Už čtyři dny pokračují masové protesty v Itálii, přístavy jsou blokovány, vláda útočí slzným plynem, vodními děly i obušky (videa)

Už čtyři dny pokračují masové protesty v Itálii, přístavy jsou blokovány, vláda útočí slzným plynem, vodními děly i obušky (videa)

od pátku platí v Itálii zákony, které 30% produktivního obyvatelstva zcela vyřazují z normálního života, tedy i z možnosti chodit do práce a vydělávat si na živobytí. Informace o tom, co se v Itálii děje, celé 4 dny evropský  mainstream tají, přitom po celou dobu jsou také blokovány některé velké přístavy – zejména Terst, Janov, Ancona a další.

Obrázek
Terst byl plný lidí nejen z Itálie, protestovat přijeli i ze zahraničí

Ovšem zatímco lidé protestují, fungují menší přístavy, kam jsou přiváženi invazisté, po nichž zelený pas nikdo nechce. Například dnes dopoledne, zatímco policisté častovali v Terstu Italy obušky a slzným plynem,  přistálo na Lampeduse asi 300 ilegálů... Ti byli samozřejmě náležitě přivítáni, nakrmeni a ubytováni, aniž by po nich byly požadovány jakékoli doklady, tedy nemuseli ukazovat ani cestovní, ale ani zelený pas…

V Terstu dnes, tedy čtvrtý den nekončících protestů, poslala vláda na demonstranty policisty se slzným plynem, vodními děly i obušky. Mnoho lidí bylo zbito, včetně těhotné ženy (viz video):

V Terstu se podařilo na krátkou dobu demonstraci rozehnat, nicméně nyní jsou lidé zpět a blokují velmi důležitý přístav. V přímém přenosu můžete vidět, co se právě v místě odehrává (později bude již v záznamu):

V Terstu rozháněli dnes kolem poledne demonstraci slzným plynem, obušky i vodními děly…

 

 

Demonstrace byla i v Ravenně:

Blokovány jsou i silnice v Terstu:

Terst a demonstrace před prefekturou:

Další přístavní město –  Janov:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Už čtyři dny pokračují masové protesty v Itálii, přístavy jsou blokovány, vláda útočí slzným plynem, vodními děly i obušky (videa)

  1. Pokud vláda brání lidem v práci, pak je to paradox, kdo pak bude vládu, policii a imigranty živit. Třeba snad i toto s voliči pohne trošku doprava, když je stát moc vlevo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout