolem včerejšího poledne, na němž Bourla hovoří, přičemž původní zdroj uvádí, že měl být zatčen dopoledne:

Ovšem v diskuzi pod originál článkem (můžete si v originál článku dohledat) jistý Jeff Kealy (6.11. v 7.30) píše, že skutečně zatčen byl a odvolává se na potvrzeni, které má mít přímo od newyorské policie. Ale bez nějakého odkazu, tedy ve stylu „jedna paní povídala“.

Potvrdit tuto zprávu tedy nelze, zatím se nedaří dohledat jiné zdroje, než ten jediný, z něhož čerpají v celém světě. Berte tedy zprávu s velkou rezervou, výše uvedené video napovídá, že na ní moc pravdy zřejmě nebude, spíš jde o zbožné přání autora. Ostatně, také alternativní servery v celém světě, které tuto zprávu ráno zveřejnily, ji buď stáhly nebo aktualizovaly coby nedostatečně ověřenou….

Nakonec, i kdyby byl zatčen, nemyslím, že by se stalo cokoli zásadního, zřejmě by byl záhy na svobodě. Na světě je přece jen jistá „kasta nedotknutelných“. A jak všichni víme, tak  vrána vráně oči nevyklove….

AKTUALIZACE 2 – 7.listopadu 

Původní zdroj si stále za informací stojí, nově zveřejnil svoji komunikaci s USA Today (viz níže). Ovšem stále neexistuje žádný další zdroj, který by informaci potvrdil, vyvrací ji jen běžní „vyvraceči faktů“ z různých zemí světa, kteří už ovšem v minulosti vyvrátili nejednu „konspirací“, která se později potvrdila jako pravdivá. Výše uvedené video je pak stále tím důkazem, který má potvrdit, že měl být údajně v pátek v přímém přenosu v TV a nemohl tak být ve vazbě, tudíž zpráva o zatčení je hoax.

údajná komunikace původního zdroje informací s USA Today

Protože se zpráva rozšířila po celém světě a mnoho serverů ji po převzetí ani nestáhlo, dalo se očekávat, že Bourla vystoupí na veřejnosti a sám info popře, přičemž jeho prohlášení zveřejní mainstream po celém světě. To se však zatím nestalo, pozdější dementování této zprávy by už mohlo být nápadné, neboť se mělo údajně čekat na přiznání kauce.

Berte tak tento článek s velkou rezervou. Netvrdím, že se nic neděje, Pfizer má jistě máslo na hlavě – viz tento článek. Pokud umíte německy, pak si zde můžete poslechnout zbrusu nové video profesora Bakhdiho, který sám potvrzuje, že tyto informace jsou velmi skandální. Pfizer tak rozhodně není – co se týká studií vakcín Comirnaty – čistý.

A jistě nejsou v pořádku ani začerněné smlouvy Pfizeru (i dalších producentů vakcín, aplikovaných v EU) s evropskými vládami, viz toto video:

Takže úplnou pravdu se asi jen tak nedozvíme, minimálně se zdá, že se „něco“ děje. Původní článek, který zatím nepotvrdil ani jeden další zdroj, tak skutečně může být hoaxem, jak uvádí „strážci jediné pravdy“.  Ale také se říká, že „není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu“. I proto jsem se rozhodla článek úplně nestahovat, ale naopak, kauzu budu nadále sledovat a v případě, že narazím – třeba i s odstupem času –  na cokoli zásadního, pak jej aktualizuji….

PS: Pro všechny takzvané „ověřovatele faktů“, kteří ještě před rokem považovali za hoax covid pas a spekulace o něm uváděli jako lži, pak upravuji i titulek článku tak, aby bylo jasné, že informace již byla „oficiálně“ vyvrácena….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 57 Průměrně: 4]

10 thoughts on “Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen nebyl, ovšem podvody jsou potvrzeny z mnoha zdrojů

  1. ad Anonym
    Všechno většinou začíná „nepodloženým“ šířením. Ovšem jak jde čas, nepodložené šíření se stává čám dál rychleji potvrzenou pravdou .
    A naoopak – viz šíření oficiální „pravdy“ o životy zachraňující vakcíně, které se už prokázalo jako úmyslná lež.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.