Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií

Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií

Pro každý systém je důležité získat si především vaše potomky, tedy děti a vnoučata. Ať už jsou vaše názory jakékoli, tak právě vašim potomkům mají být vštípeny jen ty jediné správné. To si uvědomili i globalisté, kteří hodlají evropské děti a mládež indoktrinovat svojí škodlivou genderovou a antirasistickou (v reálu protibělošskou) propagandou už od plenek.

Dnes se skutečně jen málokdo zajímá o to, co se děti učí ve škole či co se dělo ve školce nebo jeslích. Tam všude nyní propagandisté cílí na vaše děti, což u těch mladších doplňují ideologicky „správné“ pohádky, u větších pak dobře placení youtubeři. Ovšem školu po jistou dobu navštěvuje každý a i tehdy, kdy se vyhne propagandě internetové, tak té školní neuteče.

Naše vláda podobně, jako většina ostatních lokajských vlád v EU, zavedla od tohoto školního roku u mladších dětí genderovou výchovu, u těch starších pak přibyl dokonce nový předmět – mediální výchova. Oboje je již roky prověřeno ve Švédsku, kde to na školách funguje již více než 20 let, přičemž důsledky indoktrinace můžete sami vidět na tom, co se ve Švédsku především stran škodlivé politiky multikulturalismu děje, nicméně i genderová propaganda má za důsledek značný nárůst počtu dětí, které se nechávají přeoperovat na opačné pohlaví, čehož mnohdy v dospělosti litují a častěji pak páchají sebevraždy.

Jak už před časem rozhodla EU, tak genderová výchova (v jejím rámci má probíhat i LGBTQ propaganda) má být vedena od jeslí přes školky až po děti ve věku 12 let. S dětmi tak má být zacházeno „bezpohlavně“ s tím, že se mají časem samy rozhodnout, jako kdo se cítí být. Jak víte, tak dnes už mají na výběr více než 100 pohlavních identit. Je tedy dobré si všímat, co vašemu potomkovi vtloukají ve škole (ale i školce) do hlavy a doma tuto škodlivou propagandu korigovat.

Nicméně, ani starší děti a mládež se ideologické indoktrinaci nevyhnou. A nyní již mohu hovořit z vlastní zkušenosti, neboť mám syna na střední škole, kde je indoktrinují mediální výchovou. Zřejmě se tato propaganda těch „správných“ médií začíná do hlav dětí tlačit už od ZŠ (2. stupeň) a je možné, že vaše potomky bude doprovázet až do maturity a možná i na VŠ (asi záleží i na dané škole).

Jak v praxi taková mediální výchova probíhá? Z toho, co vím z úplně prvních hodin, tak středoškoláci (a zřejmě i starší děti na ZŠ) se nejprve dozví, že jsou zde média, která jsou jediná pravdivá a objektivní a pak zde jsou média dezinformační, což jsou média, která nepřináší onu jedinou povolenou pravdu a jediný povolený názor.

Takže například na první hodině se vaši potomci mohli dozvědět, že jedinou skutečně objektivní studnicí pravdy je ČT. Také se dozví, že dalšími médii, kterým mohou věřit, je například Respekt nebo Hospodářské noviny. A pak jsou zde média, kterým se za žádnou cenu nesmí věřit, takzvaná dezinformační, tedy média, která neobdivují EU a jí protlačovanou ideologii…

Ovšem jen těžko lze říct, jakými sračkami (omlouvám se, ale lepší výraz pro to nemám) školy vaše potomky vykrmují – jistě budou školy, které budou v tomto směru umírněnější a školy ideologicky kované. Vám pak nezbývá, než jejich názory doma korigovat. Tak, jako to svého času dělali rodiče i v případě mojí generace, která prošla celým školským systémem za období tzv. „normalizace“. I když, po pravdě, Moskva tu propagandu nejela tak tvrdě, jako to nyní dělá Brusel.

Za sebe mohu říct, že na střední škole nás už nechali v tomto směru na pokoji, mimo hodin občanské nauky, na nichž se většinou jen probraly články z Rudého práva, nás nijak zvlášť ideologií nezatěžovali. Tedy alespoň tak tomu bylo na školách odborných, nemohu hovořit třeba za gymnázia. Nicméně, můj syn je také na odborné škole v maturitním ročníku a přesto jim tam vymývají mozky těmito nechutnými sračkami. Syn je samozřejmě dávno náležitě poučen, takže má z těchto hodin spíš legraci, nicméně drtivá většina mládeže žádný politický názor nemá a je nasnadě, že si jej na základě této propagandy mohou vytvořit..

Jak probíhá genderová výchova u menších dětí mi není detailněji známo, ale předpokládám, že by neměl být problém si to v případě, že máte potomka do 12 let, zjistit. Ve školkách a jeslích se v rámci genderové výchovy víceméně jen nařizuje jistý přístup k dětem (bezpohlavní), což se dá ze strany personálu školky ignorovat, v případě ideologicky uvědomělého personálu pak můžete vyměnit školku. U škol to zřejmě bude součástí osnov, buď jako předmět nebo v rámci některých již existujících předmětů.

Všímejte si tak lépe, s čím školáci ve vašich rodinách chodí, co probírají a především je upozorněte na to, že ne vše, co se dozví ve škole, je pravda.

Nakonec, o zavedení těchto sraček do škol rozhodla naše loutková vláda, která se – jako vždy a ve všem – plně podřídila  Bruselu. Od tohoto školního roku by měla být podobná ideologická masáž zavedena ve všech veřejných vzdělávacích institucích v EU, vyjma Maďarska a Polska. Tento článek tak míří na rodiče, jejichž potomci navštěvují veřejné školy v jakékoli zemi EU mimo dvou výše uvedených. Nenechte svoje děti či vnoučata prznit a včas korigujte vše škodlivé, co jim škola bude vtloukat do hlav.

A hlavně si vždy dobře promyslete, komu to hodíte u voleb, neboť za rozhodnutí všech vlád vždy odpovídají především jejich voliči….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií

  1. „Oboje je již roky prověřeno ve Švédsku, kde to na školách funguje již více než 20 let, přičemž důsledky indoktrinace můžete sami vidět na tom, co se ve Švédsku především stran škodlivé politiky multikulturalismu děje“

    Nie som v obraze o Svedsku, mozte doplnit?

  2. Neomarxisté potřebují voliče s promytými mozky s jejich indoktrinovanou ideologií, jinak rozumní lidé by jim nevěřili ani nos mezi očima.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.